Muhammed ile yeni sözleşme imzalanıyor

Bursaspor'da genç kaleci Muhammed Şengezer için dün Özlüce Tesisleri'nde önemli bir görüşme yapıldı.

Genç file bekçisinin ailesiyle daha önce yapılan görüşmelerden sonra bu kez menajeriyle sözleşmenin iyileştirilmesi ve uzatılması yönünde bir toplantı gerçekleştirildi.

Bursaspor yönetimi sözleşmesinin bitmesine 1,5 yıl olan genç kalecinin menajerine mukaveleyi 3 yıl daha uzatmayı önerdi. Muhammed cephesinde teklif olumlu karşılanırken, rakamsal konuların görüşülmesi adına önümüzdeki hafta bir kez daha bir araya gelinmesi kararlaştırıldı.

Taraflar sözleşmeyi imzaladığı takdirde Muhammed Şengezer önümüzdeki 4,5 yıl daha Bursaspor forması giyecek. Böylelikle 21 yaşındaki eldivenin mukavelesi 2023’te sona erecek.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Okan parlatılıp, ederini bulunca satılmak isteniyor sanırım. Sonra Muhammed geçicek kaleye kolay kolay satılmayacak, satılırsa astronomik fiyata satılacak diye düşünüyorum.

   60
 1. Okan dan kat kat daha iyi reflesk yan top konsantrasyon her şey var bu çocukta göreceksiniz çok büyük olacak cook

  47
  1
   1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

    Ayıptır ya bu kadar da olmaz be o para koparmaya çalışıyor dediğin Harun hakkını istiyor sadece ki kat ve kat fazlasını haketti Bursaspor’dan Harun olmasaydı 2. Ligdeydik şuan PTT ligi demiyorum 2.lig diyorum.Naptı Harun ya kal dediler kaldı git dediler gitti ağzını bile açmadı.Bizim Başkan dilenci gibi gezdi adamı satmak İçin Harun Türkiye’nin en iyi yerli kalecisidir şuan ama bizde bunu anlayacak kapasite yok boş konuşulurda bu kadar mı boşsun be kardeşim bu kadarıda günahtır

    7
    1
  1. @Ozi yorumuna yanıt olarak

   garibimharunla ilgili geçmişte yapılan yorumlarda aklımızda hala ,adama denmeyen kalmadı ama o çok şükür utandırdı herkesi ve takımın hafızasına kazındı adam gibi de gitti,Okana gelince ,o harundan daha iyi bir kaleci olacak İnşallah,çünkü bu ışığı veriyor zaten, hatalı golde yiyecek ama takım kazanırken destek olunması en doğrusu olur.

   10
  2. @Ozi yorumuna yanıt olarak

   Harun u mu görüyon çocuk harun dan çok daha iyi kaleci harun kadar olacaksa okan durur zaten harun un yan topları felaket bu çocuk avrupa da oynayacak ayarda üst düzey tv de bizans yorumcuları bile söylüyor

   13
 2. Okan formsuz dinlendirilsin ve eminim muhammed okandan daha iyi kaleci. K.paşa akhisar erzurum maçında çok kötü goller yedi okan

  5
  2
 3. OKAN’da, MUHAMMED’de, ATABERK’de bizim gençlerimiz, kendi üretimimiz,
  Gururlanmalıyız bu isimlerle, hepsinin benim gözümde farkı yok ama,
  Bu çocukta başka bi şey var, Avrupanın en iyi kalecilerinden olacak hissiyatı var,
  O sebeple serbest kalma bedeli olarak 20 MİLYON EURO konulmalı sözleşmesine derim.

 4. Harun,Okan,Muhammed,ATABERK bunlar efendi evlaltlarımızdı.Zamanı geldi ve şartlar uygun görüldü BURSASPORUMUZ PARA KAZANDI(az ya da çok o ayrı)yuvadan uçtu.
  HARUN kardeşimize başarılar diliyor ve çok çok teşekkkür ediyorum.
  OKAN evladımızda oynayıp tecrübe kazanmak ve kaleye geçmek için sabırla bekledi,muradına erdi.Elbette o hataları en aza indirecektir.İnşaallah oda zamanı gelince hem kendi hemde kulübe para kazandırmak için inşaallah güzel transfer yapar.Kısaca tüm oyuncularımızın hem bize hizmet vermeleri,başarıya katkı koymaları hemde gelecekleri için daha fazla kazanmalarını arzu ederim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu