Muhammed için tehlike kalmadı

Başakşehir'in 9 milyon 500 bin TL bonservis ücreti önerdiği Muhammed Şengezer için elini çabuk tutan Başkan Mestan'ın bundan sonra da göndermemekle ilgili aynı tavrı sergilemesi bekleniyor.

Bursaspor’da bir süredir devam eden Muhammed Şengezer krizinde neler olacağı merak ediliyor. Yönetimle sorunlar yaşayan genç file bekçisi, geçtiğimiz hafta alacakları için kulübe ihtarname çekmişti. Boşa çıkma ihtimali doğan Muhammed için elini çabuk tutan Başkan Mesut Mestan’ın önceki gün 22 yaşındaki kaleciye alacaklarını ödediği belirtildi.

TAVRI AYNI OLACAK

Boşa çıkma ihtimali ortadan kalkan Muhammed Şengezer için Başkan Mestan, daha önce gelen transfer tekliflerini kabul etmemişti. Bundan sonraki süreçte Mesut Mestan’ın genç kaleci için ayrı tavrını sürdüreceği belirtiliyor. Muhammed için özellikle Başakşehir ısrarcı olmuş ve bonservis için 9 milyon 500 bin TL önermişti.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sanki başakşehir ilk onbir oynatacak da ne bu telaş bu acele kal burada piş biraz daha seneye git nereye istiyorsan bu yoklukta kaleci aratma bize vefa sadece bir semt adi olarak kalmış

  106
  3
  1. @Owl yorumuna yanıt olarak

   Zamanında recebe de yazdık volkan falan için başkan arkandayız onurumuzla düşüp çıkarız gerekirse ver maaşını çürüt vakıfköyde at seyircinin önüne hatta Bursasporlu olmayanı layıkıyla cezalandır. Önce Bursasporu damarında hissedecek adam yoksa malum mallar meydanda. Bu arada belki zor durumdayız ama 20 milyondan aşağı yazık adamın en kötü hali 5 milyon EU. Şu an 2 maç oynasa süper ligde bu paraudı ah Cüneyt Çakır ah Cebrail düştü takım..Bu arada ben cebrail ve Ankaragücünü unutmam dostluk mostluk bitti. eziktaşa giden adam sarı görüp son maç oynamadı, cebrailin işi ortada, cüneytin ankaraya çalmadığı, bizim erzurum maçında emraha vermediği kırmızı ali bari gitmeden bi hakkımızı arasaydın batırdın takımı….

   7
   3
   1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Ya arkadaş herkes bir alem ya! MM beş kuruş parasız Başkan olmuş ne tahta açtı ne transfer yapabildi. Bu çocuklardan gelen parayla tahta da açarsın 3-5 oyuncu da alırsın peşinatlarının bir kısmını verirsin anlaşırsın. Hem tahtayı açamayıp halde açabilecek oyuncu satışına izin vermiyormuş. Bursaspor’a an büyük ihanet bu! Kimse burda Bursaspor’un menfaati için kalsın yorumu falan yapmasın! Muhammed’in kalışı mı tahta açılıp 3-5 transfer mi Bursa’nın menfaati ??? Akıl tutulması resmen !

    3
    1
    1. @16bursa yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim elbette satilsin da sen şimdi altın ı gümüş fiyatına da satarsan ahmaklık olur o hakkını vermiyorsa başakşehir cikicak televizyon a diyecek ki Bursaspor ne derse benim sözüm o dur. Beni isteyen takım ilk önce kulübümle anlaşma yapacak gerekirse seve seve oynarım burada dedi mi zaten gerisi gelir. Yolu bahtı açık olsun kalan git gidene kal demek adetimiz degildir.

     1. @Owl yorumuna yanıt olarak

      Ya arkadaşım, neler dururken neleri tartışıyoruz.
      Bunlar taraftarın işi değil. Kombine, ürün, sms satışları dip yapmış.
      45 binlik statta 3 bin kişi olacak ortaya s*k üstünde kelebek misali görüntü çıkacak bunu kimse yazmıyor.
      Stadın dolmazsa marka değerin yükselmez.
      Marka değerin olmazsa, para bulamaz.
      Para olmazsa adam alamaz.
      Aldığını da elinde tutamazsın.

 2. Velete bak sen yetiştiği ekmek yediği yere hele hele kulüp böyle zor durumdayken ihtarname çekmek.
  Bitirin futbol hayatını.

  27
  32
 3. Satılmıyacaksa niye çıkıp oynamiyor.
  Form tutması zaten 3 maç sürer . Sezonun ilk yarısı biter.

  Bu süreç Bursaspora ve Muhammede zarar verir.
  Satılacaksa satılsın tahta açılsın.
  Ben kalirsa verimli olacağini düşünmüyorum.
  Demir tavinda dövülür. Kafası burda değil

  10
  26
  1. @Bursali yorumuna yanıt olarak

   Kulübe ihtar çekenleri n bu kulüpte işi yok bu saatten sonra kokuşmuş balık olur kadroya almayın oynamasın ertuğrulla ikisi burda körelsinler.

   22
   17
 4. Bu çocuktan artık faydalanabileceğimizi düşünmüyorum. Genelde hep böyle oldu çünkü kriz ortamları bu kulüpte hiç doğru yönetilmedi. Ha Yalçın Hoca vs.etksi olur mu bilemem yeni bir ekibe haksızlık etmiş olmayayım ama fikrim bu. Bence teklif biraz yükselirse sonraki satıştan pay maddesi veya oyuncu özellikle chedjou gibi anlaşılabilir. Çünkü dediğim gibi katkısı olmazsa hem zamani gelince bu rakamları da göremeyiz hem de katkı alamamış oluruz.

  10
  3
  1. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

   12 yasinda almissin 10 sene bakip adam etmissin tam ona ihtiyacin oldugunda sana resti cekip para vermezsen oynamam giderim demis,hadi bakalim sen bu krizi yonet ! Bakalim nasil yoneteceksin ? Sana bunu yapana aslanip kaplanimmi diyeceksin ? Herseyi ayaklar altina alip sineyemi cekeceksin ? Kriz bu sekildemi yonetilir ?

   15
   2
 5. Muhammed’in 9.5 mi TL’ye satılması büyük hata olur. O yüzden bu sezon Bursaspor’da kalması kendini geliştirmesi bize katkı sağlaması en doğrusudur

  10
  2
 6. Bir takım bir senede üç kaleci satar mı? Geçen yıl Ağustos’ta bu çocuk senin üçüncü kalecindi. Tahtadan mucize mi bekliyorsunuz? Elde kalmış kırık dökükleri alabilmek için Muhammed’i mi kullanmak istiyorsun Bursasporlu? Ağustos’ta aldığın futbolcular yüzünden küme düştün akıllanmadın mı?

 7. Benim bildiğim ve internette de teyit ettiğim (Kaynak: transfermarkt, tff.org)
  Muhammedin sözleşmesi 2020 yılı sezonunda sona eriyor yani bu sezon sözleşmesinin son senesi
  Kim bu adamla sözleşme uzatmıştı yoksa bizi mi yediler, gerçekten doğru ise bu durum
  2 MİLYON EURO+ %20 PAY ile satışına izin verilmeli, seneye serbest kalacağına
  Bu sene para kazanılması tercih edilmeli

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu