Muhammed için Lille ile görüşüyoruz!

Muhammed Şengezer'in temsilcisi Yiğit Oruç, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

Muhammed Şengezer’in Avrupa’nın birçok takımı tarafından takip edildiğini söyleyen Muhammed Şengezer’in açıklamaları şu şekilde:

Türk futbolu adına Şenol Güneş’in gelmesi inşallah hayırlı olur. Muhammed hem Bursaspor’un hem de alt kategorilerde oynamış bir kaleci. Geleceği olan ve kabiliyetleri olan bir kaleci. Bugün yurt içi ve dışından birçok takım ilgileniyor. Liverpool’un scoutları ve Avrupa’nın birçok takımı onunla ilgileniyor.

“Lille ile görüşmeler sürüyor”

Şu anda Lille ile görüşmelerimiz sürüyor. İlgileniyorlar ve değerlendiriyorlar. Bizim dışımızda kulübe giden resmi bir şey var mı, ben bilmiyorum. Muhammed’in her maçını izlediklerini ve çalışmalarını olduğunu biliyorum. İspanya’dan da ilgilenen kulüpler var.

“Ciddi bir ilgi var”

Sadece Lille değil. Lille yetiştirici bir kulüp. Genç oyuncularla daha fazla ilgileniyorlar. Ciddi ciddi ilgileniyorlar.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 5-6 milyon eurodan aşağı böle genç yetenekleri verirseniz 2-3 yıl da bir satış yapıyorsunuz zaten alt yapıdan başka türlü klup para kazanmaz zaten sponsor denen şey bize yıllardır çok uzak….

  16
  3
  1. @ARDA1606 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım sen kalıcı gelir kaynağın olmadıktan sonra o adamı 106 milyon euroya da satsan bir şekilde batarsın. Bilirsin belki taşıma suyla değirmen dönmez derler. Şu anda tam da öyle bir durumdayız.

   15
 2. Ne Fransa’sı be ya. Oraya gideceğine Bursaspor’da kalsın daha iyi. Hadi Premier lig falan olsa başımızın üstünde. O zaman biz kendi ellerimizle ötürüp bırakalım. Ama 3 İstanbul kulübüne ve böyle saçma sapan ülkelere satmayalım artık bu çocuklarımızı

  1. @Aydın yorumuna yanıt olarak

   Fransa liginin avrupanın en iyi 5 liginden biri olduğunu biliyormusun?ayrıca o ligin milli takımının son dünya şampiyonu olduğunuda biliyormusun?

 3. BURSASPOR’umuz önce dirayetli,maharetli ve meziyetli yöneticilere sahip olmalıdır.Bu olduğunda yerleşmiş,marka olmuş altyapımızdan yetişen evlatlarımızın transferi ile hem maddi tabloda negatiften,artıya geçer hem de altyapıya daha çok yatırım yaparız.Kısaca lig dede şampiyonluğa giden yolun en sağlıklı ve doğru olanı bu yoldur.

  MUHAMMED için ise inşaallah en az 10-15 milyon avro arasında bir rakama transferi olur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı