Muhammed Emin’e bak sen!

Bursaspor'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Muhammed Emin Sarıkaya, dün sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Başakşehir‘in istediği genç savunmacı twitter hesabına ‘Sabır’ yazdı ve ‘Kum saati’ paylaştı.

Muhammed için, İstanbul temsilcisiyle görüşmeler devam ederken, genç oyuncunun sürecin uzaması nedeniyle böyle bir paylaşımda bulunduğu ifade edildi. Bilindiği gibi Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, kampta Muhammed‘in performansını yeterli bulmamıştı.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Her oyuncuyu zeki çelik olacak saniyorlar.
  Satın gitsin şunu. Tff kırmızı grupta bile oynamaz daha 4 yılı var pişmesi için . Oğulcan çağlayanda sözde olimpiyakosa gidiyordu ptt ligine gitti

  105
  7
 2. Sen kimsin ulan Bursaspor gibi mazisinde sampiyonlugu bulunan kulübe trip atıyorsun bebe.Herkesin burnu kaf dağında.Bu kulüpte parlayan bir yere gelen direk bir havalara giriyor.Basaksehir seni alsa bile kim bilir hangi takıma kiralık verir süper lig takımida olmaz bu takım

  63
  9
 3. Gözlemlediğimiz kulüpte bir disiplinsizliğim olduğu. Meraş sosyal medya üzerinden Mestan’a atar yapıyor sonra kamptan ayrılıyor LeHavee’ye transfer oluyor. Sanki bir şey olmamış gibi hayat devam ediyor. 17 yaşında çocuğu Bursaspor kariyeri konusunda ikna edip sözleşme uzatamıyor. Kaleci ihtarname çekiyor. Yönetimin yaptığı bu konuları çözmek yerine bazı basın organları vasıtasıyla bu oyuncuları taraftarın önüne atmaktan ibaret. İyi bir kulüpte bu konular sorun olmadan bir şekilde çözülürdü

  31
  3
 4. Tahta için para lazım .
  Hiç oynamamiş bir oyuncu için para veriyorlar.
  Neden hayır diyorsunuz ???
  Bu sezon yedek olcak.
  İsmail çokçaliş var Burak kapacak var o bölgede
  Bence bu bir fırsat satalim sonra bedelsiz kiralariz.
  Atınç nukan gibi

  28
  22
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Bebe ye bak sen .atar yapmak kim sen kimsin bebe.Karakterli oyuncu alin.Bir daha da bunun gibi oyuncuyu takima almayin.

  2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   hocam burda sorun oyuncu satıp para kazanmak değil bu artık başka bir boyut başka bir sorun. yabancılar değilde bizim altyapımızdan çocuklarımız satıyor bizi küme düşünce. artık bu durumda tahtayı kimse düşünmüyor . tahtadan daha önemli bir sorun haline geldi bu durum. alt yapıdaki neredeyse hiçbir çocuk gerçek Bursasporlu değil. 3üz lerden birini tutuyorlar hep.

 5. Oğlum!kimsiniz lan siz?nasıl aileler yetiştirdi sizi?bu kulüp size kucak açmış,yedirmiş,içirmiş,daha 2 topa vurmadan,amiyane 2 tavuğa su vermeden nedir bu tripler?size bu ortamı yaratanlara yazıklar olsun.
  Süründürün şunu ibret olsun diğerlerine. Sabrı da,kum saatini de görsün. Ben 60 yaşındayım,Bursasporla nerdeyse yaşıtım. Sizin gibi neler geldi geçti,yokolup gitti. Sonra gelir kulübün kapısında yalanır durursunuz.

 6. 400-500 BİN EURO bedel ve sonra ki satışından %20 PAY talep edin,
  Bu şekilde transafere onay verin, olur da ilerde para ederse
  Biz de hakkımız olan parayı alalım bence, bu kadar kolay gidememeleri gerekiyor.

 7. Ne sanıyor bunlar kendilerini atın hepsini klüpten çoluk çocuğa bak koca klübü oyuncak ettiler kendilerine

 8. Sabrı BURSASPOR dan gitmek için değil ilk seçmeye geldiğinizde hakkıyla hiç bir torpil yapmadan kimseyi araya sokmadan çalışarak gösterseydin ya da gösterseydiniz sizin gibi yeteneksizler bu takıma giremez takıma bir şekilde girsede ahlâkı alt yapı çöküntüye uğramazdı….
  Bırakın BURSA çocuğu safsatasını bulun dünyanın dört bir yanınından geç yetenekleri bari çekip gittiğinde gelen paraya bakarız…

  1. @Bektaş yorumuna yanıt olarak

   kimsin ulan sen her tarafın messi olsa ne olur önce adam ol terbiyesiz sabır çekiyormuş.Seni sen yapan takıma nankörlük yapma.

 9. Takımın çok kötü durumda olduğunun bir delili gibi şuan yaşananlar. Şu bebe bile g.. kalkanlanların yaptığı gibi kum saati koyuyor. Sanki gittiği kakımda alves olacakmış gibi hareketler. Neyse konu aslında bu değil konu kendimizi toparlar toparlamaz şu Vakıfköye el atmalı gerekirse böyle çocuklar yetiştiren bütün altyapı hocalarını kovarak Bursasporlu bir yapılanmaya geçmek lazım. Birde bu çocukları menejerlerin eline bırakmamalıyız vakıfköyü menejerlerden uzak tutmalıyız.

 10. ” SABIR ve KUM SAATİ!”
  ama bunun birde tersi var.
  sabreden derviş, sıkıntıdan çatlamış!..
  bu kafayla bu çocuğun futbolcu olma şansı yok. yaşı gereği kendisinin de suçu yok.
  suçlular,
  a- mental eğitimi vermeyen alt yapı hocaları.
  b- sorunu çözemeyen kulübü.
  c- gelişim yerine, önceliği çorbaya veren menajer zihniyeti.
  d- bilir-bilmez herşeye burnunu sokan ailesi.

 11. a takım formasını giymeyip hiç ter dökmemiş böyle bebeler bile takımı satıyor. çok para lazım ama umursamayacaksın ibreti alem olsun diye bunun gibi şerefsizleri tıkacaksın vakıfköye forma yüzü göstermeyeceksin .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu