Mudanya Ziyareti!

Bursasporlu futbolcular, Mudanya ilçesinde öğrencilerle bir araya geldi.

 

1922 Mütarekespor'un davetlisi olarak Mudanya Kaymakamlığı ve Şükrü Çavuş İlkokulu'nu ziyaret eden futbolculara öğrenciler büyük sevgi gösterisinde bulundu.

 

İbrahim Öztürk, Ferhat Kiraz, Tuncay Şanlı, Enes Ünal ve Harun Tekin'i, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk karşıladı. Aktürk, Bursaspor gibi büyük kulübün değerli futbolcularını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Böyle organizasyonlara katılarak mutluluk veriyorsunuz. Türk futbolunun sizin gibi başarılı ve ahlaklı futbolcularına sonsuz başarılar diliyorum" dedi.

 

İlk olarak Mudanya Kaymakamı Orhan Çiftçi'yi ziyaret en futbolcular, kaymakama imzalı formalarını hediye ettiler. Sakarya'da görev yaptığı sırada tanıştığı Tuncay Şanlı ile hasret gideren Kaymakam Çiftçi, Bursaspora'a başarılar diledi.

 

Futbolcular, Mudanya Şükrü çavuş İlkokulu'na yaptıkları ziyarette büyük coşkuyla karşılandı. Çocuklar, oyuncuların etrafını sarıp imza istedi. Futbolculara toplantı salonunda okulun durumu ile ilgili bilgi verildi.

 

Futbolculara eşlik eden Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Sagun, öğrencilerin gazete ve televizyonda görüp hayranlık duydukları futbolculara dokunup imza almanın sevincini yaşadığını söyledi.

 

İHA

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu