Mücadeleyi Seviyorum

Bursaspor'un Rumen futbolcusu Stelian Kirita, Bursaspor'u ve taraftarını çok sevdiğini belirterek "Kalbim her zaman sizinle atıyor" mesajını verdi. Futbolu çok sevdiğini belirten Kirita, "Herkes beni biliyor. Futbolu çok seviyorum. Taraftarlarımızın yeri bende çok farklı. Şans geldiği zaman elimden geleni yapıyorum. Hocamız da bunu biliyor. Her şeyimi sahada veriyorum. Çünkü yapım bu şekilde. Ne zaman şans gelirse Kirita elinden geleni yapar" ifadelerini kullandı.

TARAFTAR İÇİN OYNUYORUM

Bursaspor taraftarını çok sevdiğini belirten Rumen futbolcu, "Ben 7 sene Romanya'da Dinamo Bükreş'te oynadım. Oradaki taraftarlar da Bursasporlulara benziyorlar. Taraftar için futbol oynuyorum. Sahada mücadele ediyorum, taraftar çok mutlu oluyor. Yağmur, kar demeden seninle her yere geliyor. Ben de onlara çok büyük saygı duyuyorum. " şeklinde konuştu.

SERT DEĞİL NORMAL OYNUYORUM

Giani Stelian Kirita, mücadele etmeyi sevdiğini belirterek şunları söyledi: "Ben sert değil, normal bir futbol oynuyorum. Taraftar da benden bunu istiyor. Ben futbolu seviyorum. Daha mücadeleci, daha erkek futbolu benim stilim. Türk futbolunda da bu var. Sonuna kadar mücadele ediyor herkes. "

İBRAHİM ÖZTÜRK: SON KARARI KULÜBÜM VERİR

Bursaspor'un başarılı savunma oyuncusu İbrahim Öztürk, transfer görüşmelerinin sürdüğünü ancak en son kararı kulübün vereceğini söyledi. Trabzonspor ve Beşiktaş'ın transfer listesinde olan Bursaspor'un tecrübeli ismi İbrahim Öztürk, tekliflerin olduğunu doğruladı. Yeşil beyazlı kulüple görüşmelerin sürdüğünü, ciddi bir rakam vermeleri halinde transferinin gerçekleşebileceğini ifade eden başarılı futbolcu, "Kulübümle görüşmeler oluyor. Ciddi bir rakam verirlerse ve bunda Bursaspor Kulübü karlı çıkarsa giderim. Sonuçta profesyonel futbolcuyuz. Bursaspor'la dolu dolu çok güzel 3 yıl yaşadım. Kulübün menfaatleri çok önemli. Zaten beni isteyen kulüplerin sözleşmem gereği kulübümü ikna etmesi gerekiyor. Bunun için de şu anda beklemedeyiz" dedi.

 

sondakika

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu