Moussa Sow’un imza töreni taraftara açık

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Moussa Sow'un imza töreni ile ilgili olarak bir açıklama paylaştı.

Açıklama şöyle:

Prensip anlaşmasına vardığımız başarılı hücum oyuncusu Moussa Sow yarın resmi sözleşmeyi imzalıyor.

Daha önce prensip anlaşmasına vardığımız Moussa Sow kendisini yeşil beyazlı renklere bağlayan resmi sözleşmeyi imzlayacak.

İmza töreni 15 Ocak 2018 Pazartesi günü saat 14.00’de Özlüce Tesislerimizde taraftarlarımıza açık olarak gerçekleşecek.

Bursaspor Kulübü

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   o adam gelmez ama ezequel barco var… 20 yasinda… lakin iste para yok. brezilyalilarda is yok takim oyununda. ama arjantinli futbolcular baska.

   para olsa kulupte o cocuk ne oynar bizim stadta. iste para yok 🙁

   https://www.youtube.com/watch?v=rsaIwbAQyFc&t=202s

   8 milyon bonservis kulubu zorlar… yoksa yillik 2 milyon garanti paraya gelir o cocuk. sonucta bakambu gibi referanslarimiz var ispanya icin…

  2. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Dostum birincisi; bonservissiz olması çok şey fark ettirmiyor yüklü bir imza parası isteyecektir.İkincisi; yaşı bu kadar genç ve yetenekli bir Brezilyalı 10 numarayı biz youtube dan fark etmişsek, profesyonel scouting sistemleri olan ve ekonomik olarak rahatça bu futbolcuyu alabilecek seviyedeki kulüpler kim bilir ne zamandır izliyorlardır.Yani kolay değil bu oyuncuyu getirmek.Muhtemelen yüksek maliyetli bir transfer olacaktır bonservissiz olmasına rağmen.

   1. @shinanu yorumuna yanıt olarak

    Kardeş çok haklısında bizdeki bu borç başka türlü kapanmaz ! Scarpa gibi adamları 3 e 4 e alabilsen bir sonraki satışı sana enaz 15-20 arası gelir ! Ayrıca sende oynarken sana kazandıracağı maçlar,kazanımlarda cabası ! Biz hep Batallanın yerini nasıl dolduracağımızı düşünüyoruz ! Batallanın yeri ancak Batalla gibi ÜST DÜZEY bir yıldızla dolar,başka türlü 300 – 400 binlik adamlardan Batalla efektini beklemek SAFLIK olur ! Bence bu Kulübün diğer mevkiler için söylemiyorum ama Batallanın mevkisi için bütçesi yüksek olmalı,yani ne ka ekmek oka köfte !!!

 1. Sow bize yarım sezonluğuna 4 milyon tl.ye mal olacak .Kısacası etinden sütünden budundan hatta derisinden bile faydalanmalıyız,bu yoklukta bu parayı veriyoruz,eğerki,eğerki,,3-5 zibidi çıkıpta yok tweettti,yok Fenerdi,yok bilmemneydi deyip,adamn daha ilk günden enerjisini yok edip,başka şeyler düşünmesine sebep olursa bu onun performansınada olumsuz şekilde yansıyacaktır, şimdiden söylüyorum o zibidilere akıllarını başlarına alsınlar,Bursasporu yakmasınlar ! Sonra kendileride yanar,bunu bilsinler !!!!!

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Close
Close