Moraller yerinde

Karagümrük maçına 3 puan parolasıyla hazırlanan Bursaspor’da dün de zorlu maçın taktik provası gerçekleşirken, yeşil beyazlı futbolcuların oldukça moralli oldukları gözlendi.

Bursaspor, ligin 18. haftasında sahasında oynayacağı Fatih Karagümrük maçının hazırlıklarını yoğun tempoda sürdürüyor. Yeşil beyazlılar, dün sabah yaptığı çalışmayla ikinci yarının startını vereceği maçın taktik provasını da gerçekleştirdi. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Teknik Direktör İbrahim Üzülmez gözetimindeki antrenman koordinasyon hareketleriyle başladı.

UYARILARDA BULUNDU

Bursasporlu futbolcular, ardından 5’e 2 pas pres oynadı. Yeşil beyazlılar, son bölümde ise taktik çalıştı. İbrahim Üzülmez, taktik çalışmada oyuncularına sık sık uyarılarda bulunduğu öğrenildi. Tecrübeli teknik adam, oyuncularından sahada görmek istedikleriyle ilgili isteklerini iletirken, çalışmada futbolcuların ise oldukça moralli oldukları gözlendi.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sevgili Bursasporlular lütfen laf ile taraftarlık olmuyor taraftar öncelikle maça gelecek o stadyumu dolduracak lütfen nerdeyiz biz iş eleştirmye söze lafa geldi mi bol keseden söylüyoruz nerde icraat 15tl lik maça şehirde bir çok kesim nedenler sebepler söylüyor yok canım stadyum uzak mış yok pasolig miş yok yönetim miş yok yiyorlar mış peki yedir me o zaman peki üye ol o zaman peki pasolig mi sadece senin bilgilerini kontrol ediyor ,peki o stadyumu yaparlar iken ve yapanlara bir söz söyledin mi bırakın nedenleri sebepleri sen ilk önce maça gel hani iyi günde de kötü günde de yanında olacaktın bak o eleştirdiğin beğenmediğin tirbüncü dediğin tayfa yinede sahip çıkıyor hani diyorsun ya çorbacı onlar çorbacı ise sen de amaça gelmeyerek bu şehrin en büyük aslağısın maça gel maça uyuma öyle 7-8 bin kişi ile büyüklük olunmaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu