Minik Yürekler Formalarına Kavuşuyor

Başkanımız Recep Bölükbaşı, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Asbaşkanımız Nihat Akınoğlu ve Genel Müdürümüz İsmail Özdemir, Minareliçavuş Mahallesi’nde bulunan Alara İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören öğrenciler ile biraraya geldi.

 

BURSA’NIN EN BÜYÜK DEĞERİ BURSASPOR

 

Alara İlköğretim Okulu Türkçe Öğretmeni Elif Karakaş yaptığı konuşmada kampanyaya katılan tüm kişi ve kurumlara öğrenciler adına teşekkür etti. Karakaş , “2014-2015 öğretim yarı yılının son gününde Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı ve yöneticimiz Nihat Akınoğlu’nu okulumuzda ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Kulübümüz tarafından başlatılan ve bugün itibariyle 14 bin rakamına ulaşan “Onun formasını da SEN AL!” kampanyası kapsamında minik yüreklere Bursa ve Bursaspor sevgisi aşılanması hedeflenmiştir.   Bursaspor Kulübü, Bursa’nın en büyük değeridir. Bursaspor’un başarılar ile tüm Bursalılar gurur duyuyor. Kampanya ile binlerce genç öğrencimize Bursaspor forması hediye ediliyor. Bu anlamlı kampanyayı başlatan kulübümüze ve kampanyaya katılım gerçekleştiren tüm kişi ve kuruluşlara çocuklarımız adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.  

  

HEDEFİMİZ TÜM ÖĞRENCİLERE FORMA HEDİYE EDEBİLMEK

 

Büyük bir coşkuyla karşılanan Başkanımız Recep Bölükbaşı, çocuklara hitaben yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı;  “Türkiye’nin ve Bursaspor’un geleceği olan sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bursa’da öğrenim gören öğrencilerimize forma hediye edilmesi için başlattığımız kampanyaya destek her geçen gün artıyor. Bugüne kadar yaklaşık 14 bin forma sayısına ulaşıldı. Bu kampanyanın bu kadar etkili olacağını beklemiyorduk. Bundan sonraki hedefimiz tüm öğrencilerimize Bursaspor forması ulaştırabilmek. İşte biz Bursa’yız, çok büyük bir camiayız. Bu kampanyamızın Bursaspor camiası için büyük bir anlamı var. İlk olarak Alara İlköğretim Okulu’ndan dağıtıma başlıyoruz. İnşallah Bursaspor’un geleceği adına bu kampanyamız çok güzel sonuçlar verecektir. Kampanyamıza destek veren tüm kişi ve kurumlarımıza Bursaspor camiası adına teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.    

Alara İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Avcı, Başkanımız Recep Bölükbaşı’na çiçek takdim ederek,  teşekkür etti.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu