Minik timsahlara büyük gurur

Avrupa Fair Play Birliği (EFPM) tarafından “Fair Play Meşalesi” ödülüne layık görülen yeşil beyazlı miniklere bir ödül de Uluslararası Fair Play Konseyi (CIFP)’nden geldi. Bursaspor ödülünü, 5 Mayıs Perşembe günü Ataköy‘deki Olimpiyatevi‘nde yapılacak törende CIFP Başkanı Jenö Kamuti‘nin elinden alacak.

GURUR KAYNAĞI

CIFP Üyesi ve Avrupa Fair Play Birliği (EFPM) İkinci Başkanı Erdoğan Arıpınar, konseyin Macaristan‘ın başkenti Budapeşte‘de yapılan toplantısında Türkiye‘ye 3 ödül çıktığını belirtti. Arıpınar, Bursasporlu minik futbolcuların, Dünya Olimpiyat Komitesinin özel ödülünü almaya hak kazandığını kaydetti. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinin (TMOK), “TMOK Üniversiteler Fair Play Kervanı” projesi ile tanıtım dalında fair play ödülünün sahibi olduğunu açıklayan Erdoğan Arıpınar, konseyin, FIFA İcra Kurulu Üyesi Şenes Erzik‘e de kariyer dalında fair play şeref diploması ödülü verdiğini ifade etti.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu