Milli Takımda Terim dönemi sona erdi!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetimi ile yaptığı görüşmenin ardından görevinden ayrıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden şu açıklamayı yaptı:

Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan bir takım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır.

Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olacağına kanaat getirmiştir.

Gerek Türkiye‘de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar dileriz.

.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Futbol takımını yönetemeyen birinin Türk futboluna başkanlık yapması ne kadar abesle iştigal ise Çakma İmparatorun istifası bir o kadar doğaldır.

  41
  5
 2. Adam Gs nin başına geçecek şimdiden çalışmalar başladı, şişmdi Milli takımın yine teknik direktör sorun başladı, umarım bjk dan Şenol hocayı alırlar da adamlar fazla havaya girmişti yine düşüşe geçerler, hoca bulamazlarsa Yılmaz Vuralı getirsinler, Yılmaz hoca haberi duyar duymaz CV’sini bırakmıştır TFF’ye:)

  19
  0
 3. Asıl istifa etmesi gereken tüpçüdür ama edemez hatta ettirmezler çünkü şikeyi ört bas edecek başka böyle şerefe !! sahip biri nereden bulunacak.

  12
 4. Mümkünse Türk Futbolu üzerindeki tüm ilişkilerinden istifa etsin;en fazla gitsin gazetenin birinde günlükte değil aylık yazı yazsın..Türk futbolunun yeni yüzlere ihtiyacı var;Aziz Yıldırım ,Fatih Terim Yıldırım Demirören gibi isimler artık bırakmalı; Türk futbolu kendi her fırsatta kendi egolarını tatmin edenlerle değil; ilme,bilgiye, kendi egolarını aşmış,kuluplere eşit mesafede adeletli duran herkesim tarafından ismi anılınca saygı duyulan insanlara ve yeni sisteme ihtiyaç var..gerisi laf-ı

  1
  1
 5. Bizim medyamız istifa diyor, süreç sahibi Türkiye futbol federasyonu ise, karşılıklı anlaşarak yollarımı ayırdık deniyor. Bu Ne demek peki? Terim istifa etmedi, anlaşarak karşılıklı ayrıldık demek. Başka daha nasıl açıklansın ki?
  Hala bi terim yalakalığı var medyamızda.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu