Milli takımda bizim çocuklarımız var

A ve Ümit Milli Takımda, Bursaspor rüzgarı esmeye devam ediyor.

Bursaspor, Türk futboluna yön vermeye devam ediyor. Milli Takımın bugün oynayacağı Romanya ve 13 Kasım’daki Arnavutluk maçı kadrosunda yeşil beyazlılarda oynayan veya Bursaspor altyapısından yetişmiş 6 futbolcu bulunuyor. Bursaspor forması giyen Harun Tekin ve Barış Yardımcı‘nın dışında Vakıfköy‘den yetişen Serdar Aziz, Ozan Tufan, Enes Ünal ve Okan Kocuk da Milli Takıma alındı. Bilindiği gibi Okan‘ın bonservisi Bursaspor’da bulunurken İstanbulspor‘da kiralık olarak forma giyiyor.

İŞTE ÜMİT MİLLİLER

Ümit Milli Takımımızda ise Bursaspor’da oynayan veya yeşil beyazlı kulübün altyapısında bir dönem forma giymiş tam 8 futbolcu yer alıyor. Muhammed Şengezer, Ertuğrul Ersoy, Rüştü Hanlı ve Kubilay Kanatsızkuş, Bursaspor’un başarısı için ter dökerken, Mehmet Zeki Çelik de Okan Kocuk gibi İstanbulspor‘da forma giyiyor. Bursaspor, Mehmet’in opsiyonunu elinde bulunduruyor. Daha önce Bursaspor altyapısından yetişmiş ve başka görev yapan Oğulcan Çağlayan ve Doğanay Kılıç da kadroda yer alıyor.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu