Milli takımda 5 timsah

U15 Milli Takımımız, Portekiz'de katılacağı U15 Gelişim Turnuvası maçları öncesinde çalışmalarına TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptığı antrenmanlarla başladı.

Bursaspor Kulübü’nün futbolcuları Enes ÇalışkanEray DumanAhmet ÇobanoğluHakan Atış, Emre Işık, Gelişim Turnuvası’nın hazırlık kampına katıldı.

U15 Milli Takımımız, 31 Ekim tarihine kadar hazırlıklarını Riva’da gerçekleştirecek ardından U15 Gelişim Turnuvası maçları için aynı gün Lizbon‘a hareket edecek.

Türkiye, U15 Gelişim Turnuvası’nda ilk maçını 3 Kasım Perşembe günü İtalya ile oynayacak.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular bu sadece U15 milli takımı için olan grup ta çağrılan 5 futbolcumuz ise o yaş grubunda ki milli takımın en az
   Yüzde kırkı Bursaspor alt yapısından anlamına gelir zaten 2007 2008 yaş gruplarinin çok çok yetenekli futbolcuların olduğu soyleniyor bu jenarasyonu kaçırmayalım vede özel önem verelim ayrıca kurtuluşumuz iyi yetismis alt yapı oyuncularindan oluşan bir Bursaspor

   3
   3
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Eskiden dediğin süperligde oynarken yani,şimdi 2.ligde oynuyoruz buna rağmen alt yapıdan milli takıma 5 milli oyuncu veriyorsak öpüp başına koycan çünkü genç oyuncular bile artık süperlig takımlarının altyapılarını tercih ediyor..

   3
   1
 1. Güzel bir şey ama 5 değil 10 tane gitse ne olacak. Biraz kendini gösteren, kendini yetiştiren kulübünün menfaatini düşünmeden haraç mezaç gitmeye kaçmaya çalışıyor. A takıma faydası olmuyor. Ali Akman, İsmail Çokçalış gibi

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu