Milli takıma 4 Timsah

U17 Milli Takımımızın 25-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ukrayna'da katılacağı Viktor Bannikov Turnuvası maçları aday kadrosu açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre 20 Ağustos Salı günü saat 15.00’de, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri‘nde toplanacak Milli Takımımıza, Bursaspor‘dan Ahmet Çağrı Güney, Kadir Arslan, Tuğbey Akgün ve Ömer Turan Görgüç davet edildi.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Tuğbey Akgün çok yetenekli bir oyuncu. 97 jenerasyonundan sonra 2002-03 jenerasyonundan önemli isimler gelebilir. Altyapı oyuncuları menejerler, aileleri ve cahillikleri yüzünden hatalar yapabilirler. Ama bir kaç model kötü oldu diye fabrika kapatılmaz. Bunları nasıl hallederiz diye bakmak lazım. Altyapı bu kulübün kurtuluşudur. Her yönüyle burayı geliştirmeli ve değerlendirmeliyiz

    16
    1
  2. Ne Bursa da oturuyorum nede Bursa taraftarıyım.Ancak Şanlı Bursasporum yeri süper lig.Ayrıca alt yapı denince ilk aklıma gelen takımlardan.Moral bozmak yok.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu