Milli takıma 3 oyuncu daha verdik

Bursaspor U-16 Takımından üç oyuncu milli takıma davet edildi.

Türkiye U-16 Milli Takımı‘nın Romanya ile oynayacağı hazırlık maçları kadrosuna Bursaspor‘dan Ahmet Çağrı Güney, Tuğbey Akgün ve Eren Güler davet edildi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Güzel bir gelişme ama milli takımı yönetenler Bizans kafasıyla çalıştığı sürece hem milli takımdan bir cacık olmaz hem de oyuncularımızın emeği boşa gider. Türkiye bir insan olsaydı ben bir Türk olarak utancımdan onun yüzüne bile bakamazdım herhalde. Bir insan kendi bayrağını ancak bu kadar kirletebilir, kendi ülkesini uluslararası camiada ancak bu kadar rezil edebilir. Gerek A milli takımlar seviyesinde, gerek ümit milli takımlar seviyesinde birkaç mucizevi başarı dışında hiçbir kayda değer başarımızın bulunmuyor olması da bu Bizans destekçilerinin eseridir.

  11
  3
  1. @Toros yorumuna yanıt olarak

   Ulu önder Atatürk’ün isminin kullanılmasına tepki gösteren şahsın Türkiye’ye karşı utanç içerisinde olduğunu söylemesi benim nezdimde ironiden başka bir şey değildir. Ciddiye almayın bu veledi.

   2
   1
  2. @Toros yorumuna yanıt olarak

   Şimdi yazıyorsun bay toros. En son milli maçta milli takım galip gelmişti. Ve ben yalnız şunu yazmıştım NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE. Ve sende beni eleştirmiştin. Şu an itibariyle SENİN MİLLİ TAKIM HAKKINDA YAZDIKLARIN BENİM İÇİN BİR DEĞERİ YOKTUR. Anladınmı steyşın Wagon toros.

   7
   4
 2. Bende birşey var zannettim yillardir 3 5 8 oyuncu genç milli takimlara veriyoruz da A takima 1 veya 2 tane çıkarıyoruz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı