Milli Takım hepimizi üzdü

Milli Takım ile ilgili eleştiriler yapılırken kimsenin kendi düşüncesinin değişmesini istemediğini savunan Güneş, alınan sonuçlarda herkesin sorumluluğu bulunduğuna kaydederek, “Birilerini suçlayarak başarılı sonuçlar alamayız. Oyuncular ve teknik ekip üzerinden hesaplar görerek sonuçlara gitmek istiyoruz.

Milli Takım ve Türk futboluyla ilgili sistemden kaynaklanan sorunlar, yapısal bir bozukluk var. Evet, Türk Milli Takımı'nın 3 maçta aldığı puan, kötü bir sonuçtur. Buna hepimiz üzüldük. Zaman zaman kızıyoruz, işte orada kontrolü kaybediyoruz. Sonuçlar üzerinden yol haritaları çizmeye çalışıyoruz. Oysa başta o haritaların çizilmiş olması gerekiyor. Aynı şey kulüpler için de geçerli. Baktığınızda Hakan Şükür, Altın Ayak Ödülünü aldı. Gündeme ne kadar girdi? Hiç. Neden? Ortak değerlerimizi kaybettik. Kişisel bakıyoruz. Birine kızıyorsak onu yok ediyoruz” dedi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu