Milli Takım, Bursaspor tesislerini kullanacak

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri önümüzdeki hafta önemli konukları ağırlayacak. U15 ve U16 Milli Takımı’nın Bursa’da yapacağı kampta Ay Yıldızlı genç kramponlar antrenmanlarını Özlüce’deki sahalarda gerçekleştirecek.

Tesiste bu doğrultuda düzenleme çalışmaları başladı.

Milli Takım oyuncularının konaklamayı şehir merkezindeki bir otelde yapacakları, sadece sahayı kullanacakları bildirildi.

Aynı süreçte Bursaspor A Takımı’nın da çalışacak olması nedeniyle antrenman saatlerinin buna göre ayarlanacağı belirtildi.

Bursaspor Yönetimi‘nin genç millilerin kampıyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileriyle görüşmeleri devam ediyor.

Yoluyla
Süha Gürsoy
Kaynak
Bursa Hakimiyet

20 Yorum Onay bekleyen 2 yorum var

  1. @Sem yorumuna yanıt olarak

   Ne yapacaktı kardeşim bu takımı akp soymus olabilir ama son zamanda futbolcuların içtiği çorba bile belediyeden veriliyordu bende chpliyim Hürriyet’te yasiyom bütün çevrem dededen CHP’li ama seçimden ne sonuç çıkacağını bilmiyor yönetim belediye bize mesaj yayınla demiş el mahkum yayinlamislar ne yapsınlar ne istiyorsunuz

   11
   1
 1. bozbey Bursaspor’u süperlige çıkarıp şampiyon yapacak ve hatta şampiyonlar Ligi’nde oynatacak bu kulübü bu duruma düşüren aktaştır kulübü soyup soğana çevirdi ve küme düşürdü yazıcıdan sonra başkanlar hepsi dürüst insanlardı onlar kulüp için varını yoğunu ortaya koyarken aktaş kulübü hep soydu ve 3. Cü lige kadar düşürdü aslında aktaşın görevi bursa değil bursaspor olmalıydı ne gerek vardı Bursa’nın sorunlarıyla uğraşmaya baktın kulüp soyuluyor sen hep maddi destek verecektin çünkù bu şehir Bursa’ya verilecek hizmetlere değil Bursaspor’a endekslidir, bozbeyden istediğim daha ilk iç saha maçımızda Bursasporumuza büyük bir hizmet örneği vererek stadyumun önüne heykel dikerek ve şampanya patlatarak başlangıç yapmasını diliyorum.

  14
  35
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   O heykeller senin anana kız kardeşine çoluğuna çocuğuna zarar vermez Ama senin destek verdiğin partinin suriyeden getirdiği ithal vatan hayinlerinin neler yaptığını göremiyecek kadar körsen sana sözüm yok daha 1 ay önce osmangazi ilçesinde suriyeli bir esnafın 9 yaşındaki bir türk kız çocuğuna yaptıklarını olay gazetesi sadece 3 çü sayfada ATV VE Yandaş kanallarda hiç haber yapılmadı buna benzer olaylar bu ülkede her gün yaşanmaya başladı eğer bu olaylardan mutluysan sanada bir nargile alalım bu olayların keyfini sür ama birgün annene kız kardeşine çoluğuna çocuğuna zarar geldiği zamanda heykeline laf söylediğin TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURUCUSU MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN KANUNLARINA DEĞİLDE Bir seferden bir şey olmaz diyenlerin yanına git küçüğün rızası var desinler nargilenin tütünüde sana bedavaya verirler inan sen ve senin gibilere çok yakışır

   9
   1
   1. @Fresi Forever yorumuna yanıt olarak

    Bu örümcek kafalılara soda değil su bile verme kardeş. Ben geleyim bayramdan sonra Gemliğe, bana rakı ver, bira ver. Oturalım Boksör Restoran’ın üst katına. Açalım bi ufak rakı, denize karşı içelim rakıyı, eski günleri, şampiyonluğu falan konuşup bulalım kafaları amk. Naapçan bu sellocu’lara soda falan verip be yaa. Zaten seçimi kaybettiler, hepsinin psikoloğu çok bozuk. Onlara anca Osmanlı’yı anlat, Padişah Vahdettin’in sarayın arka kapısından İngiliz zırhlısına binip ülkeyi terkedip Londra’ya kaçışını ve oranın vatandalşı olarak yaşamını sürdürdüğünü falan anlatçan abi.

  2. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Fazla sevinmeden insanlari rencide etmeden hayata devam edelim yazmistim ,fakat sen gene terbiyesizce heykel dikerek yok sampanya icerek gene bir partiyi aklinca zan altinda birakiyosun,yok kardesim iyi niyette yarimiyo kanininizda hakaret etmek var ee ne diyelim o zaman aglayin o zaman en azindan 5 sene ..sonra bi 5 sene daha..

   12
  3. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Mantar tıpayı da hatır olarak saklar boynuna falan asarsın sen de.
   Abdülhamid Sultan rom sever ve içerdi; sen de üzüntünden kurtulmak için rom içebilirsin.
   Rom nasıl olsa pirinç damıtması; üzüm anason falan içermiyor…

   12
   2
  4. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Şampanya kokain bunlar zengin alışkanlıkları kardeşim İstanbul basaksehirde veyahut bursa eriklide yapılıyor. Boş yapmasan aslında doğru şeylerde yazmışsın bende hak veriyorum Bursaspor’u akp soydu ama Altepe döneminde soydu direk Tayyip soydu stadını çaldı semtini çaldı varlıklarını çalmak için hırsızları
   getirdi. Ali nur aralarında en masumudur. Ama kompleks yapmayı bırak şimdi ben desemki akp gel dışı timsahla erkek timsah arasına perde ger dışı timsahın başını kapat senin yaptiginda aynı muhabbet. Heykelin dik alasını ankarada akp yaptı Ankara’nın yerli dinozorlarıni gösterdi.

   14
   2
   1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

    Bravo Muhammed. Bu güzel ismi boşuna koymamışlar sana. Helal olsun valla. Din tüccarlarına cart cart geçiriyon valla. Hak ettikleri gibi.

 2. Milliyetçilikten Atatürkçülükten Atatürk’ün ilkelerinden bahsediyolar ama polisimizi askerimizi çoluğumuzu çocuğumuzu şehit eden HDP/ PKK ile aynı çatı altında olmaktan hiç taviz vermiyolar pes valla..

  8
  11
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Sen bazı şeylerin farkında değilsin sanırım pkk bir terör örgütüdür başlarıda abdullah öcalandır öc alanla görüşende RTE DİR Dem parti bir siyasi görüştür ve bunuda meclise sokan akp dir keşke senin tutuğun partinin başıda SELAHATTİN DEMİRTAŞ Kadar delikanlı olsaydı ülke bu gün bu durumda olmazdı 36 Askerimizi şehit eden putinin kapısında beklemezdi ve şehitlerimize kelle demezdi veya filistinle ticareti keserdi ama Askerlik bile yapmayan bilal oğlan üzülmesin diye filistinde o kadar günahsız çocuğun ve annelerin girmezdi İSRAİL PKK yı besler RTE boynunda israilin üstün hizmet madalyasıyla gezer israili besler maşallah dolardan euro dan hiç taviz vermez RTE NİN ALLAHI DOLAR PEYGAMBERİ EURO OLMUŞ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu