Milli futbolcu ve Bursaspor kaptanını stada almadılar!

Türkiye-Hırvatistan maçında Büyükşehir Belediye Stadı'na girmek isteyen Yunus Mallı, görevlilerin kapıları kapatması sonrası içeriye girmek için 20 dakika bekletildi.

UEFA EURO 2024 Elemeleri D Grubu 2. hafta maçında Türkiye Bursa‘da ağırladığı Hırvatistan‘a 2-0 mağlup oldu.

40 bin kişi Bursa Büyükşehir Belediye Stadı‘nda oynanan maça akın ederken trajikomik bir olay yaşandı. Daha önce 25 kez Ay-yıldızlı formayı giyen Yunus Mallı kapıda kaldı.

Milli futbolcunun yanı sıra Bursaspor‘un kaptanı Enver Cenk Şahin ile tecrübeli oyuncular Hasan Ayaroğlu, Kubilay Sönmez de stada girmekte güçlük çekti.

Yaşanan yoğunluktan dolayı görevliler Bursa Büyükşehir Belediye Stadı‘ndaki Batı Tribünü, VİP ve Basın giriş kapısını 21.15’te kapattı.

Milli formayı giyen Yunus Mallı ve Bursaspor kaptanı Enver Cenk Şahin görevlilere durumu izah etse de olumlu bir sonuç alamadı. Kapıda biriken taraftarlar ve basın mensuplarının yoğun itirazları sonunda emniyet güçlerinin kapıları açmasıyla Milli futbolcu maça girebildi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bu konunun seçim ile ne alakası var her konuyu her olayı hükümete bağlayan sporun içinde ısarrla siayaseti arayan güruh.Gözünde at gözlüğü var görmüyorsun tamam da düşünmene engel olan nedir.Burada ısrarla siyaset yapmak kendi düşünceniz de olmayana hakeret etmek nedir ? Adelet yok hak yok saygı yok diye bağır çağır sonra aynı düşünce de olmadığı zaman birisine hakeret et küfür et Bursaspor düşmanı ilan et tanımadan bilmeden salla gitsin VALLAHİ BİLLAHİ BURADAN BU ŞEKİLDE YAPANLAR UNUTMAYIN ALLAH VAR AHİRETTE HESAP VAR KİMSENİN HESABI KİMSEDE KALMAZ.NE KADAR BASİT OLDU İNSALARA HAKERET ETMEK ALAY ETMEK

   3
   8
   1. @TESPİT yorumuna yanıt olarak

    tüm atamalarda başkanın onay verdiği kişi var malesef ülkemizde keşke dedğin gibi olsa ama değil işte cumhuru reis kimi uygun görüyorsa o başkan oluyor malesef

    5
    2
  1. @Teamsahomer16 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular görev yetki verilenler 10 sn de bitecek okontrolleri dakikalarca sürdürürse kapilarda çok büyük yoğunluk yaşanır kişiler kendi insiyativi ile iş yapıyor güzel ülkemde elinde küçücük Bursaspor bayrağını yasak diye almayan polis amiri arkasında koskoca Türk bayrağını cuvaldan alındığının farkında olmayınca küçücük plastik tutmacli Bursaspor bayrağına yasak getirmeye kalkar da milli formayi giymiş oyuncuyu da almaz maça lakin ülkemin bir sehteinde bölücü örgüt bacavrasi açılır slogan atılır buna ses çıkarılmaz

 1. 14 Mayıs’ta bütün bu kabustan kurtulcaz inşallah..yaşanilanlarin hiç biri kader değildi..herşey bu milletin hatalı seçimleriydi.yaşadik..görduk..allah tekrarını yaşatmasın!

  8
  2
 2. By stat ugursuz. Bu statda mac kazanilmaz. Kac kisinin emegi calindi burada. Biz şehir olarak iflah olmayız. Koca şehrin ahı var var burada. Çalınan emekler götürülen paralar allah bizim burnumuzdan fitil fitil getiriyor. Atatürk stadında bu milli takım kimleri devirmedi ama burada 50 milli maç oynasak kazanamayız. Bursaspor’umuz bu stada geçtikten sonra dibi gördü. Buna çanak tutan kim varsa bunda payı olan kim varsa allah iki yakasını bir araya getirmesin. Bunlara kim destek verdiyse onlar dahil. Biz bunları hak ettik sanırım. Bir fener bir BJK taraftarı kadar olamadık akşam. Bir tepki bile gösteremedik adam gibi bunca yapılanlara. Hadi kalın sağlıcakla

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu