Miller’i Yeniden Rangers’ta Görmek İsteriz

İskoç medyası, gerçekleşmeyen Whittaker transferinin ardından şimdi de Bursaspor'un tecrübeli golcüsü Kenny Miller'ın Rangers'a geri döneceği haberlerini gündemine taşıdı.

Steven Whittaker'ın, İbrox Stadı'nda Miller ile yeniden birlikte oynamak istediği belirtilen haberlerde, Bursaspor'un transferden sorumlu yöneticisi Erkan Kamat'ın demeçlerine de yer verildi.

Bursaspor'un yıldız golcüsü Kenny Miller'ın, İskoçya'ya geri dönebileceği İskoç medyasında geniş yer buldu. Bursaspor'un 4 kez teklif yaptığı, ancak menajer Ally McCoist'in sürekli fiyat arttırması sebebiyle transferi olumsuz sonuçlanan Whittaker'ın, Miller'ı Rangers'ta yeniden görmek istediğini belirttiği haberlerde, Bursaspor'un Rangers'tan bonservis bedeli için ısrarlı olduğu da ifade edildi.

MİLLER İLE OYNAMAK İSTİYOR

Whittaker'ın eski dostu olan Mİller'ın Rangers'a dönmesi halinde bu durumun memnuniyetle karşılanacağı ifade edilen haberlerde, Whittaker için Bursaspor'un birkaç teklifi olduğu ancak bunun reddedildiği de yazıldı. Ayrıca haberde Whittaker'ın yeniden Miller ile oynamak istediği belirtildi. Whittaker yaptığı açıklamada ise şu ifadeleri kullandı:

"Kenny bizim için harika olur. Onun geri gelmesini bekliyoruz. Onunla oynamayı seviyorum ve bunu yeniden yapmak istiyorum. "

ERKAN KAMAT: ŞARTLAR GERÇEKLEŞİRSE OLABİLİR

Bursaspor'un transferden sorumlu yöneticisi Erkan Kamat'ın şartların oluşması halinde Miller'ın geri gidebileceğini ifade ettiği belirtilen haberde Kamat'ın şu sözlerine yer verildi:

"Eğer şartlar oluşursa ve koşullar olursa neden olmasın? Rangers ciddi bir transfer ücreti ödemek zorunda. Gerçekleşebilir ama bu o kadar kolay değil. Rangers bir plan yapmak zorunda kalacaktır. Kenny Miller ile kampta görüşeceğim. Bu görüşmeden sonra önümüze daha net bir resim çıkacaktır. "

 

Sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu