Miller Giderse Alternatif Oyunculardan İkisini Alacağız

Gündemde olan yıldız futbolcu Miller'ın takımdan ayrılıp ayrılmayacağı konusuna açıklık getiren Uslu, "Miller şu anda Bursaspor'un futbolcusu. Transfer hiçbir zaman bitmiyor. Futbolcu da gelebilir, futbolcu da gidebilir. Bursaspor büyük bir kulüp. İstediklerimizi verebilirlerse olur. Biz de istediğimiz oyuncuyu verebilir veya alabiliriz. Miller'ın ayrılmak gibi bir düşüncesi yoktu, ancak aile problemlerinden dolayı sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Bize 'ayrılmak istiyorum' şeklinde bir talebi yok. Her futbolcunun bir değeri vardır. Bizim de Miller için biçtiğimiz bir değer var. Gittiği takdirde de görüştüğümüz alternatif futbolculardan ikisini alacağız" şeklinde konuştu.

TAKIM DAHA İYİ OLACAK

Takımın günden güne daha iyiye gittiğini, ligler başlandığında temponun daha da artacağını ifade eden Uslu, "Şampiyonluk hedefimize adım adım ilerleyeceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyoruz. Avrupa kupalarında da gruplara kalıp başarılı olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

YILDIZ FUTBOLCULARLA GÖRÜŞÜYORUZ

Transfer görüşmelerini sürdürdüklerini ve takıma takviye yapılacağını dile getiren Uslu, "Büyük takımlarda transfer bitmez. Orta sahaya ve forvete takviye düşünüyoruz. Yabancı olacak. Yıldız oyuncularla görüşme halindeyiz. UEFA maçlarına kadar transferi bitirmek istiyoruz. Sonuçta katılacağımız bu maçlar çok önemli. Gruplara kalmak istiyoruz" dedi.

 

sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu