MHK ve TFF’ye şikayette bulunacağız!

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin cumartesi günü oynanacak olan Şanlıurfaspor maçı hazırlıklarında yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hakemlerden yana problem yaşadıklarını vurgulayan İsmail Ertekin “Şunu vurgulamadan geçemeyeceğim. Maç 0-0’iken pozisyonlarımız var. Penaltı pozisyonumuz net penaltı. Benim anlamadığım bir olay var. Hakemlerin bütün hataları bizim aleyhimize oluyor anlamış değilim.

Bu görüntüleri çıkardık. Yöneticilerimize söyledik. Hem MHK hem TFF’ye şikayette bulunacağız. Her hata da bizim aleyhimize yapılmaz ki kardeşim. O penaltı çalınsa öne geçsek daha farklı olurdu.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sevgili hocam yapmayın etmeyin , o sahadaki ruh ile 2-0 öne geçsek 3-2 yeniliriz bunu biz görüp sizin görememeniz buralara getirdi , hep çalışacağız gelişeceğiz demeçleri verildi şimdiye kadar savaşın görelim sahada iki pas görelim 17 yaşındaki futbolcuda olsa orada oynuyorsa savaşmasını bilmeli!!!

    28
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu