MHK o iddiayı yalanladı!

Merkez Hakem Kurulu bir açıklama yayınladı. Eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu'nun iddialarının asılsız olduğu belirtildi.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Spor Toto Süper Lig‘in 20. haftası’nda oynanan BursasporBeşiktaş ve FenerbahçeGençlerbirliği müsabaka hakemlerinin değiştirildiğine dair kamuoyunda yer alan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Merkez Hakem Kurulu‘nun hakem atama yöntemine göre; hafta içinde etap çalışması yapılır, perşembe günü öğleye kadar son kontroller yapılarak bütün liglerdeki müsabakaların hakem tebligatları tamamlanır ve hakemlere resmi olarak tebliğ edilir.

Tebliğ edilen maçların hakemler tarafından onaylanmasını takiben, en geç bir saat içinde listeler Federasyonumuzun resmi sitesi www.tff.org‘da yayımlanarak kamuoyuna duyurulur.

Geçtiğimiz hafta perşembe günü de öğle saatlerinde Spor Toto Süper Lig hakemleri dahil olmak üzere hakemlerin tebligatları bu yönteme göre yapılmış olup, tebligat ve duyurudan sonra herhangi bir hakem değişikliği söz konusu olmamıştır.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.

Merkez Hakem Kurulu

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yönetim niye sessiz kalıyor biraz basında sizde söz sahibi olun maçı oynayan bursaspor açıklama yapıp MHK yı istifaya davet eden fenevbahçe Bursaspor yönetimi olarak sende ağırlığını koy açıklama tatmin edici değildir de çabala basında yankı bulmaya çalış…

    3
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu