Metin Korkmaz’dan Bursaspor’a haciz!

Bursaspor Kulübü menajer Metin Korkmaz'dan gelen 5 milyon Lira'lık haciz şokunu yaşıyor.

Bursaspor Kulübü menajer Metin Korkmaz‘dan gelen 5 milyon Liralık haciz şokunu yaşıyor.

Samsunspor galibiyetiyle moral bulan Bursaspor’da sevinç kısa sürdü.

Bursaspor Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre öğleden sonra polis eşliğinde kamyonlarla Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ne gelen haciz memurları ve avukatlar Bursaspor’un eski başkan Ali Ay döneminde futbolcu Sercan Yıldırım’a verdiği senetler nedeniyle haciz işlemi yapacaklarını söylediler.

Senetlerin Sercan Yıldırım tarafından iki kişiye verildiği bunlardan birinin de menajer Metin Korkmaz olduğu ifade ediliyor. Haciz işleminin de Metin Korkmaz tarafından istendiğini belirten avukatlar ve haciz memurları, kulüpteki büyük küçük tüm taşımazları kayıt altına alırken, görev başındaki Emin Adanur liderliğindeki Bursaspor Yönetimi’nin tüm anlaşma taleplerini de geri çevirdikleri öğrenildi. Haberin yayına girdiği şu anlarda da Bursaspor yetkilileri ve avukatlar arasında kulüpteki görüşmeler devam ediyor.

14 Yorum Onay bekleyen 7 yorum var

 1. Tabi şuan Bursasporda ona amade kimse yok ne futbolcu nede yönetim. Bursaspor büyüktür metinkorkmaz küçüktür. Elbet bu dev ayağa kalkacak iste bugün olduğu gibi yarında bu tipleri bu kulübün bahçesine bile sokmayacaktir. Bu gibilerden oyuncu almayacağımız gibi alt yapımıza da kesinlikle korumalıyız.

  101
  1
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Gitsin Ali Ay denilen vasıfsız başkan alsın. Madem bu kadar kolay Bursa Spor senetlerini vermek. Ödeme işinide o yapsın.

   29
  1. @İbo yorumuna yanıt olarak

   Buraya bir şey yazicam..en son yazdığımda pkkli milletvekili beni mahkemeye verdi…polisleri savundum diye…polislere diyorum ne olacak diye…savunmasaydin sanane dediler …neşe…sikalimmi yavsaga başkan

   14
   2
 2. Bir gun herkes Bursasporlu olmadığına pişman olacak…!
  Bu acılar, olumsuzluklar bizi daha da güçlendiriyor farkında değiller ! Bu genç adam “Adanur” hedefierini hayata gecirebilirse, superligde üst üste şampiyonluklar yaşayabiliriz ! Adam her sene 5 milyon Euro transfer bütçesi ayırdığını soyledi ve şeffaf yönetim sözü verdi. Üstüne koya koya başarıya ulaşacağız !
  Burdan yönetime ve topçular atıp tutan, küfür, hakaret eden, maç esnasında kendi topçusunu isliklayip, yuhlayan, 1 galibiyetle havalara uçan skor taraftarı bu galibiyeti unutsun ve rüyadan uyansın ! Bu yolda yenmek te var yenilmek te ! Önemli olan;
  #hepdestektamdestek

  43
  2
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Herşey silbastan, yepyeni bir oyuncu grubumuz var !
   Takim olduğumuz an başarılar kendiliğinden gelecek, bunun için sabırlı olmak gerek ! Tüm cefakar BURSASPOR taraftarına selam olsun !!!

   28
   1
 3. Bu metin denen akbaba kadar küçük bir adam yoktur bu camiada.(Not:adam dediysem tamamen mecazi anlamda.)

  28
  1
 4. Geçmiş dönemi Başkan veya Başkanlar dönemi bu şahsiyet adamı Bursaspor içine nasıl girdiyse neden müsamaha gösterenler kabahat sanırım Bursaspor’un kanını emen Menejerlik tipler Allah nasıl bilirse öyle imtihan etsin.

  13
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu