Metin Korkmaz’dan Burak Kapacak açıklaması!

Menajer Metin Korkmaz, Radyospor'a özel açıklamalarda bulundu. Metin Korkmaz, temsil ettiği ve sezon başında bir sakatlık geçiren Bursaspor'un genç futbolcusu Burak Kapacak için yurt dışından teklifler aldığını söyledi.

Metin Korkmaz, “Burak Kapacak için yurt dışından resmi teklif aldık. Bursaspor şu anda bir şampiyonluk yarışı veriyor. Burak çok önemli bir oyuncu. Burak‘ın şu andaki tek amacı Bursaspor‘un şampiyonluğu. Burak Kapacak için umarım hayırlısı neyse o olur” ifadelerini kullandı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Biz lige çıkmanın menajer ise futbolcu yu pazarlamanın peşinde. .. Niye burak kapacağın kafasını karıştırıyorsun uz ??? Hele bir lige çıkalım ondan sonra oturulup konuşulur. ..

  48
  1
 2. adanademirsporun genel kaptanı olan menejer metin korkmazın tek hedefi burak kapacağın aklını karıştırıp maçlara asılmamasını sağlamak…etliye sütlüye karışma nasılsa avrupaya satarız seni demek istemiş…bu adama gerekli cevabı bursaspor klübünün vermesi gerekiyor..bir lafımda burak kardeşe başka adammı bulamadın menejerlik için kim seni kandırıyor kardeşim..

  29
  1. @sinek8 yorumuna yanıt olarak

   aklı baska seylerde olanın onundekı işe odaklanması ımkansız ya kendını gostermek ıcın bıreysel oynamaya kalkısır hata ustune hata yapar takım olgusunu bozar yada oynasada kafa baska seylerde oldugundan yıne verım alınamaz kalan maçlarda burak kapacagı oynatmamak en mantıklısı….

   4
   3
   1. @utkuy224 yorumuna yanıt olarak

    Utkuy224 kardeşim.
    Çok doğru yazmışsın.
    Keşke şu kalan altı maçta kapacak in alternatifi olsa da onu oynatabilsek.
    Belli ki çocuğun aklını karistirmak için girişimlere başladılar.
    Ne acı tesadüf ki bunu yapan kişi rakip takımlardan birinde görev almış durumda.
    Şimdi bütün sorumluluk Burak kardeşimizin omuzlarına yüklendi.
    Haydi kardeşim gereğini yerine getir.
    Yapabileceğinin en iyisini bekliyoruz.
    Sakin kal iyi oyna önce sen sonra hepimiz sevinelim.

 3. Burak ın kariyeri için acilen menajerini değiştirmesi gerekli Metin Korkmaz denilen karaktersiz herifle çalışması üzücü

  23
 4. Burak kardeşim bu menejer acilen azlet.Bu menejer adı altında türlü türlü alicengiz oyunları sergileyenden sana asla hayır gelmez.
  GELECEĞİNİ,KİŞİLİĞİNİ VE ONURUNU DÜŞÜNÜYORSAN bu menejer adı altındaki SOYTARI VE DÜZENBAZI BIRAK.

 5. Metin korkmaz çek o kirli ellerini türk futbolundan ve gençlerinden şikede sen kulüpleri batırmakta sen genç futbolcuları bitirmekte sen hangi taşı kaldırırsan kaldır ne kadar pis kirli iş varsa bu adam çıkıyor ve halada buna pirim veriyolar yazık çok yazık

 6. altyapıdaki futbolcu ile sözleşme imzalayacaksın. Şu şu şu menejerler dışındakiler ile çalışmayacağım şeklinde. Ulan takımı gaza getirelim derken, çıkıyor yırtık dondan çıkar gibi en olmayacak zamanda futbolcunun kafasını karıştırıyor !!!!

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu