Metin Hocanın Bursasporlu çocukları

İnegöl Vehbi Koç İlköğretim Okulu sınıf öğretmenlerinden Metin Yüksek, karneyle ilk kez tanışacak olan öğrencilerine Bursaspor atkı ve beresi armağan ederek sosyal medyadan bir video yayımladı.

Eğitmenliğindeki başarısı kadar Bursaspor’a olan bağlılığı ile ön plana çıkan öğretmen Metin Yüksek, sömestr tatili öncesinde öğrencilerine sürpriz bir karne hediyesi takdim etti.

Öğrencilerine dersler kadar Bursaspor’u da öğretmeye çalışan Yüksek, ilk dönemin sonundaki tatilde minik kalplere yeşil-beyazlı sevgiyi kazımak için Bursaspor bere ve atkısı hediye etti. Öğrencilerini elleriyle hazırlayan Yüksek, oluşan ambiyansı sosyal medya hesabından paylaştığı video ile yansıttı.

DİVAN’DAN ANLAMLI DAVET

Sosyal medyada büyük ilgi gören görüntülerin ardından Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder’in arayıp öğrencilerini Korupark’a davet ettiğini açıklayan Yüksek, “Bursasporluluk için katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. İstanbul takımlarının kolay taraftar bulabildiği şehrimizde, kendi şehrimizin takımını tanıtmak, sevdirmek aslında her Bursasporlunun vazifesidir. Okullar bu konuda ayrıntılı çalışmaların yapılabileceği en uygun ortamlar. Benim mezun ettiğin 3 sınıf dolusu Bursaspor sevgisi aşılanmış çocuk var, bu minikler de 4. nesil yeni timsahlar olacak inşallah 4.sınıfı bitirdiklerinde. Galip Sakder’in duyarlılığı büyük önem taşıyor, örnek olmasını diliyor, kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Alt yapıya alalım hocamızı..bizim alt yapıdan çikanlar niyeyse Bursaspor nefretiyle yetişiyor..ilk fırsatta takımı sırtından bıçaklayıp kaçıp gidiyor..

    11
    1
  2. Çok değerli hocam, “Ali yapar, Veli bozar!” misali birileri gelip siz ve sizin gibilerinin bütün yaptıklarını bozuyor ve destek de görüyorlar maalesef.
    Vakıfköylüler bir kalemde silindi, en kötüsü de artık Bursa da alt yapıyı savunmak suç sayılmaya başlandı…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu