Mesut Şen hastaneye kaldırıldı!..

Bursaspor'un efsane futbolcusu Mesut Şen, dün gece hastaneye kaldırıldı.

76 yaşındaki unutulmaz sağ kanat oyuncusu Şen‘in, hastalığının ağırlaşması üzerine Bursa Şehir Hastanesi‘nde yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.
Bursaspor‘un her kademesinde antrenörlük yapan

Mesut Şen, yakalandığı hastalıkla ilgili geçen yıl bir ameliyat geçirmişti.

Kaynak
BursadaBugün

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Erkek lisesinde yatılı okuyorum Bursasporun maçlarını kaçırmıyor um Teksas in kapalı tarafı öğrenci ye 2.5 lira açık tribün (maraton) 7.5 lira ben Mesut kaptanı yakından seyretmek için hafta içi harçlığımdan kısar maraton tribünü ne giderdim

   10
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser.
   Kafamda tasarladım.
   Ne yazabilirim diye düşündüm.
   Geçmiş olsun yaşayan efsane diye yazmaya karar verdim.
   Bir baktım sen de aynı şeyi düşünmüşsün.
   Mesut ağabeyim senin maçlarını rahmetli babam anlata anlata bitiremezdi.
   Bir çok maça öncelikle senin için giderlermiş.
   Umarım bir an önce sağlığına kavuşursun.
   Allah şifalar versin.
   Dualarımız seninle değerli ağabeyim.
   Geçmiş olsun.

   17
   1
 1. Ben Mesut Şen’li yılları iyi hatırlarım. Garincha’dan sonra dünyada 2. büyük sağ açıktı. Topu ayağına aldığında tüm stad ayağa kalkardı.
  Allahtan acil şifalar diliyorum.

  17
 2. Gelmis gecmis en iyi efsane karakterli, yetenekli ve zeki bir BURSASPOR futbolcusu. “MESUTTTtttttttttttt…. ERSELLLLlllllll……. GOLLLLllllllllllllll…….” Bursaspor taraftari. En yakin zaman acil sifalar bu Bob zel insana.

  10
 3. GEÇMİŞ OLSUN YAŞAYAN EFSANESİ Mesut ŞEN abi.

  1965/1966 Dönemleri Beşiktaş a transfer olduğu dönemi ne kadar Onun oynadığı Futboluyla tribünde zevkile izlerken mest olduğumuz onun futbolu oyunu buyuduğümüz sağ kanat oyuncu top cambazı sağaçık Ergün başın düşerse dara karşında sağaçık Mesutu ara sloganı ekol haline gelen yaşarken de aynı feyzi duygular içinde sevgi duyduğum Mesut ŞEN abimiz tekrar geçmiş olsun dualarımızla Rabbimiz den acil şifalar Dilerim.

 4. Büyük futbolcu, büyük efsane, Bursaspor kulübünün başlangıç noktası ve ilk efsanesi. Allah tez günde sağlık versin ya rabbim

 5. Bursasporun kukla başkanı vefa dan haber olmayan mesut mestan gerçi oda cavit cağların oyuncağı mesut senin yakınları sizi arıyor ama siz telefonları açmıyormuşsunuz çok yoğunsunuz heralde

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu