Mesut Mestan’a şok ceza!

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan’a PFDK’dan ceza geldi.

Açıklama şöyle;

BURSASPOR Kulübü başkanı MESUT MESTAN‘ın, sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı 15 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Erzurum macindan sonra verecektin demeci yegen hamrounu ikinci saridan atmayip maca ayar veren hakrme göz yumarsan sonra iki macta dograrlar adami.

   3
   1
 1. Elinizden geleni ardınıza koymayın daha büyük pislikler yapın daha büyük tuzaklar kurun ama sonunda şunu öğreneceksiniz ALLAH ın adaleti şaşmaz ve kimsenin yaptığı yanına kalmaz

  17
  1
 2. Şu zavallı diğer takım taraftarları grubu terketsin artık. Bursa adına hayırlı olan yorumlara eksi bırakıp algı değiştirmeye çalışıyorsunuz ama FOYANIZ MEYDANA ÇIKTI ARTIK. Çok şükür neyin ne olduğunu anlayacak kadar aklımız var, sizin gibi cahil cühela değiliz. Hele rakiplerimizin gruplarında FESAT çıkarmaya tenezzül edecek kadar “ACİZ” hiç değiliz…

 3. Bence bu işin yasal yollarla delillerle mahkemece bi çözümü olmalı..madem ki var sistemi var o zaman video kayıtlar,yanlış kararlar,haksızlıklar,yolsuzluklar,bunlar içinde bi adalet sistemi yapılsın ve tüm deliller toplanıp kanıt olarak mahkemeye sunulup bi sonuç alınabilmesi gerekir..aksi taktirde sadece takımımız için değil,türk futbolunun tamamı için bir adalet söz konusu olamaz..!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu