Mesut Mestan soyunma odasına indi

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan, Ümranyespor maçı öncesi soyunma odasına indi.

Bursaspor Kulübü sosyal medya hesaplarından bu anlar paylaşıldı.

Başkan Mesut Mestan‘ın konuşması şöyle “Bugün lige yeni başlıyoruz. Bu haftaki maçta çok önemli. Hepinize çok güveniyoruz. Biz sizlere çok güveniyoruz. Şehirde size güveniyor. Oynayan oynamayan hepiniz yetenekli futbolcularsınız. Elinizden gelen gayreti göstereceğinize inanıyorum. İnşallah buradan hepimiz mutlu olarak ayrılırız. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mesut Mestan çok önceden belki korustan in seçildiği dönemde secilseymis yaşadığımız musibetleri belki de hiç yasamayacaktik . Ama artık iş işten geçti maalesef .

  13
  1
 2. MESUT MESTAN
  DUN GÖRDÜĞÜM MANZARA BENİ FAZLASIYLA ÜZDÜ VE HİDDETLENDİR Dİ
  SÖYLEKİ
  MAÇTAN ÖNCE SAHA İÇİNDE SELÇUK ERDOĞAN İLE SOHBET EDİYORSUN
  ANCAK SELÇUK ERDOĞAN BU KLÜBÜN MAAŞLI İŞÇİSİ
  ADAM 2 ELİ CEPTE SENİN YANINDA KLÜBÜN ÇALIŞANI NASIL OLURDA KLÜP BAŞKANİ İLE KONUŞURKEN 2 ELİ CEPTE RAHAT HAREKET EDEBİLİR BU DİKKATİMİ ÇEKTİ UYARAYİM ISTEDİM

  10
  10
 3. Bu üç puan silinmesi olayına açıklık getirilmeli.Kimin ihmali var.Sadece parasızlık yüzünden mi bu iş başımıza geldi.Neden üç büyüklerden puanı silinen yok.Onların borçları yok mu? O zaman işini yapmayan kim?

  9
  1
 4. Hiçbir başkana güvenim kalmadı ,BURSASPORUMUZU başkanları bu hale getirdi R.B ve A.A başkanlar listesinden isimlerinin çıkarılmasını öneriyorum,YÜZKARALARI düştüğümüz durumlara bak…..

  1. @EFO yorumuna yanıt olarak

   Çöküsün temeli Erkan KÖRÜSTAN ile başladı,Recep Bölükbaşı zamanda toparlanır gibi oldu,Ali Tay ve saz arkadaşları Tüy dikti

 5. Sayın hocam.
  Sizi TFF,Mhk nin koridorlarında da görmek istiyoruz.
  Çünkü verilen hakemler , maç saatleri ve maç günleri kanalı ile göz göre göre hakkımızı yemeye çalışıyorlar.
  Bu gidişata dur demekte yönetimin görevidir .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu