Mesut Mestan “Koltuk meraklısı değiliz”

TFF 1'nci Lig'de Play-Off yarı finalinde Adana Demirspor'a elenerek Süper Lig'e çıkma şansını yitiren Bursaspor'un Başkanı Mesut Mestan, uzun zamandır sürdürdüğü sessizliğini bozarken, atacakları adımlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

TFF‘nin bu sezon küme düşmenin kaldırılması kararını değerlendiren Mestan, Coronavirüs sürecinde puan durumunda üçüncü sırada yer aldıklarını hatırlatırken, ” Pandemiden sadece küme düşme hattında bulunanlar mı etkilendi? Karar bir nevi tescil niteliği taşıyor. Biz Bursaspor olarak süreçten en çok etkilenenler arasında yer aldık. Seyircimiz itici gücümüzdü ve bundan noksan kaldık. Maddi manevi kayıplar yaşadık. Futbolcularımız mental anlamda zorluk çekti. COVID-19 süreci en çok Bursaspor‘u etkilemiştir. Bunun da peşini bırakmayacağız” dedi.

ANAYASA MAHKEMESİ VE CAS’A DA GİDERİZ

Tahkim Kurulu‘na itiraz dilekçesi verdiklerini hatırlatan Mesut Mestan, “Hukuk kurulumun vakit kaybetmeden hemen başvuruyu gerçekleştirdi. Tahkim Kurulu’ndan hakkımız olan kararın çıkmaması halinde Anayasa Mahkemesi’ne de CAS‘a da gideceğiz. Bursaspor’un yeri Süper Lig‘dir. Coronavirüs süreci nedeniyle küme düşme kaldırılıyorsa, Süper Lig‘e alınması gereken takım sayısı 3 değil 6’dır. Çünkü Play-Off oynayan takımlar da üst ligi hak etmektedir” diye konuştu.

KOLTUK MERAKLISI DEĞİLİZ

Kendisi ve yönetiminin ağır eleştirilere maruz bırakıldığını açıklayan Başkan Mestan, “Biz Bursaspor‘un uğradığı haksızlığı bertaraf etmek isterken, şehrin içinde inanılmaz bir olumsuz hava estiriliyor. Süper Lig’de ve TFF 1’nci Lig’de başarısız olan başkanlara tepkiler bu kadar şiddetli olmazken, Bursa’da ayrı bir atmosfer oluştu. Koltuk meraklısı da değiliz ancak yaşadığımız bu süreç bizler için değil Bursaspor’un menfaatleri için kritiktir. Odak noktamız burası” dedi.

67 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Başkan seçimle geldin süren dolunca seçimle gidersin.burada milleti çağırdığı paralı başkan adayları geçen sene niye piyasada değildi .gerçi şimdide değil ya.herkes kendini birşey sanıyor yok git yok istifa et.kanun var seçim var burası dingonun ayırımı? Yalçın kötü deli İbo kötü Samet kötü irfan kötü kim iyi.

   2
   2
  2. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Başarısız olan gider. Çünkü takıma 15 transfer yaptın ve borç da ARTTI. BAŞARISIZ oldun. Senden beklenen bu DEĞİLDİ. GÜLE GÜLE…

   9
   2
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Katılıyorum kardeşim.burada öyle bir sistem var ki siyasetten,yağdanlıktan başka birşey yok.en ufak bir şey siyasete çeken karakterler mevcut.burada ne iktidarı savunucam nede yericem çünkü yeri burası değil.ama bu sayfalarda siyasi troller mevcut.burası Bursaspor taraftarlarının sayfası o partinin bu partinin değil.

    1
    2
  3. @Safak yorumuna yanıt olarak

   ”şehrin içinde inanılmaz bir olumsuz hava estiriliyor!”
   günaydın başkanım!
   bu yeni bir şey değil ki.
   Bursaspor başkanı daha gelmeden bu olumsuz havayı estirenleri ve nedenlerini bilmek, bilmiyorsa bedelini ödemek zorunda.

   çark genel hatlarıyla şöyle işliyor.
   a- ülkemizde yaklaşık 100 yıldır üç İstanbul takımının hegemonyası var. bunlar aynı zaman da futbol pastasının da sahibi.
   b- bunlar aynı zamanda % 90 taraftar gücüyle sektörün hem sahibi, hem de müşterisi konumunda. (dekoder, tekstil, reyting, tiraj, reklam, kombine, vs)
   dolayısıyla söz ve kararlarında sahipleri.
   c- 2010 da ki sürpriz şampiyonluğumuz potansiyelimizi ortaya çıkardı. bundan rahatsız oldular. çünkü pastaya yeni bir ortak daha istemiyorlardı. bizi durdurmaları gerekiyordu.
   d- içimizdeki etkili ve güçlü uzantıları ile sudan ve suni gerekçeler üreterek bizi böldüler.
   bu aynı zamanda Kocaeli, Sakarya, Trabzon, Eskişehir gibi ileride kendilerine rakip olabilecek futbol kentleri içinde geçerli.
   ve şu an düştükleri durum kesinlikle tesadüf eseri değil.
   e- burada trabzona ayrı bir paragraf açmak lazım. uzun zamandır şampiyon olamasalar da geçmişte kazandıkları lig ve kupa şampiyonlukları onlarda bir marka değeri oluşturdu. ve direnebiliyorlar. aynı zamanda bugün sadece şehir takımı değil bir bölge takımılar.
   f- Bizans la mücadelenin bir tek yolu var o da başakşehir gibi kurumsallaşmaya gitmek.
   ama ne garip ki adamlar örnek alınması gerekirken tuhaf şekilde taşlanıyorlar.
   bu da bizansın başka bir algı operasyonu olsa gerek.

   sonuç olarak bir gün bizim de jeton düşecek ama bu biraz zaman alacak gibi duruyor.
   çünkü insanlar bazı şeyleri okuyarak ya da dinleyerek değil, en sağlıklı şekilde bizzat YAŞAYARAK anlıyor ve öğreniyor.

   10
   2
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor bu hale getiren de bursa taraftarı o gitsin bu gitsin falan filan eeeee sormazlar adama ali ağa oğlu mu gelcek başkan kim var bu adam zor zamanda elini taşın altına soktu boş yapmayın sanki heryer başkan adayi kayniyo mk

    8
    5
   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Eser ,Ben senin mestan hakkında ahkam kesmenin hakkin olmadığını düşünüyorum,bursaspor iyi değil diyenlere hep sert karşılık verdin,bursaspor siyasetin içinde diyenlere,hükumetin temsilcisi gibi konuştun,mestani hep alayım pulladin simdi hiç birsey dememiş gibi yorum yazıyorsun hiç inandırıcı degilsin..

    11
  4. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Her ipini koparan, istifanı ver diyemez. Adam hırsızlık uğursuzluk, bursaspor çıkamasın diye uğraşma fiillerini işlediyse, ayrılsın. Ama transfer tahtası kapalı bir kulübü öyle böyle bu süreçten çıkarmaya çalışıyor. Bursasporu habire kaosa sürüklemeyin. Varsa elinizde bilgi belge, bu adam şu hırsızlığı yaptı, şu hatayı yaptı, tamam ayrılsın. Ama bir senedir iyi niyetli uğraşan birine çıkamadık diye ayrılsın demek ayıptır. Adam transfer tahtasını açtırdı. Kim yardımcı oldu, kimse. Bu gitti diyelim, kim gelecek. O biri gelene kadar yine kaos. Futbolcular kaçacak. Seçim süreci olup bitene kadar futbolcu kalmayacak. Gelen adam alelacele birilerini getirecek, yine kulüp borçlanacak, yine başarısızlık. Varsa elinde belge bilgi olan , bu adam bursaspora zararlı diyen çıksın. Üst lige çıkamadık diye başkan gönderilmez. Adanademirde çıkamadı. Adam en iyi teknik direktörleri getirdi. Seleznov istediniz, getirdi. Olabilecek en iyilerini getirdi. Ama olmadı. Olmamasının sebepleri araştırılsın, erkenden kadro kurulsun. Hazırlığımızı sağlam yapalım. Köstek olmayın artık. Şu kubilay gibi, istanbul orijinli eski isteksiz futbolcular gibi adamlardan kurtulalım. Mestan gidince herşey düzelmeyecek. Herşeye yeniden başlayacaz. Kimse cebindende para vermeyecek. Eğer ben bursaspora 10 milyon euro bağış yapacam başkanlığa talibim diyen birisi varsa çıksın, takımı yönetsin, ama öyle biri yok maalesef. Hayalleri bırakın.

   22
   41
   1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

    Katılıyorum kardeşim.burada öyle bir sistem var ki siyasetten,yağdanlıktan başka birşey yok.en ufak bir şey siyasete çeken karakterler mevcut.burada ne iktidarı savunucam nede yericem çünkü yeri burası değil.ama bu sayfalarda siyasi troller mevcut.burası Bursaspor taraftarlarının sayfası o partinin bu partinin değil.

   2. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

    Yapılabilecek en iyi en güzel en köstek olalım değilde destek olalım şeklinde çok güzel bir yorum yapmışsın kardeşim keşke tüm taraftar kardeşlerimiz de senin gibi aklı selim düşünüp yorumlar yapsa, teşekkür ederim

    1
    8
   3. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

    Bırakın masal anlatmayı.Sezon başı bir sürü topçu sattı, sonrasında bir sürü transfer yaptı.İşi gücü ondan bundan para dilenmek.Cebinden kaç para verdiğini açıklayamadı bile.Onun bunun parasıyla herkes başkanlık yapar.Zaten gelişi malum.Abilerinin icazetiyle yol arkadaşı Lemiye yanlış yaparak Başkan seçildi?10 ay personeline para vermeden onların yüzüne bakmaya utanmasını?Taraftarın güven duymadığı başkana kimse para vermez.O makamı daha gazla işgal etmeden istifa et.

  5. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Küme düşmenin kalkmasına Bursapor olarak niye bu kadar itiraz ediyoruz anlamıyorum. Biz mağdur mu olduk?
   İlk ikiden direk cikacaktik da play-off a mi kaldık? Bizi ilgilendiren durumun neresi?
   Yada diyelim ki siz haklısınız itiraz edelim
   Ne değişecek? Rüyadan uyanma vakti? Önümüze bakacaz artık. 2005′ te çıkamamıştık. 2006 da direk çıktık.

   22
   49
   1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

    Seneye bizden kaç puan silecekler? Eskişehir düşmedi, seneye bizden puan silerken onlar sıfır puandan mı başlayacak? İlgisi bu.

    26
    2
  6. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Adam yeterli değil doğru, bırakması gerekir ama bir noktada haklı.. Tff çok haksızlık yaptı. Hukuktan biraz anlayan bunu bilir. Dingonun ahırı değil burası, ben yaptım oldu. Yok öyle dünya.. Şimdi zaman tff yi protesto ve hakkımızı almak için birlik zamanı.. Bursasporluyum diyen herkes hakkımızı savunmalı birlik olmalı

   22
   4
   1. @Liyakat yorumuna yanıt olarak

    tff mi haksızlık yaptı yine yanlış adrestesiniz biraz gözlerinizi acın bakın malatya spor külübü başkanının acıklamasına
    tff sadece piyon icazeti nerden aldı boş boş yazıyosunuz yanlış yerlere gidiyosunuz bursasporu cıkarmazlar süper denen lige hala anlayamıyosunuz

    3
    1
  7. @Safak yorumuna yanıt olarak

   TAMAM OZAMAN SAYIN BAŞKAN BIRAK HEM KOLTUĞU HEM BAŞKANLIĞI AL KONGRE KARARI AÇ BURDASPORUMUN ÖNÜNÜ SİZİN EN BÜYÜK HİZMETİNİZ SİZDEN DAHA İYİ HİZMET VERECEKLERE GÖREVİ DEVRETMEK OLACAKTIR ,HAYDİ BAŞKAN ALIN ARTIK KONGRE KARARINI BAYRAMIN FALAN BİTMESİNİ BEKLEMEYİN LÜTFEN

   23
   1. @Blntt yorumuna yanıt olarak

    Çulsuz ve sinek 8 başkanlardan bıktık usandık. Senin gibi, Recep Oynakbaşı gibi adamlar düşsün artık şu kulübün yakasından. BAşkan gibi başkan lazım bize. Mesut Mestan’ı Orhangazi kavşağınan sonra kimse tanımaz. Bırakın artık bu işleri.

  8. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Bu mestan gitmez görürsünüz texas biseyler yap bu mestan ortalık sakinleşsin diye bekliyo bu adam bugün gitmeli yjıllardan beri uyudunuz taraftar grupları bugün bu adamı gönderin yoksa cok geç olacak

   28
   5
 1. Sen hangi mahkemeye nereye gidersen git hiç boe cacık çıkmaz. Yanlış anlaşılmasın keşke olsa. Ama olacağı varsa da bu yönetim bu durumu yönetemez

  55
  8
 2. Sizin kongre kararı almanız, Bursassporun haklarını savunmanızı etkilemez, kongre kararı alın, haklarımızı yine savunun. Sayın başkan parasız bu işler olmuyor, olmayacak, futbolcuların, hareketlerinden, tavırlarından, basına demeçlerinden bunları gördük. Parasını alamayan futbolcu heran herşey yapabilir. Olduda tff bizi süper lige aldı, yönetim anlamında para kaynağı olmazsa biz yine düşeriz, önümüzdeki senede bu ligden çıkamayız. Bu kulübe acil yönetici nakit kaynağı gerekiyor. Kongre kararı alın. Belki güçlü bir yönetim oluşur. Bu iş böyle yürümez başkan, futbolcu ödemelerini yapamazsan, heran herşeyle karşılaşırsın, son maç olduğu gibi, tüm Türkiye, yeye rezil olduk.

  37
  3
 3. KİİMM?? SEN Mİ KOLTUK MERAKLISI DEĞİLSİN????ÖYLEYSE YİYEMEYECEĞİN YEMEĞİN BAŞINA NİYE OTURDUN???
  BAK KARDEŞİM …HEMEN AMA HEMEN GİT..YİNE TAHTAMIZ KAPANDI FALAN OLMASIN..SENİN GİBİ BAŞKANLIĞI BEN DE YAPARIM…SEN VE YÖNETİMİN KAÇ PARA KOYDUNUZ??TRAŞ YAPMA DA ÖNCE ONU AÇIKLA..YA DA TEK KURUŞ KOYDUNUZ MU???

  30
  3
 4. 10 aydır oyuncuların paralarını ödeme yapmamak personelin maaşlarını ödememek me demek. Onların ahı var böyle olunca hiçbiri başarı gelmez. Gelicek yönetim maşaları ödesen her ay olmasa bile iki üç ayda bir

  23
  1
 5. Takım taraftarları gibi parti taraftarı olan BU ŞEHRİN insanları tepkiyi yönetime değilde tuttuğunuz siyasi partiye gösterin bakalım neler olacak.artık Büyük BURSASPOR başkanlığı koltuk sevdasına kalmış.demiyorki o koltuk bana çok büyük geldi dolduramıyorum.herhalde bunlar daha iyi günlerimiz sanırım.

  16
  1
 6. Neyi bekliyorsun bursasporun senin keyfine tahammülü yok derhal açıklama yap sakın aday olma rezil bir başkansın

  14
 7. SENIN BU ŞEHRE YAPACAĞIN EN BÜYÜK HİZMET İSTIFA ETMEKTIR.BAŞARISIZSIN,BECERİKSİZSİN,BİLGİSİZSİN…
  BU ŞEHİR ALİ AYA 3 SEZON KATLANDIĞI İÇİN TFF 1.LİGE DÜŞTÜ SANA KATLANIRSAK 2.LİGE DÜŞERİZ…

  13
 8. Boş yere -3 puan aldik.önüne geçemedin..devre arasi en cok ihtiyacimiz olan forvet transferini gerçeklestirmedin.çivi gibi bir forvet alsaydin biz direk çıkardik bu sene..ayyaş seleznov ve ne idüğu belirsiz kubilay denen bi elemana koca bursasporu emanet ettin..para koymuyorsun anladik da futboldan da anlamiyosun birader..bi zahmet çekil git artik!

  13
 9. Merakli değilsin bas o zaman istifayı. Bursasporun menfaati icin bayram öncesi istifa etmeliydin ama birilerinden emir alıyorsun belli.

  12
 10. Play off oynayan takımların başkanlarının futbolcularına 9-10 ay maaş ödeyemediği olmuş mu? Bütün banka ödemelerini temmuza kadar ertelemiştin bankalara hiç ödeme yapmadan 9-10 ay maaş ödeyememek ne demek? 1 senemizi mahvettin şimdi banka ödemeleri de başlıyor maaş ödeyemeyen adam o kredileri nasıl ödesin? Tabii ki taraftar istifanı isteyecek ve istifa edeceksin.

  12
 11. Şampiyon başkan yazıcının kovduğu adamı kulübe getirip başkan yapıp kemiklerini sızlatacaksınız. Sonra bursaspor başarılı olsun. Olur bekleyin. Mestan yazdı müthiş destan. Nerde emekli özer sleznov serdar traore gibi varsa doldurdu takıma.

  11
  1
 12. FEDERAS YONUN ALDIGI KARARLARIN ITIRAZI SADECE TAHKIM KURULUNA YAPILIR
  ZAMAN KAZANMAK ICIN MILLETI KANDIRMA
  HER KLUBUNORADA IMZASI VAR
  SEN
  BENIM VE BURSASPOR ICIN 3 PUANI SILDIRDIGIN GUN
  YOK HUKMUNDEYDIN
  NE HALTLAR ISLEDIYSEN ALLAH VE SENIN ARANDA
  HANGI HAK VE CESARETLE ORADA KSLMAYA CALISIYORSUN
  BIAN ÖNCE YOLUNU AL YARIM KALAN TATILINE DEVAM ET
  ELLERINI. BURSASPORUN UZERINDEN CEK

  11
  1
 13. Bursaspor için kritik ve odaklanması gereken nokta senin istifa edip biran önce kongre olmasıdır ve o kadar komik ki meraklısı deiliz diosun bursaspor başkanı olmaya herkez meraklı ama icraat önemli sen yanlışlıkla başkan oldun hala kalmanın yolunu yapıyorsun sen ve senin gibiler bursaspor için hem zaman kaybı hemde utanç bu mahkemeye verme olayları da dümen kardeşim versen nolur vermesen bu sene pandemi dolayısı ile bu kararlar alındı geçen sene ile ne alaka bu sene şampiyon olaydın sende onuda geçtim bizim için bu karar daha hayırlı bu sene daha kolay çıkabiliriz ama yeterki kongre olsun adam gibi başkan ve işler olsun

  11
 14. Senin niyetini herkes okudu bursaspor senin umurunda değil sen işinin peşindesin çekil kardeşim hesabı ver ve git bu işi yapacak Iyi kişiler gelsin

  10
 15. Diğer liglerde başarısız olan başkanlara bizdeki kadar tepki olmuyor ise, bu Bursa’nın Bursaspor’a olan sevdasını , senin de yetersizliğini gösteriyor demektir. Sen de bu takıma sevdalı isen bırak git , uzaktan sev , tekrar bizi kahretme..Elini de çabuk tut..

  10
 16. Ekranlara cikip konisma yok 10 aydir paralar odenmemis takimda disiplin yok (ozer)transferler fiyasko ……bir zahmet koltuk meraklisi olmayin tesekkurler emekleriniz icin ….

 17. Çünkü burası bursaspor heralde tepki olucak hem beş kuruş param olmicak hem başarısız olcan hemde konusucan derhal kararı al kongre boş konuşma

 18. Küme düşmenin kalkmasına Bursapor olarak niye bu kadar itiraz ediyoruz anlamıyorum. Biz mağdur mu olduk?
  İlk ikiden direk cikacaktik da play-off a mi kaldık? Bizi ilgilendiren durumun neresi?
  Yada diyelim ki siz haklısınız itiraz edelim
  Ne değişecek? Rüyadan uyanma vakti? Önümüze bakacaz artık. 2005′ te çıkamamıştık. 2006 da direk çıktık.

  6
  25
  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Düşen takımları ne kadar etkilediyse bizi de okadar etkiledi. Bizde üçüncüydük Corona dan önce belki de ilk ikiden çıkardık. Düşen takımlar mağdursa bizde mağduruz ozaman. En çok etkilenen ve Corona ya yakalanan Akhisardı. Sen başarısız takımları adeta ödüllendiriyorsun adeta düşme kalkınca. Ozaman ligi oynatmasaydın. Oynatıysan olduğu gibi tescill edilmesi gerek ama muz cumhuriyeti olduğu için günden güne her karar değişiyor

   13
 19. size kimse yaranamaz Bursaspor taraftarı hain bir taraftardir herkes kötü siz iyisiniz sonunuz koceeli ölçümü anlarsiniz çöp taraftar acsiniz 20 liralık bilete pahalı dersiniz

  4
  11
 20. Olmasın hakkımız olmayanı almak iş bilmezler yönetiyor takımı transfer tahtası açıldı ne gerek vardı o kadar transfere iboyu selçuk istedi meçburen oynatmak zorunda kaldı takıma zararı oldu 14 tane teansfer yerine 4 tane transfer yapsaydık yalçın hocanın yanına özel bi kondiksoyoner getirseydik gençler için geliştirme hocaları getirseydik bu takım bu durumda olmaz yanlışta ısrar etmeyelim oynayan adama ödemesini yapacaksın hoca kimsenin etkisi altında kalmayacak herkez işini yapacak başarı hemen gelmesede istikrar olsun sağlam adımlarla gelelim alt yapıyada adnan örnek tek sorumlu olarak gelsin taraftarın basının takımın üstünde bu kadar etkili olmasın

 21. Tahkim kurulu na gidecekler
  Anayasa mahkemesi ne gidecekler
  CAS’a gidecekler.

  Tüm bu süreç en az 2 ay demektir.
  Demek ki bayramdan sonra devam kararını açıklayacaklar
  Eyvah eyvah

 22. Süper ligde küme düşmenin kalkması iyi oldu yoksa önümüzdeki yılda 3 tane daha güçlü rakiple mücadele edecektik.

  3
  5
 23. başakan MESUT MESTAN bşarısızsın kabul et erdemli ol. çünkü ne lobin var nede kasaya koyacak paran var madem bursasporlusun bak adaylarda var çıkar DELİKANLI GİBİ istifa edersin KULÜB kongreye gider yeni baskanını secer.sende ilerleyen senelerde GÜZEL ANILIRSIN bu hareketinle. sagduyulu ol lütfen gelecek baskanb bu borcları hesaplayıp topcuların parasını öder.gelecek baskan cas anayasa mahkemesi olaylarını senin bıraktıgın yerden devam ettirir.sen DELİKANLI GİBİ BIRAK…BAŞARISIZSIN KABÜL ET..

 24. Bilim kurulu üyesi Mestan açıkladı; Covid-19 süreci en çok Bursaspor’u etkilemiştir. Sanki Pandemi öncesi Bursaspor açık ara liderdi.

  2
  2
 25. Vizyonsuz ve saçma birisi bu mestani…
  Corona bir tek Bursaspor etki etti demi.. Düş Bursa’mızın yakasından beceriksiz…
  Bu takımı ittire ittire ancak Yılmaz Vural oynatır !!!

  2
  2
 26. Biz, ADS ve Akhisar’ı da süper lige alıp 12’şer takımlı 2 grup yapsınlar. Başkanlığa da Levent Kızıl gelsin. Gerisi kolay.

 27. Her şartta bu durum bizim işimize yaradı kimse kusura bakmasın. Seneye Ankaragücü. Malatya Kayseri ile mücadele etmekten kurtulduk. Şimdi çok hızlı transfer zamanı tahta fln sorunu olmadan. Başkan da kalmalı.

  2
  2
 28. Hiç bir şey olmazsa bile bir şeyler olabilir, ama asıl soru bu yönetimin itirazlarını ne kadar ciddiye alırlar.

 29. Mesut Mestan’ın sosyal medyadaki emir eri, kurucu oğluyum diye caka satan ama tek amacı vip bilet olan Ersoy bey, bu şehirde nasıl utanmadan gezebiliyorsunuz?

 30. Bursaspor bu hale getiren de bursa taraftarı o gitsin bu gitsin falan filan eeeee sormazlar adama ali ağa oğlu mu gelcek başkan kim var bu adam zor zamanda elini taşın altına soktu boş yapmayın sanki heryer başkan adayi kayniyo mk

  Nerde tribün liderleri hani kamu oyuna diye bende yazı paylaşırım sadece başkan deil taraftarda biraz düşüncek

 31. Mestan bu takımın borcunu mu silcem dedi. Yok. Paramı vaat etti yok. Ben bu taraftar bozuntularından bıktım. Ulan siz bu takımda Batajayı tartaklayıp rahmetli yazıcıyı bile istifaya çağırdız. Siz ne hakla onu bunu istifaya çağırıyorsunuz. Taraftarsız şampiyon olanlar var. Demek ki boyunuzdan büyük işlere karışmayın. Gelmeyin maçlara takım daha rahat oynar. Sizin baskı dediğiniz şey bizim oyunculara zarar veriyor. Serhoş herifler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu