Mesut Mestan Adaylığını Sundu

Mestan, Özlüce Tesislerimize gelerek resmi adaylık başvuru dilekçesini Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya'ya verdi.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Kadir Şankaya, Bursaspor'un kongresine bu kadar çok kişinin aday olmasının sevindirici olduğunu dile getirerek, "Tüm adaylara başarılar diliyorum" dedi.

Mesut Mestan ise yaptığı açıklamada “Ne Bursa eski Bursa, ne Bursaspor eski Bursaspor, ne de taraftar eski taraftar” dedi. Bursaspor bayrağını Macunköy Stadı'ndan alıp Boğaz Köprüsü'ne astıklarını belirten Mestan "Sonra da bu bayrağı İngiltere'de Manchester United Stadı'na taşıdık. Adaylık sürecinde daha önce görev alan arkadaşlarım da aday oldu. Onları da tebrik ediyorum. Amacımız Bursaspor'u dünyanın sayılı takımları arasına getirmek. Geçmişte de 'biz öyle başarılara imza atacağız ki herkes şaşıracak' demiştik. Herkes gülmüştü ama şampiyon olduk. Tekrar söylüyorum öyle başarılara imza atacağız ki; herkesin şapkası önüne düşecek" diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı