Mestan’dan sürpriz

Bursaspor'un Afyon Kampı'nda Altay ile oynadığı hazırlık maçını Başkan Mesut Mestan ve yönetim kurulu üyeleri takip etti...

Mestan karşılaşma öncesinde takımın konakladığı otele giderek Teknik Direktör Yalçın Koşukavak ile sohbet ederek bilgi aldı.

Daha sonra oyuncularla bir araya gelen Mestan yaptığı moral ziyaretinin ardından karşılaşmanın oynandığı Afyon Kocatepe Stadı‘nda karşılaşmayı takip etti.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @hasan yorumuna yanıt olarak

    Tabii ki resim ve adı çıksın diye oldu.. Onu yakından tanıyanlar ve geçmiş dönemlerde Bursaspor yönetimindeki davranışları ortada, onun bu kurnazlığını göremeyen Bursaspor genel kurul üyeleri ve taraftarların büyük hatası, sonuçta Ali Ay dan daha iyi veya daha kötü olamayacağı için “” ben aday olup seçilip sebep olduğum bu kötü durumu ortadan kaldıracağım “” diyen Ali Ay ı seçmeyen lerin ve seçtirmeyenlerin hatası..

    1
    3
    1. @Sedst yorumuna yanıt olarak

     Ali ay aday mı oldu? Bırak aday olmayı kongreye bile gelemedi. Mestana gelince tek adaydı ve sadace kendi oyuyla bile başkan olacaktı. Kongre üyelerinin dörtte üçü başkalığına onay vermedi. Bu Mestanın kabahatı değil Bursanın ayıbıdır.

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Başlık yanlış olmuş başkan dan moral ziyareti olsaydı iyi olurdu.zira bu günlerde hepimiz aklı transfer tahtasında
   böyle şakalar yapmayın !

   24
   1
 1. Madem paran yoktu ne diye Başkan oldun.Diğer takımlar senin parasız olduğunu, futbolcu satman gerektiğini anladı ve dolayısıyla herkes safa yatıyor.Anlaşılan Topçuları bedavaya almayı hesaplıyorlar.

  38
  5
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Afyona gitmek için,
   Yol parasını bulmuşlar demekki
   Helal olsun.
   Böyle giderse 3-4 seneye kadar tahta açılır.

   23
   2
 2. Başkanın yapacağı en büyük sürpriz tahtayı açması olacak. Beklenen mutlak favori işi ise yıl sonunu göremeden sinek 2 yönetimiyle beraber kongreye gitmesi. Bu işin altından kalkacak kapasite ve maddi güçleri maalesef yok. Personel çıkarıp 2-3 bin liralardan tasarruf edip kulübü düzlüğe çıkaracağını sanmak işbilmezliğin ta kendisi. Zaten maaş ödemiyorsun, kasaya kuruş katkıda bulunmuyorsun tasarruf etsen ne

  9
  2
 3. Mestan in hedefi belli elindeki iyi futbolcuları satıp daha sonra Bursa şehri arkamda durmadı diyerek kongre kararı alacak Bursaspor in içi boşaltılıyor bizde seyrediyoruz

 4. Başkan, Bu hafta sonuna kadar sekiz saatliğine kadar tahtayı açıp.
  o gün içersinde yapılacak transferlere imza attırıp,tekrar kapatılacak.
  kanunlarda böyle bir boşluk varmış. avukatlar bir kaç gün içersinde sonuçlandıracağını
  söylüyor.

  4
  4
 5. bende inceden yavaş yavaş kızmaya başlıyorum!her sene aynı hikayeler dümenler.bu gelen başkanlar gelmeden önce hep vaat veriyorlar sonra ise hep laf!ne zman açıcan arkadaş maçlar başlayınca mı
  moral nasıl bozulmasın ya harbiden adı aşk bu eziyetin!diğer takım taraftarları hiç ağlamasın en çok kahır çeken taraftar biziz!temmuz bitti temmuz ağustosa girdik eyy mesut mestan çıkaramazsan bu takımı kazığın en büyüğü sana giricek hele çıkarma ozman ali ay dan beter olursun!düşürmek ne kadar beceriksizlikse çıkaramamakda o kadar kabiliyetsizlik ve beceriksizlik olucak!sanada yazıklar olsun!hadi diom temmuzun sonunda açar dedim gene olmadı.gene hüsran!7 tane kaliteli adam almak zorun dasın bak ne diyom zorundasın!yoksa sana ilk küfürü ben edicem stttta olmaz böle laubalilik!yav sat artık şu 4 topçuyu ertuğrul umut meraş muhammed şengezer a.shehu.sonra al 8 tane transfer gençlerle beraber birlik içinde çıkalım süper lige.hadi diyorum biraz daha bekleyelim ama benim bile sabrım tükendi 2 aydır vardır bir bildiği diyordum yanılmışım mesut mestanda saman çıktı!oturduğum yerden yazarken sinir krizi geçiriorum burda en hasta Bursasporlu taraftarı benim.ben anlamam arkadaş o koltuğa oturuorsan düzeltçeniz bu takımı getirme beni oraya evini basarım mesut mestan!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu