Mestan’dan Ali Ay yorumu

Bursaspor'uun yeni Başkanı Mesut Mestan "Ali Ay'ın disipline sevk edilmesi kamuoyunun takdiri" ifadelerini kullandı.

Ali Ay‘ın disipline sevk edilmesinin kamuoyunun takdiri olduğunu anlatan Mestan, “Kongre üyeleri böyle istedi. Genel kurul ne derse Bursaspor patronu genel kurul üyeleridir. İnsanlar farklı algı oluşturmaya çalışıyor ama bir tüzük var ona göre gitmek lazım.

Ben bu tüzüğü beğenmedim anayasaya göre giderim medeni kanuna göre giderim diyemezsiniz. Genel kurul üyelerinin aldığı karara uyacağız. Bu süreç yargıya gidecek devletimizin hakimlerin yargının bileceği iştir. Bizler de takipçisi olacağız. Bir kez daha hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

    Simdik senin ne oldugunu anladim sende chp zihniyetindensin mahkeme sonucu sizin istediginiz gibi cikarsa bagimsiz yargi yasasin adelet amaaa tam tersi cikarsa bu ulkede adalet yok yansin yikilsin malesef siz oylesiniz ya miksersiniz ortaligi karistirmaya birebirsiniz

    1
    1
   2. @Apolitik yorumuna yanıt olarak

    Burası siyaset plâtformu değil.Eleştiriler ve de beklentiler Bursaspor adına yapılmalı.Zaten düşme sebeplerimizden biri de bu.Seyirci daha şimdiden ayrıştırılmamalı.Zaman Bursaspor adına birlik zamanı.

    5
    9
    1. @Hayro yorumuna yanıt olarak

     Arkadasim burda birtakim troller var futbolla isi yok sadece siyaset yapiyorlar birdahiki secime mustafa bozbeye zemin azirliyorlar tipki imam oglunda oldugu gibi bunlar ideolejisi icin anasini satarlar

     2
     1
    2. @Hayro yorumuna yanıt olarak

     adam burda siyasetmi yapmis su yorumun sirf yorum yapmak icin yapilmis bor yorum ezbere konusmussun bes belli, dogru olan biseye deginmis ama sen kendince olayi farkli bi tartisma alanina tasimissin

     3
     2
    3. @Hayro yorumuna yanıt olarak

     Siyasi hiçbir şey yazmadım.Sadece ülkenin hak hukuk adalet sistemine nasıl bir inançları olduğunu merak ettim.Yapilan elestiriyi beğenmiyorsun ona karşı antitez uretmeliyiz.Yoksa bir anlamı yok.Ayrica üstüne konsensüs sağlanmadan kukla olarak oturtulmuş bir başkan görüntüsü üzerinde sadece nemalanacaklar birlik sağlar.Ben mesut Mestan in başarılı olacağına inanmıyorum.Yola çıkış şekli ,yakın geçmişte yapacakları da bunu kanitlar nitelikte.

    4. @Hayro yorumuna yanıt olarak

     Klübü, herşeyi domine eden ak parti yiyici takımı batırdı. Kitabına uydurup hep birlikte götürdüler. İsimler belli. Daha fazla yazmaya gerek yok. ali ay da bunlara yalamalık yapacağım derken Bursaspor la birlikte kendini bitirdi. Bu camia, bunlardan kurtulduğu an düzlüğe çıkacak.

     5
     3
 1. Olay gayet basit.Ali Ay Recep Bolukbasinin ibrasini takip etmedi ettirmedi şimdide Mesut Mest an aynısını Ali Ay için yapacak..izleyin ve görün

  23
  6
  1. @Metinnn yorumuna yanıt olarak

   Bana göre Denetleme Kurulu gerçekten tarafsız ve de Bursaspor lehine çalıştığı tüm demeçlerinden belli.Kendileri bu İbra olayının hukuki takipcisi olacaklarını deklâre ettiler.Yönetim takip etmese bile,Denetleme Kurulu takip edecektir.

   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Mesut Mestan öyle değilse,onu araya oturttugunu iddia ettiği büyükleri de herhalde Sabancı holding ile koç holding yönetim kurulu baskanlari(!) Uyuyun siz uyuyun(!) Mesut Mestan Ali aydan beter edecek! Görürsünüz….

    5
    1
    1. @göktuğ yorumuna yanıt olarak

     Sn.Bınali Yıldırım da,Sn Ekrem İmamoğlu’nu tebrik etti.Bu örneği siyaseten değil ön yargılı düşünüldüğü için ve de somut başka bir cevap bulamadığım için verdim.Lütfen Ýönetimi daha şimdiden hırpalamaya uğraşmayalım,neticesinde bunun cezasını bizler ile Bursaspor çeker.Biraz SABIR LÜTFEN.

     4
     4
   2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    O yüzden mi lemiyi ve listesini abilerim izin vermedi diyerek üstünü çizdi siyasi değilmiş şu anda Bursa da siyasilerden izin almadan nefes bile alınamıyor ama herşey mustehak

    17
    2
 2. Sevgili kardeşler, herhalde pek çoğunuzdan yaşça büyüğüm. Başımıza bunlar geldi. Lütfen biraz sakin olalım. Sevgili kardeşim Levent KIZIL bu takımı bir üst lige çıkardı. Ve başkan adayı olmadı. NEDEN? Ben nedenini biliyorum. Eğer bizler bu kafa ile gidersek Kayyum bile bulamayız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu