Mestan’dan açıklama “Komada olan sevdamız…”

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan sosyal medya hesabından “Yeniden Zirveye” gecesinin iptal açıklamasının ardından bir paylaşımda bulundu.

Başkan Mestan’ın attığı tweet şöyle “Biz önce allaha sonra gerçek BURSASPOR Taraftarına inanarak yola çıktık komada olan SEVDAMIZ takımımıza sahip çıktık yapılamaz denilenleri yaprak bugünlere geldik sezon sonuda inşallah süper ligde olacağız.”

68 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan ne diyosun bırakın konuyu saptırmayı! Belediye başkanı çıkıyor dolambaçlı konuşmalar falan. Napmaya çalışıyorsunuz arkadaş? Bam bam konuşun artık yeter bu kadar ulusal çapta büyük bir organizasyona girişip Acun’u Ersin Düzen’i ikna edip TV yayınına kalkışıp sonra iptal etmek mi yapılamaz denenleri yapmak? 60 YILLIK TAKIMIN İTİBARI ZATEN İKİ PARALIK DAHA DA BATIRMAYIN YAPAMAYACAĞINIZ İŞİN BAŞINA GEÇMEYİN!

  149
  17
  1. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   LAF KALABALİGİYLA
   TARAFTARA OYNAYARAK BU İŞ OLMAZ
   CANLIDAN BAHSET
   KİME NEYİ NEYLE ÖDEYECEK SİN
   BAŞKA NİYETİN VARSA BİLMEM
   SEN BURSASPOR SEVİYORSAN
   YARIN MAC BİTİMİ
   KLÜBÜN ANAHTARLAR İNİ VALİ BEYE GÖTÜRÜP VERİRSİN
   ONDAN SONRA KAMPANYA TUTUYORUM TUTMUYOR MU GÖRÜRÜZ

   15
   3
  2. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   ali ay parası bol sahtekardı, mestan çulsuz üçkağıtçı. ali ay sanayici olduğu için millet baştan güvenmişti ama gördük ki çok yanılmışız. mesantan ise tabağın dibi sıyırmak için o koltuğa oturduğundan herkes emin, gösterişli bir kılıfıda olmadıpından kimse güvenmiyor. zaten yıllar öncesinden yaptıkları ortada kongrede ikinci bir aday olsa asla seçilemezdi. şahsen mestana bağlı eşşeği emanet etmem. taraftarda birlik yürüyüşü düzenler maça gelmez, gelse küfür eder ceza aldırır faydasından çok zararı olur. sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır.

   21
   3
  3. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   hocam sen neyden bahsediyosun halen başkana giydirme edaları. Ali ay zamanında nerdeydin veya nerdeydi bu taraftar. Mestana yapılan eleştirelerinin kaçını Ali aya yaptılar. Ali ayı destekleyenler seçim zamanı arkasında koşan maratonda duran 2 grup nerede çıkıp bir özür bile dilemediler…. Ayrıca sen taraftar olarak geçen hafta birlik beraberlik olmuşsun sene başı nerdeydik. sen başında yapılanı bizde ilk yarı bitiminde yapıyoruz. taraftar daha takıma sahip çıkmıyor kıravatlıların sahip çıkmasını nasıl bekleriz. Herkez biliyor bu kıravatlılar takım iyi gittiği zaman resimlere girerler…

   21
   5
  4. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   Kardeş adam ne yapsın başka aday vardı da bumu seçildi? Meteliksiz olduğunu cümle alem biliyor zaten. Varmı başka alternatifi? Anlamıyorum mestanı eleştirelim tamam da 3 senedir aa ya neden tepki verilmedi? Küme düşürmesi yetmedi mi? Suçlu 1060 çorbacı taraftardır. Aa ya bu adama yapılan tepkinin beşte biri yapılmadı yazıklar olsun.

   22
   10
   1. @ÇORBAYOK yorumuna yanıt olarak

    Ayıp olacak fakat sizin bu söylemlerinize tabiri caiz ise ancak krizler inanır. Her bursaspor taraftarı ve başkan olabilecek kadar şeref li insanlar başkanlığa, kıvıramayacakları ve Bursasporu düşündükleri için aday olmadı.Sizin daha önceki yönetimlerinizdeki tutumlarını zaten biliniyor.

  5. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   Sen gel ozaman. Aday çıkmadı unuttun galiba. Adam geldi tahtayı açtı. İyi kötü transfer yaptı. Hiçbirimiz ihtimal bile vermiyordunuz. Şimdi herkez susacak ve takıma sahip çıkacak. Destek vermeyen gelmesin maça. Daha çok zarar veriyor.

   23
   11
  6. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   NEYİ YAPTIĞINI SÖYLEYELİM
   BİR ŞAHIS NE YAPIP EDİP SENİ BODRUM’DAN GETIRTTI
   İLK SINAV FREY.Dİ
   TÜRLÜ DEDİKODU YLA FREY İN PARASİ ÖDENDİ
   TAHMİNEN 60 MİL.ÜZERİ PARA KLUBE GİRDİ
   BİRDENBİRE BELKIDE LİGE MALOLACAK 3 PUAN UÇTU GİTTİ
   SEBEBİ DE ANLAYANA GAYET AÇIKTI
   DİYET ÖDENMELİ YDİ
   VE ONUR CAN AYKUT İGOR MUSA SELÇUK TRANSFERLERİ YLE BU DİYET ÖDENDİ
   3 PUANİN GİTTİĞİNİ GÖREN HAKEMLER TAKIMI DOĞRAMAYA BAŞLADILAR
   TEK KELİME ÇIKMADI AĞZINDAN
   EN SONUNDA ALİ NUR BAŞKAN BİLE ŞEFFAFLIK KONUSUNDA BENDE RAHATSIZIM DEDİ
   SONUÇ
   SENLE CİKAMAYACAGİMIZI SENDE ADİN GİBİ BİLİYORSUN
   HA DEVRE ARASI 2 BEREKETLİ İS DAHA YAPALİM BELKİ SHEHUYU BURAGİ FİLAN SATARİZ DİYORSAN BİLMEM
   HA BURSASPORU GERÇEKTEN SEVİYORSAN
   C.TESİ MAC BİTİNCE KONGRE KARARI ALMAK ZORUNDASİN
   ALMAZSAN
   SÖYLEYEYİM
   YA SON HAFTA LİGDE KALIRIZ
   YADA DUSERİZ
   NE DİYOR BU BUNAK DİYENLERİN İZDE VARDIR
   BİRYERE NOT EDIN EMI

   23
   15
   1. @hasan yorumuna yanıt olarak

    peki bu takım süpere çıkarsa sen kimin adamısın diyecekler sen şimdiden kimin adamı olduğunu yaz bizde bilelim

    2
    3
    1. @ottoman1299 yorumuna yanıt olarak

     BENİ BİLEN BİLİR
     50 YILDIR KARSİLK SİZ PEŞİNDE YİM
     BENİM 3 NCU ÇOCUĞUM GİBİDİR BİLEN BİLİR
     B3N ZATEN B.BAŞI SEÇİLDİĞİ GÜN DEMİŞTİM
     MESTANİ GETİRENLER İN BURSASPORUN İPİNİ CEKECEKLERİNİ SADECE AMACIN KAZANIN DİBİ OLDUĞUNU HERKES ANLAMALİ YDİ
     BURSASPOR EN SON DARBEYİ YİYECEK TİR
     ZATEN EN GEÇ DEVRE ARASİ TRANSFER SEZONU BİTİNCE MESTAN KAYBOLACAKLARDİR
     BUNU YAŞAYIP GÖRECEĞİZ

   2. @hasan yorumuna yanıt olarak

    DELİ İBRAHİM İ DE MENAJERLER İTTİRDİ…İRFAN BUZ VE YÜCEL İLDİZ PARAYI SORUN ETMEDİK DEDİLER…NİYE ONLAR DURURKEN ANKETLERDE SONUNCU ÇIKAN EN AZ İSTENİLEN DELİ İBRAHİM GELDİ??NEYMİŞ RİZE İLE G.BİRLİĞİ Nİ ÇIKARMIŞ…ULAN O KADROLARI BEN BİLE ÇIKARIRDIM BE…
    MESUT MESTAN İSTİFA
    DELİ İBRAHİM İSTİFA

    6
    2
  7. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   Bittiğimizin ilanıdır arkadaşlar geçmiş olsun işadamları da sahip çıkmıyor ?! Bursasporumuz yapayanlız ! Bu durumda yapılabilecek tek bir seçenek var ! Bankaların ve önceki futbolcu alacaklarının dondurulup ertelendiği gibi mevcut futbolcular da alacaklarını sene sonuna kadar erteleyip futboluna odaklanır sezon sonuna kadar para beklentisinde olmazlarsa belki bir umut ! Ancak o da bu taraftar kitlesiyle çok zor ! Onun için takıma her koşulda destek olmamız lazım diyoruz ! Islıklamadan yuhlamadan destek ! Ne yapacaksa bu oyuncu grubu yapacak onlara sahip çıkıp taraftar olarak 12. Oyuncu görevini üstlenelim görün bak o zaman neler olacak ! İtici güç olalım futbolcular da kaç defa aynı şeyi söyledi bize destek olun dediler ! Bu sene çıktık çıktık çıkamadık, Bursaspor elden gidiyor beyler aklınızı başınıza toplayın, uyanın !

   47
   16
 2. Neden iptal olmuş? Beyefendinin ağzından kelime çıkmıyor. Yazıcı’dan sonra ne başkan, ne adam geldi takımın başına. Bazen düşünmüyor değilim, sportif olarak başarılıyken Rahmetli seni neden kovdu takımdan diye. Halbuki transferleri cuk oturmuştu, takım içi iletişim iyiydi.

  54
  5
  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   abı adamlar beklenılen destegı alamıcakları için ıptal ettiler bu kadar basit…her gelen baskan yedı gıttı mılletede bıraz hak vermek lazım hesabı sorulmadan kımse yardım yapmaz ya bı dusunsenıze sen yardım yapmışsın adamın bırı gelmıs takımda basarı yok hıc bır yapılan iş yok ama senın yaptıgın yardım parasıda yok…..ulan ne günlere kaldık be yemın edıyorum ruyadayız sankı

   21
   2
   1. @uludağlı yorumuna yanıt olarak

    Bu desteğin verilmeyeceği çok açıktı. 3 gün önceden yardım kampanyası açıklanmaz. Yıl sonu vergi vermektense bağış yapsınlar düşüncesiyle hızlıca alınmış bir karar. Herkes defterlerinin işlemlerini bitirmek üzere. Ayrıca yardım yapan zaten yapıyor. Yönetime güven enddeksi nerefeyse sıfır. Bu nedenle kimse para vermiyor. Yazıcı çıtayı öyle bir yere koydu ki onun yarısı olan biri gelse bu işi kotarır ama o da yok. Bu takımı iki profil kurtarır. Ya cebinde parası olan ve takımdan gelecek paraya hiç ihtiyacı olmayacak, siyaseti alet etmeyecek kadar güçlü biri ya da Rusya, Azerbaycan, Katar, BAE gibi ülkelerden gelip takımı almak isteyecek bir oligark ya da şeyh. Yoksa atkılılar didinir, yine çıkararır, yine ilk 10, ilk 4 oynarız ama çok sancılı ve hep maddi sıkıntı içinde oluruz.

    10
    1
 3. Kim ne derse desin sana da kızamıyorum başkan. Küme düşünce akbabaların iyi gün dostlarının sırt döndüğü zamanda çıktın Bursaspor tarihinde tek başına umut dağıttın. Arkanda kim var sana kim akıl veriyor polemiklerini de anlayamıyorum. Sen de çıkmasan Ali ayı aratmayacak alinura kalacaktık. Ali ay afetinden sonra ins kulüp olarak akıllanmışızdır da sen değil öz babam da olsa zarar vereni başkan yapmayız bı daha. Yalnız yarı yolda bırakıp yerine daha iyisini bulmadan, Kongreye kadar senden tek isteğimiz transferse transfer ödeme ise ödeme. Artık sahada her maçı kazanmaya odaklanalım. KOMADA olan sevdamıza sahip çıkmayanlar, ins sene sonu lige döndüğümüzde, senin koltuğuna geçmek için uğraştıklarında isim isim açıkla ki biz de yeni bir “AY” tutulması yaşamayalım. Üzülüyorum takımımın bu sahipsizligine. Ama sevdam kadar umudum duruyor yerinde, herkese inat kazanacağız döneceğiz kendi ligimize..

  38
  12
  1. @ozkan_gazi yorumuna yanıt olarak

   TOPHANE LAFİ VARDIR
   BURSADA MEŞHUR
   NEYLE NEYİ NASIL ODEYECEK
   SİZ AKLINIZI YEMİSSİNİZ
   60 MIL.PARA GİRMİŞ KLUBE FUTBOLCULARA BİŞEY ÖDEME MİS HERKES RAHATSIZ
   Sİ……….ZİN UCUYLA KLÜBÜ TAKİP EDERSİNİZ SONU BU
   BU AKŞAM BURSASPOR BİTTİ OGLUM HABERİNİZ OLA

   10
   5
 4. Bu takımdan siyaseti çekmedikten sonra kukla olarak kalmaya devam edeceksiniz siz siyasetin köpeği olmuşsunuz noldu çatı işi katlı otopark meselesi noldu 50 senelik çınarı çok güzel Bi şekilde başını yediler

  35
  6
 5. İyi olmuş. 1 milyon bile para toplanmazdı. Bütün Türkiye’ye rezil olmaktansa iptal olması hayırlı olmuş. Artık herkes kendini dev aynasında görmeyi bıraksın. Biz büyük takım filan değiliz. Biz 2 haftada bir stada gelen 10.000 dolaylarında işçi ve esnaf azınlığız. İşçisine günlük 10 TL lik yemek yediren sanayicilerimizin çıkıp Bursaspor’a milyonları bağışlamasını mı bekliyordunuz ?

  27
 6. Taraftar herşeye sallamayı biliyor ama maça beleşe girmeyi daha çok seviyor, 20 lira bilet pahalı geliyor indirim istiyor dışarıda içmeyi, tribünde küfür etmeyi seviyor, adam gibi koltukta bile oturamayıp oturma yerine basıyor, kırmaya çalışıyor. Klübüne ceza aldırmaya çalışıyor. Bu taraftarla bu iş olmaz. Madem iş adamlarından destek yok o zaman MAÇ BİLETLERİ 100 lira olsun, takımı taraftar kurtarsın. Deplasmana da taraftar götürülmesin.

  15
  1
  1. @Kadir yorumuna yanıt olarak

   Erzurum kupa maçının devre arasinda 216 ncı bloğa girdim.Ne göreyim! Taraftarın büyük bir bölümü koltukların üzerine oturmuş,oturaklara basmışlar.Koltuklarin büyük bir bölümü kırık.Bu blok maçlarda kalkıp ayağâ kalkmayan Beş….lıdır,diye diger taraftarlara çağrıda bulunuyorlar.Yahu siz kimsiniz ? Tribünlerinin koltuklarıni kıran adamdan taraftar olur mu? Sizin gibilere taraftar demeye bile utanıyorum.Bir de deplasmanlara gidip kulübe para cezası ödettiriyorsunuz.Bu guruplar kendine çeki düzen vermedikten sonra bu kulüp batmaya mahkumdur.Yazıklar olsun sizin gibi taraftarlara.

   5
   1
   1. @Hayro yorumuna yanıt olarak

    Benim anlamadığım bu ülkede neden annelere bu kadar küfür ediliyor?(Etmeyenleri tenzih ediyorum)Birçok kişi birisine kızıyor,onun annesine sövüyor!Bu terbiyesizlikten vazgeçilmeli!

    3
    2
 7. Bu şehirde bu takımı düzlüğe çıkartacak başkan yok malesef o yüzden nasıl hatır gönül ilişkisine girilir bilmiyorum ama Levent Kızıl ve Hayrı Yazıcı ikna edilip başa geçirilmeli. Gerekirse takımı istanbuldan yönetecek.Bu işin şakası yok artık.

  12
  1
 8. 3 yıl boyunca Ali Ay denilen sahterkâr herif klübü iliklerine kadar sömürsün üstelikte hesap bile sorulmasın ve Bursalı gerzek işadamları da canlı yayında Alinur Aktaş gibi belediye başkanının organize ettiği kampanyada Bursaspor’a maddi destekte bulunsun.
  Adama keriz derler.

  12
  5
 9. Adamı sa lak yerine koymayın seni bursa biliyo senden ötürü olmasın iptal şeffaf ol nereye borç var sen nereye ne harcadın şeffaf ol yeter

  9
  1
 10. Bursaspor bu sene çıkamazsa seneye kulüp liğden çekilecek .net bilgi. Onun için yardım falan hikaye hepsi göstermelik oyun oynanıyor.

 11. Bu söylediğine kendinde inanıyormusun hangi parayla biz görevimizi yerine getirdik formamızı aldık sen ne verdin veya yönetim kurulun ne verdi bir açıklarmısın sen baştan birlikte yola çıktığın arkadaşını sattın ama taraftar sana rağmen görevini yaptı sende görevini yap istifa et bu iş seninle olmaz

 12. Bursaspor 500-600 Milyon Lira Borç- 500 Milyon Lira Büyük Satış Transferinden- 700 Milyon Lira Şampiyonlar Ligi TFF ve Ziraat Kupa Finalerinden Yok Olan 1.5-2 Milyar Lira Para Varken Bunu Araştırmıyoruz Geri Alma Çabası Göstermiyor ve Şapka Elinde Dilenci Gibi Dolaştırılıyor Durum Çok Vahim- Gelen Giden Kullanmış Onların Bu Kulübe Yardım Edecek Tarafı varmı? Bursaspor’un Batması Onları Kurtaracak Herşey Kapanıp Gidecek Her Yere Haber Salmışlar Her Kapı Kapanmış Onu Gösteriyor Bu İptal vs!

  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   KONGREDE İBRA EDİLMEYEN BÖLÜKBAŞI NI MAHKEMEDE AKLAYAN KONURALP YEŞİL HALEN MESUT MESTAN IN YÖNETİMİNDEDİR..SEN KİM KİMDEN HESAP SORAR ZANNEDİYORSUN???HEPSİ DANIŞIKLI DÖVÜŞ…

 13. Seni ile zaferspor şampiyon olamaz. Pasifsin bu işin adamı değilsin. Derhal seçim yapılmalı Kızıl yada Yazıcı ailesinden biri başkan olmalı. Bursaspor soyuldu içi boşaltıldı kosasıda şimdi çöpe atılıyor. Bizden beklenen başakşehir kasımpaşa g. Birliği gibi taraftarı olmayan takımlara destek olmak. Çünkü bursaspor dan çalınıp onları destekledi ArkadaşıKalkındırmaPlatformu. Neden kurban bizdik düşünelim bursaspor süper ligde olunca para dağılımı %25GS %20FB %17BJK %14TS %11BS gerisi 13 takıma bölünüyor. Bursa olmasa yüzdelik dilime göre artan oranda aralarında ve Başakşehir son 5 yıldır düzenli Avrupa kupalarında olduğu için ona veriliyor. Bizim maçlarımız ya İstanbul yada Trabzon bölgesi hakemi atanıyor ve penaltılar bize değil rakibe çalınıyor yönetim aciz siyasetin kuklası. Sonuç G. Antep gibi kapanıcaz yalandan bir bursa takımı kurulup 5 yıla lige döneceğiz ve şampiyonluk laneti bitecek. Allah bu sistemin içinde ki adaletsileri islah etsin. Bir söz de bize YAZIK BİZE GERÇEK 20000 BURSASPOR TARAFTARINA OYUNA GELDİK ŞAMPİYONLUĞU KALDIRAMADIK ŞİMDİ YERE DÜŞEN BURSASPOR BAYRAĞINI KALDIRALIM BU CUMA DUA EDELİM CUMARTESİDE O STADI DOLDURUP İSYAN EDELİM HADİ SON BİRKEZ DAHA BURSASPOR İÇİN…

  7
  2
 14. Yıllardır olduğu gibi, Bursa’nın gözbebeği Bursaspora destek denilince kafasını kuma gömen sözde işadamı sözde sanayici dinazorları bu gün de aynı b*ku yediler…
  İşin özü bu!!!
  Bu haysiyetsiz, onursuz gurursuz zümre bu şehirde özellikle belediye ve devletle olan işlerinde önünde aynı şekilde Buraspor gibi içinden çıkılmaz dertler ve sorunlarla karşılaşmalı!!!
  Bu iş böyle yapılır… Aman Kulübe siyaset karışmasın, aman çekin elinizi kulüpten gibi şapşalca tavırlar sergileyen, kulübe üç kuruşluk faydası olmayan sözde taraftara sözüm ; asıl siz çekin elinizi ayağınızı bu kulüpten, günde 10 saat kölelik yaptığınız emek hırsızı, Bursalı diye geçinen, arsız yüzsüz patronlarınız!!! Bu şehre ve bir tane takımına sahip çıkmayan şerefsizler

  6
  3
  1. @H. Coşkun yorumuna yanıt olarak

   İŞADAMINA KIZAMAYIZ
   SİZE AYNEN FARUK ÇELİĞİN AĞZINDAN ÇIKANI SÖYLÜYORUM
   PARA TOPLADIĞI YIL
   ALMİRADA TOPLANTIDA
   BİR İŞADAMI AYNEN ŞÖYLE DİYOR
   BUGÜNE KADAR HEP VERDIM
   BUGUNDE VERECEĞİM DİYOR
   AMA BU PARALAR NEREYE GİDİYOR DİYOR OLAY BU

   5
   1
 15. bu yaşanan olay acık ve net cevap nitelinde olmuş anlatamadık bir önceki batırdı giti düşürdü bursasporu o ekipten birini sportif direktörü yaptın düşürenden ceza almamak icin belediye ödedi paraları başkandan yönetimden fazla madi manevi beklenti göremedi şehir menemene yeniliyorsun futbolcuda işin ucundan ucundan tutuyor yürüyerek oynuyor emeklilerle gencleri tribüne gönderdiniz baştan beri barıyoruz bitiyoruz diye mesaj acık ekibini al git başkan olmayacak seninle hadi topla bakalım şimdi parcaları paramparca olduk devam edersen bidaha duman oluruz taktir senin istersen devam et musluklar kapandı akşam

 16. Geçmiş ola.
  Ulan adam gibi çık ne olduysa anlat işte.
  Ne eveledim geveledin yine.
  Nerde şeffaflığım.
  Delikanlı gibi anlat

 17. emin olun hayırlısı oldu,gece olsaydı ne olurdu ki bir iki milyon belki toplanırdı,beyler eski tüfek insanlar bir şekilde bursaspora küstü veye küstürüldü,üstüne biraz siyaset,iş bilmez yöneticiler onu üstüne dünyanın en çok bilen ,her konuda bilgisi olan,sırf kendini bursasporlu sanan,gerektiğindede futbolcu döven bir taraftar kitlesi olan takımdan bundan ötesini beklemek mucize olur.hepimiz aynaya bakalım …

 18. BU YAZACAK LARİ Mİ HİÇBİR YERDE BULAMAZSINIZ
  BURSASPORDA DAHA YAPILACAK İS VAR
  NEMİ
  YARIN DEVRE ARASI
  BU TAKIMDA SATILIP PARA KAZANILACAK
  BURAK LAR VAR SHEHU VAR ALİ VAR RIZENIN İSTEDİĞİ KUBİLAY VAR SEDAT VAR İSMAİL VAR
  SAKİN AKIL HOCALARİYLA
  DEVRE ARASI BEREKET İNDEN FAYDALANIP
  ÖYLE GİDELİM KARARI ALİNMİS OLMASIN HE
  ÇÜNKÜ
  AKŞAM İTİBARIYLA MESTANİN BURSASPOR BAŞKANLIĞI SONA ERMİŞTİR ANLAYANA

  5
  1
 19. DESTEK GECESİ OLSA DA, OLMASA DA, BİZ BURADAYIZ mı diyor başkan. BAŞKAN gereksiz transfer yapma, bu takıma 1 orta saha, bir açık bul, hem sen hem de tüm taraftar rahat etsin. 3. bölgesi iyi takımlar her zaman başarılı olur. göztepeye gelen hoca işi çözdü takımı sürekli 2 hızlı açık ile oynatıyor ve başarılı oldu……

  4
  1
 20. Şehir takımına sahip çıkmıyor iki iki dört bütün siyasi parti temsilcileri bir ara gelip iş adamlarına baskı yapılmalı çünkü başka bursaspor yok yoksa gidişat hiç iyi deyil

 21. İBRAHİM BURKAY SENDE ÇIK BİŞEYLER SÖYLE
  YOKSA RAHMETLİ BABAM
  KAPALUCARSİNİN YANGININDA İLK ÖNCE SENIN RAHMETLİ BABAN LARİN İN DUKKKANİNA SENİNDE ÇOK İYİ TANIDIĞIN RAHMETLİ EN İSTEMİN DÜKKANINDAN
  ÖNCE GİTMIS KURTARMAYA
  ÇÜNKÜ VAN ERCİŞTE ASKERLİK LERİNİ BİRLİKTE YAPMIŞLAR
  YANİ BENİMDE BICIFT LAF SÖYLEME HAKKIM VAR SANA
  SAYİN BURKAY

  2
  5
 22. zaman olarak cok yalnıs bır zaman secıldı buyuk yerler 2*3 ay oncesınden zaten yıl sonu vergı vermemek ıcın planlarını yaptılar sımdı de yenı yıl gırmeden para cıkmaz sanayıcıden..

 23. Salata mesut susarak kulübe zarar veriyon.
  Susma!
  Sıkıyorsa açıkla,
  Korkma!
  Bursaspor için,
  Yüreğin varsa!
  Konuşşşşş

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu