Mestan ve Keskin hazır, Noyan beklemede

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Kongreyle alakalı daha önce birşeyler karalamıştık. Takım Karabük’te kazandığına göre artık daha geniş bilgiler verebiliriz.

Ahmet Bozdemir adaylığını açıklayan ilk isim olmuştu.

Başkan Ali Ay da aday olacaktır. Karabük’te kulübün mali tablosuyla ilgili gerçekleri ortaya koyacağı bir basın toplantısı yapacağını söyledi.

Edindiğim izlenim, çok rahat ve karşısına başka aday çıkmayacağı yönünde.

Ancak bana hiç öyle gelmiyor.

Eski başkanlardan Levent Kızıl’ın niyeti olmadığını biliyorum.

Bugüne kadar bir hazırlık yapmaması bu seçeneği kuvvetlendiriyor.

Hatta, birkaç eski yönetici ‘İşte plan ve projelerimiz. Gel başımızda dur bile demişler ancak ikna edememişler.

Mesut Mestan ve Lemi Keskinin hazırlık aşamasında olduğunu ve nabız yokladıkları konuşuluyor.

Mestan’ın ekip arkadaşları arasında rahmetli İbrahim Yazıcı döneminde birlikte çalıştığı yöneticilerin de olduğu söyleniyor.

İsmi dillendirilen biri de eski adaylardan Timur Noyan. Mali açıdan 50 milyon dolarlık bir arayış içinde bulursa girebilir…  

 

DİVAN BİRARAYA GETİRECEK

 

Son durum şuan bundan ibaret.

Görülüyor ki, yine hareketli, hararetli bir kongre bizi bekliyor.

Adaylık için son başvuru 10 Mayıtarihi olacak. Şunun şurasında kaldı 17 gün.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, başkan adaylarını kongreden 2-3 güönce yine bir araya getirmeye kararlı.

Divan toplantısında konuşacaklar, plan ve projelerinden bahsedecekler.

50 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Birsi bursaspora başkan olsamda olmasamda desteğim tam diyip opelin reklamını yapıp başkanlığı kazanamayınca kulübe hiç bir yardımo dokunmayan yılan kagıtcı noyan. mesut denen şahıs kulübe ihtar çektiren utanmaz arlanmaz hala adaylık için kolları sıvıyormus.. Birisi bana söz veren şirketler var baskan olursam 60 milyon euro sponsor destegi arkamda diyor ama cebi boş.. Biriside 2 yıldır yakamızda elinde imkan varken nasıl yönetecegini bilmiyor.. Allah sonumuzu hayır’a çıkarsın

  93
  7
  1. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   Yaw bu Mestan kulüğten alacağı için ihtar çekip, alacağını yüksek faize ilavesiyle geri teahsil adam değilmi? 7 kere seçim kaybetti gene mi adaymış.?

   5
   1
  2. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   Lemi keskine bir şey yazmamışsın o da aday olucağını söylüyor ama…….inşallah adam gibi biri aday olurda ona oy veririz…..sizce onur marketin sahibi yani cemal özen adaylığını koysa alır mı sizce

   5
   30
   1. @VERDANT BURSAMM yorumuna yanıt olarak

    Onur Market ne alaka adam Bursa da marketleri yeni alıp sistemi oturtmaya çalışıyor 50.Milyon dolar taze sıcak para koyacak 5 Babayiğit bir araya gelsin ihtimal vermiyorum aday olmaz daha Bursa ya yeni yerleşti eski para birimi 150 Trilyon sıcak para gerekli.

   2. @VERDANT BURSAMM yorumuna yanıt olarak

    Lemi KESKİN içlerindeki en sağlam adamdır.2004 şike ile düşürüldüğümüz sene tek başına mahkemelerde Bursasporun hakkını aradı gazeteleri incelemekte fayda var.

  3. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   TÜM TARAFTARIMIZA SORUYORUM: A-Ali ay B-Mesut mestan C-Lemi keskin D-Ahmet bozdemir E-Timur noyan… YUKARIDA VERİLEN İSİMLERDEN HANGİLERİ BURSASPORUMUZA HAYRI DOKUNMUŞTUR…..A mı B mi C mi D mi E mi cevaplarınızı bekliyorum…..
   NOT:dürüstçe bir cevap yazarsanız sevinirim….benim cevabım ise hiçbiri

   14
   5
   1. @VERDANT BURSAMM yorumuna yanıt olarak

    Ahmet Bozdemir 13 deplasman sponsor kapı ismi Loca aldı para olarak çok gayretli para olarak kakı yaptı.Diğer isimler ses var icraat yok BOZDEMİR bunların içinde harbi gerçek Bursasporluyuz.

    6
    1
   2. @VERDANT BURSAMM yorumuna yanıt olarak

    Yukarıda saydıkların isimlerden LEMİ KESKİN hariç diğerlerini okeylemem…Neden diye soracak olursan 1-LEMİ KESKİN eski yöneticilerden biridir,tek takımı vardır o da BURSA SPOR dur.Herşeyden önce TİMSAHIN İSİM BABASIDIR..Bursa spor sevgisi bence terazide ve kantarda tartılamaz.Başkanlıga aday olursa iyi çalışır,yönetim kurulu arkadaşlarını iyi seçerse,iyi bir program ile gelirse diğer adaylarla çekişir..2-Tekrar ettiğim gibi iyi bir BURSA SPORLU dur.Bursa spor sevgisinden zamanında bazı bursa spor düşmanlarına çattığından ölüm tehditleri ve bazı kesimlerden —–İŞİNE GELMEYENLERİN— hep tepki almıştır….SAYGILAR…….

    18
    2
    1. @DOĞAN TZDMN yorumuna yanıt olarak

     Adayların tamamı bunlar ise, benim oyum Lemi Keskin’e. Hiç olmazsa Bursasporlu’nun kralıdır. Ali Ay’a sorun bakalım, bugünkü Bursasporun ilk 11’ini ezbere saysın, ben bişey bilmiyom.

     2
     1
    2. @DOĞAN TZDMN yorumuna yanıt olarak

     Lemi KESKİN 2004 yılında şike ile bizi düşürdüklerinde tek başına mahkemelerde bursasporun hakkını aradı yaşı küçük arkadaşlarımız tanımıyor olabilir.Ama birçoğumuzdan daha çok bursasporludur.

     2
     1
  4. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   Haklısın ama elbette birileri Bursaspor’a başkan olmalı. Daha iyisi çıkmazsa bunlardan birini seçicez. Bence biz yönetimlere oy vermeliyiz başkana değil bu 1. Projesi olana oy vermeliyiz parası olana değil bu da 2. Ama görüyorum ki bu taraftar hala akıllanmadı. Parası olan ama başkanlık yapamayacak biri başkan olacak ve bu sefer küme düşücez. Arkadaş 500 milyon TL borcumuz var, Trabzon’a dönmek üzereyiz, keşke bize de transfer yasağı gelse de biraz altyapıya yönelsek, iyi hocalar ve çocuklar bulsak. 3 sene bütçeyi toparlasak. Ama bunu yapacam diyen başkan 100 oy bile alamaz. Çünkü bu taraftara Ali Ay gibi plansız programsız paralı başkan yakışır.

   16
  5. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   Herkes kotu ! Bi sen iyisin galiba ! O zaman bos bos konusup,ona buna bilip bilmeden bok atacagina gel sen aday ol ! Bide senin boyunun olcusunu gorelim ! Yok,ben olmam diyorsan,o zaman susacaksin ! 450 milyon borcu olan,her alanda bitmis bir kulube bu kadar adam sahip cikmak icin elini tasin altina koyup,kendini riske atip,Bursaspora sahip cikip Baskanliga adayligini koyuyorsa,oy ver verme,destek ol yada olma ama bu insanlara SAYGILI OL !!!

   16
   31
   1. @aziz yorumuna yanıt olarak

    ZAVALLI DEMİŞSİNDE SENİN GİBİ ÇORBACILAR , YALAKACILAR , ALKOL ALIP STADA GELEN , UYUŞTURUCU KULLANIP GELEN , SAHAYA MADDE ATAN ZAVALLIDIR……AZİZ İSMİNİ HİÇ HAK ETMİYORSUN…..AZİZ İSMİNE YAKIŞIR YORUM YAP

    11
    1
   2. @aziz yorumuna yanıt olarak

    aziz efendi sen şu yalakacılardan veya çorbacılardan mısın….bursasporuma bir gram destek vermeyen adamdan hayır mı gelir…….. kulüpe haciz ihtarı çeken adamdan mı hayır gelecek ve paravan şirketlernen anlaşan adamdan mı hayır gelecek….. adam gibi biri çıksın oyumuzu verelim ama kendi menfaatleri için ve bursasporumuzu batırmak için çıkıyorsa hiç çıkmasın……bir projedir bu bursasporu kocaelispor gibi yapmak istiyorlar……bizim saf taraftarımızda buna kanıyorlar…..aklınızı başınıza alın bursaspor elden gidiyor

    27
    3
    1. @VERDANT BURSAMM yorumuna yanıt olarak

     yazdıkların çok doğru.şu adamlar başkanlığa adaysa bunlar gibi en az 100 adam çıkar.bursaspor artık başka travma kaldırmaz.bundan sonra kapıya kilit vurup dükkan kapatılır.bu işin şakası kalmadı.

     6
     2
     1. @Özer yorumuna yanıt olarak

      Vah Zavallılar ! Bursanın bir köşesinden bir Ali Koç çıkıp gelecek zannediyorlar ? Bekleyin bekleyin,belki birgün gelir ?Bursalı Ali Koç geldiğindede bu nefret kustuğunuz 4 yada 5 Başkan adayınıda kulüpten attırırsınız !!!

      5
      9
     1. @Clegane yorumuna yanıt olarak

      EYVALLAH KARDEŞİM….BEN ŞUNU ANLAMIYORUM İNSANLAR ARAŞTIRMADAN VEYA KAFALARINA GÖRE YORUM YAPIYOR….BİR İNSANIN YANİ KADIN OLSUN ERKEK OLSUN FARK ETMEZ İLK ÖNCE ARAŞTIRACAKSIN ONA GÖRE KONUŞACAKSIN….BİLEMEM AMA BU İŞTE ALİ AYI DESTEKLEYEN İŞTE AHMET BOZDEMİR VE ONA BENZEYEN ADAMLARI DESTEKLEYEN HİÇ DÜŞÜNMÜYOR MU BU ADAMIN BURSASPORUMA HAYRI DOKUNMAMIŞ NİYE SEÇİLSİN…BENİM DÜŞÜNCEME GÖRE YA BU ADAYLAR VEYA ALİ AY İYİ YORUM YAZSINLAR DİYE BUNLARA PARA VERİYORLAR YADA BUNLAR BURSASPOR DÜŞMANI ÇÜNKÜ BAŞKA BİR AÇIKLAMASI OLAMAZ SENCE KARDEŞİM OLABİLİR Mİ

      3
      3
  6. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   Ahmet Bozdemir’in daha önceki senelerde loca olsun, maddi bağış olsun, sponsor olarak olsun kulübe destek olduğunu bu site dahil bazı medya unsurlarından okudum. Ahmet Bozdemir yancılığı gibi anlaşılmasın ben okuduklarım kadarıyla yorumumu yaptım. Amacımız Bursaspor için en iyisini bulmak.

   20
   3
 2. Mesut Mestan ilk fırsatta kulübe haciz ihtari çeken insan.Ali ay ı anlatmaya gerek yok.2 yıldır rezaletlerine şahitlik ediyoruz.Ahmet Bozdemir arkadaşların araştırmalarından anladığım kadarıyla cebi boş ve paravan şirketler söz konusu.Timur Noyan ise Bursalı her sanayici gibi gelen yönetimler ne var yok yiyor diye Bursaspor a destek vermemis bir isim.Ancak bunu biz hakettik.Bize şampiyonluk kazandıran İbrahim Yazıcı yı istifaya davet ettik.Bizi süper lige geri döndüren Levent Kızıl a sandalye firlattik.Bu saatten sonra nitelikli ve verimli aday çıkmasını beklemek sadece hayalcilik olur.Buyuk ihtimalle ya Ali ayı seçecekleri ya da Ahmet Bozdemiri.Kim çorbayı iki kepçe koyarsak önlerine ona basacaklar oylarını.Bana sorarsanız kimi sececeksin diye.Aday tablosu bu şekilde olursa pusulayı koyar cebime çıkarım.

  43
  2
 3. Bu kulübe 3 milyon bağış yapmış. Kapı sponsoru, tozluk sponsoru, deplasman sponsorluğu, yöneticilik döneminde alacağını kulübe bağışlamış. Özlüceye basın odası daha sayayım mı. Ne zaman sıkışsalar Ahmet Bozdemir koş demişler. Şimdi koşma sırası bizde. Bursa da bu kulüp için birşeyler yapan baş tacıdır. Bu zor günde aslanlar gibi elini taşın altına koymuş. Allah yolunu bahtını açık etsin. Benim oyum Ahmet Bozdemir’e.

  30
  5
  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   Bu camianın içi çürümüş,hâlâ Hayri yazıcı ismine karşı çıkanlar var.yazıklar olsun.rahmetli öldükten sonra Hayri Yazıcı seçilseydi şimdi düşmemeye değil,şampiyonluğa oynuyorduk.

   26
   2
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Hayri YAzıcı şu anda 80 yaşında ve ciddi hastalıklarla baş etmeye çalışıyor. MAlesef o tren kaçtı artık. Biraz daha genç ve sağlıklı olduğu geçtiğimiz dönemlerde kendisine güvenilseydi, gelip başa geçecekti. Ama çok bilen taraftar onu da öğüttü.

 4. BEN ADAY OLAYIM ARKADAŞLAR OYUNUZU BANA VERİN
  1-TÜM YABANCILARI GÖNDERECEM
  2-ALT YAPIDAN 4 ÇOCUK 11 DE OLACAK
  3-YANLARINA 6 TANE DİREK KATKI VERECEK GENÇ YABANCI FUTBOLCULAR GETİRECEĞİM
  4-SPONSOR İÇİN ONA BUNA YALVARMICAM İSTEYEN GELİR SIRAYA GEÇER
  5-MAÇLARI TEKSAS TRÜBÜNÜNDE İZLİCEM
  6-ALINACAK YABANCI TOPÇULARI SİZLERİN ÖNÜNE SUNUP OYLAMA YAPICAM.
  7-STADA RAHAT ULAŞIM İÇİN ÇÖZÜM BULACAM
  NOT: CEPTE SİMİT ALMAYA 25 EKSİK

  22
  1
 5. Başka aday yok mu arkadaş, koskoca Bursa’da… yıllardır aynı çakallar… paralı olmasın arkadaş, paralılar ne yaptı borcu katladı… yönetime futbolun içinden gelenleri alsın yeter… zaten bu mali tablo ile önümüzdeki yıl transfer zor gibi…

  22
  4
 6. Kongre üyesi olarak fikrim. Mestan bu kulübü alacağı için icraya vermiş. Lemi Keskini hiç tanımıyorum bildiğim kadarıyla sosyal medyada sahte hesaplar açarak onu bunu nasıl karalarım derdinde. Timur Noyan kongreye bir kaç gün kala yönetimine alacağı arkadaşlara bile haber vermeden adaylıktan vazgeçen biri. Ahmet Bozdemir bu kulübe alacağını bağışlamış tozluk sponsoru olmuş birsürü bağışlar yapmış. Yani bu isimlerden Bursaspora kim katkı sağlamış Ahmet Bozdemir. Ben oyumu Ahmet Bozdemire atarım arkadaş.

  14
  3
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Timur Noyan’ın “Sana Bursa’da iş yaptırmayız” tarzında bir tehdit nedeniyle vazgeçtiği konuşulmuştu o dönem. Sanırım o dönem belediye başkanı, Ali Ay seçilsin diye olaya müdahil olmuştu. Ben aday olursa Timur Noyan’ın diğerlerine göre daha faydalı olacağını düşünüyorum, daha iş bitirici gibi görünüyor.

   12
   2
 7. Kulübün borcu olmuş 500.
  Ali Ay bu işi bilmediğini cümle aleme gösterdi zaten yeniden seçmek intihar olur.
  Bozdemir hayt huyt ile bir yere kadar gider sonra intihar olur.
  Kulübün cepten para vererek borçlandırma yöntemiyle gidemeyeceğini herkes anladi.
  Akıllı , projesi olan koşturacak , konuşmasını bilen camiaya hava Katabilecek bir yönetim anlayışı lazım.
  Bunu Fikret Orman iyi başardı. Örnek.almak lazim

  11
  1
 8. Şunu yaptım bunu yaptımla değil işte anlaşmalar sözleşmeler arkadaşlar deyip kesin şeylerle karşımıza çıkan adaylar olmalı.Bunu da kongre günü yaklaştıkça göreceğiz.Ben en çok ahmet bozdemirin açıklamalarının sonucunu merak ediyorum kendisi yanılmıyorsam birkaç sezondur da maçlara falan hep sponsorluk falan verdi eğer dediğim gibi söylediklerini gerçeğe kavuşturursa 1 adım önde olur diye düşünüyorum.

  10
  1
 9. Değerli kardeşim.
  Herhalde gönlünden geçen isimleri yazmissin.
  Olur veya olmaz bilemem.
  Içlerinden bu işi yapabilecek tek isim Levent bey fakat o da şu an da Bursaspor için başkanlığa adaylik dusunmuyor.
  Sen de yazmissin zaten.
  Ahmet Bozdemir tüm projeleri ile ve hatta seçilirse alacağı oyuncular, yapacağı reklam ve sponsorluklar dahil hepsini aciklayarak kongre tarihi açıklanmadan çok önce ben adayım dedi.
  Yanlış hatırlamıyorsam kongreden iki gün önce oyuncu reklam sponsorluk ve td ile yaptıkları on anlaşmaları dahi açıklayacağını söyledi.
  Anlaşılan fikri ve niyeti gayet net.
  Yazdığın diğer iki aday önceki seçimlerde aday olmuş çok değerli kişiler.
  Umarım onlarda beklemeden adaylıklarını açıklayıp mevcut baskanla birlikte yarisa katilirlar ve boylelikle sampiyon bir takimin sartlar ne olursa olsun sahipsiz kalmayacagini bizlere ve tum futbol camiasina gösterirler.
  Mevcut baskan da devam etse veya yeni bir başkan secilse işi gerçekten çok zor.
  Uefa kriterlerini karşılamayı devam ettirmek, oyuncu personel maaşları ile birlikte diğer tüm ödemeleri g uncellemek yapılacak önemli işler.
  Derhal yeterli nakit bulunmalı.
  Zaten aday olan veya olacak kişilerde bunu bilerek geliyor.
  Maceraya gerek yok bu zor görevi kabul ederek gelecekler ve once finansal açıdan kulübü düze çıkaracaklar sonra da sportif basarilar gelecek.
  Anlayacağınız gelecek olan kişinin ayakları yere sağlam basacak.
  Bu işler için öncelikle ismi yeterli olacak.
  Mevcut başkan tüm iyi niyeti ile bu işleri iki yıldır yapıyor.
  Tamam td ve transfer konularında çok hataları var.
  Alinacak kararları zamanında alamıyor çok gecikiyor fakat en azından kulübü ayakta tutmayı başarıyor.
  Bunu kanıtı da ortada.
  Bakın ts ye uefa dan transfer yasağı cezasını yedi.
  Aynı olay hatta daha fazlasi bizim de başımıza gelebilir.
  Bu yüzden kendisine teşekkür borcumuz var.
  Devam edecekse de destek olmak gerekir.
  Iki yıl içinde Bursaspor başkanlığı kendisini çok yıprattı.
  Kulüp yoluna devam etsin diye şirketlerinin kasasını kulübün kasasına aktardı.
  Bu yüzden kendisine minnet borçluyuz.
  Tanımam etmem fakat böyle düşünüyorum.
  Devam etme kararı alırsa haklı bir karar olur ve destek verilmelidir.
  Etmeyecekse de tesekkur lerin en büyüğünü hak ediyor.
  Saygı duyulmalıdır.
  Aday olacak kişilere duyulması gerektiği gibi.
  Şu an da Bursaspor da başkan olmak ya da aday olmak gerçekten yürek ister.
  Allah kolaylık versin.
  Gerçekten zor iş.

  10
  10
 10. Rahmetli İbrahim Yazıcı maalesef öldü.ama şampiyonluk yönetimindeki yöneticiler hâlâ yaşıyor.Bu yöneticiler toplanıp Leven Kızıl kabul etmiyorsa,Hayri Yazıcı veya Serkan Yazıcıya başkanlık için teklif götürsünler.neden olmasın.(He bu arada şu kulübe ihtar çekti,şöyle oldu böyle oldu.artık bırakalım,futbolu bilen yöneticiler yönetimde olmalıdır)

  9
  3
 11. bulunduğumuz ortama bakınca sadece iyi niyet, veya bursaspor aşkı bursasporumuzu iyi yerlere getirmiyor. kanaatimce bursaspor başkanının BUrsaspor aşkı, iyi niyetli, dik duruşlu ve en önemlisi SPOR SİYASETİNİ bilen biri olmasından yanayım. Rahmetli Yazıcı gibi, hoşuma gitmesede F.Orman gibi. düşük bütçeli ve borç içinde olan kuluplerin bizden daha başarılı olduklarını görebiliyoruz (kayseri, göztepe,…), milyon ueroluk takımların başarısızlıklarınıda (fener-trabzon…) hayırlısı artık…

  7
  1
 12. Ali ay mı ?
  Mesut mestan mı ?
  Lemi kenkin mi ?
  Bunları geçin bunlar zayıf halkalar..
  Yıllardır trubun içindeyim ilk defa taraftarın gormek istedigi bir başkan çıkartıcaz vede çıkartmak istiyoruz.
  Bunca zaman yaptıgı bagıslar yardım ettikleri dernek kurulusları anlatmaya kalkarsak sayfada yer kalmaz …
  Bu kulup kimleri kimleri başkan yaptılar…
  Bırakın arkadaslar kulaktan duyma şeyleri
  Çıkın dürüstçe merak ettiklerinizi çıkın karsısına sorun… ben sordum ikna oldum
  Şimdiden hayırlı olsun başkanlığı …

 13. koca bursaaDA HALA
  MESTAN LEMİ KONUŞULUYOR OLACAK İŞ DEĞİİL
  ŞUNU HALA ANLAMADINIZ
  BURSASPOR BÖLÜKBAŞINI SEÇTİĞİ GÜN ZATEN ELDEN GİTMİŞTİ
  ALİ BAŞKANDA ETRAFININ ÖRÜLMESİ SEBEBİYLE BAŞARAMADI
  TANIMAM ETMEM
  BABAMIN OĞLU DEĞİL
  BURSASPORUN TEK BAŞKANI OLACAK KİŞİ LEVENT KIZILDIR
  TEKLİF GÖTÜRMÜŞLER KABUL ETMEMİŞ
  HAKSIZ SAYILMAZ
  BURSASPOR İÇİN KOSKOCA ULUDAĞ FİRMASININ BİR FERDİ OLMASINA RAĞMEN RAHMETLİ HİKMET ŞAHİNİN KASPISINDA YATTI KENDİNDEN ÇAPI KÜÇÜK İŞADAMLARINI DOLAŞTI ALTAY MAÇINDA İZMİRDE SOPA YED
  SONUÇ
  4 GOL YEDİĞİMİZ FENER MAÇINDA BÜYÜK HAKARETLERE MARUZ KALDI VE GİTTİ GELMEZ KEŞKE GELSE

  5
  2
 14. Aklı başında adam gibi dürüst bir insan bu takımın şuanki pozisyonunda gelip anasına avradına sövdürmez…2.seçenek her kongrede havasını alan adaylar bunların bölükbaşından ali aydan farkı ne amaçları belli yolmak…3. Seçenek kulübü dernek vaziyetinden çıkarıp halka arzetmek şirketlestirmek başınada futbolu bilen birini oturtmak…yıllardır bu takımın maddi yükünü taraftar karşılamıyormu zaten .bukulübün karşılıksız manevi sahibi bu taraftar değilmi..şimdi maddi olarakta hem hissedarı ve de taraftarı olur çokda iyi olur

 15. BURSA SPOR KULÜBÜNE BAŞKAN ADAY OLACAK ARKADAŞLAR…..LÜTFEN HAYALİ PROJELERLE TARAFTARIN VE KONGRE ÜYELERİN KARŞISINA ÇIKMAYALIM…KULÜBÜN GERÇEKLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURALIM…YÖNETİM KURULLARINA BİZANS YANDAŞLARINI ALMAYALIM..YAPACAKLARINIZI,PROJELERİNİZİ VE GERÇEKLERİ AMA YANLIZ GERÇEK YAPABİLECEKLERİNİZİ KONGRE ÜYELERİNE VE TARAFTARLARA AKTARALIM, HAYALLERLE KİMSELERİ AVUTMAYALIM…HERKEZE SEVECEN AMA MESAFELİ DURALIM…UNUTMAYALIM BAGKUR EMEKLİ MAAŞI İLE BEYMEEN VE VAKKODAN GİYİNİLMEZ,KULÜBÜM MALİ YAPISINA GÖRE HAREKET EDELİM…KULÜPTE,TAKIMDA YANLIZ PARAYI DÜŞÜNEN, TAKIMA HİÇ BİR KATKISI BULUNMAYAN YERLİ VE YABANCI TÜM OYUNCULARI GÖNDERİP,FAYDALI BİRAZDA MALİYETİ DÜŞÜK OYUNCULARLA YOLA DEVAM EDELİM..UNUTMAYALIMKİ BU TAKIM ŞAMPİYON OLDUGUNDA TAKIM TOPLAM DEGERİ 30 MİLYON EURO KADARDI..AVRUPA KUPALARINA GİTTİGİMİZ DÖNEMDE DE YİNE BU AYARDA İDİ..AMA TAKIMDAKİ FUTBOLCULAR NAMUSLU,ÇALIŞAN VE KALİTELERİ KADAR MÜCADELE EDİYORLARDI….HERKEZE SAYGILAR………………………….

 16. AHMET BOZDEMİR DENİLEN ŞAHIS RECEP BÖLÜKBAŞI BU KULUBĞ BOŞALTIRKEN YÖNETİCİLİK YAPIYORDU ŞİMDİ BAŞKANLIK YAPMAK İSTİYOR BURSASPORU ÇOK SEVİYOR DU DA NEDEN RECEP BÖLÜKBAŞI BURSASPORU UÇURUMA YUVARLARKEN HOPPP BAŞAN SEN NE YAPIYORSUN BURSASPOR BUNUN ALTINDAN KALKAMAZ DEMEMDİ SADECE BEN BUNU SORUYORUM < \\\\\???????????????

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu