Mestan TFF’ye gitti

Bursaspor'da Başkan Mesut Mestan, göreve hızlı başladı. Mestan, Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti. DESTEK İSTEDİLERTFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen nezaket ziyaretinde TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Erhan Kamışlı ve Yılmaz Büyükaydın ile Genel Sekreter Kadir Kardaş yer aldı. Kulüp başkanlarının, Özdemir'e başarı dileklerini iletip, mali konularda destek istediği öğrenildi.

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş ve Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel‘in ziyaretinde TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Başkanvekilleri Erhan Kamışlı ve Yılmaz Büyükaydın ile Genel Sekreter Kadir Kardaş yer aldı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. VAR olmasaydı ligi 6 ya da 7. bitirecektik. VAR ve AVAR doğru uygulansaydı 1 puanla küme düşmeyecektik. Önceki yönetim ne video hazırlayıp basın toplantısı yaptı ne de TFF gitti. VAR ın kurbanı olduk. Ayrıca Cebrail Kartyel in kolu da şaibeli. Bu konu tekrar gündeme getirilmeliydi.

  Ayrıca, Bursaspor un PTT 1. lig te oynamasını isteyen çok aklıevvel var. Bu konuda hiçbir çaba harcanmadı ve mücadele edilmedi.
  TFF ye, siyasilere , digi ye yeterli baskı kurulmadı.
  Yazık 42 yıldır Anadoludan çıkan tek şampiyon ne hallere düşürüldü.

  26
  2
  1. @ucbeyi yorumuna yanıt olarak

   Cebraili ben unutmam abi dönem dönem yazarım. Esas dikkat çeken Göztepenin hakem ayrı ve Çakırın kararları; kimse görmüyor zannediliyor ama bulun seyredin: Bizim erzurum maçında Emrah taban kontrolsüz giriyor kırmızının babası çakır kaynattı ama esas olay göztepe ankaragücü maçında adamın göğsüne taban girdiler ben penaltı kırmızı bekliyodum, devam ettirdi seyirci bile şaştı kaldı. Bunun gibi onlarcası var geçen seneye dair. Ama ali gitti, bir tane itiraz etmedi yazık; cincon bi kazan kaldırdı şampiyon oldu….aklıma geldi dönüm maçımız içeride rize yusufa çakıp aldılar topu vara gitmedi kontradan yedik,,,ansiklopedi olur kaçıp gittiler..ama bursada avukat varsa kembo ve le guean usulsüzlüklerini savcılığa vermeli..İş akdi yapılmış adamlara boşa para ödenemez…..

   13
   2
   1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Sen git son haftaya kadar kötü oyna, futbolcuların karaktersiz çıkıp galip gelme, son hafta daha futbolun baharında bir Cebrail’e suç at. Sen önce kardeş dediğin Ankaragücü futbolcusunda suç arayana kadar, git kendi futbolcularında suçu ara. İnsanda utanma arlanma olur bunları yazarken.

   2. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Bursapor ne kadar kötü oynarsa oynasın düşmeyi haketmedi. İrdelenmesi gereken çok şey var.
    Akhisar bir ilçe takımı olmasına karşın kupayı aldı ve süper ligte iyi mücadele etti.
    Erzurumspor , süperligte istanbul takımlarını yendi , bu takımlardan puan aldı ve lige renk kattı.
    Bursaspor un olmadığı bir süperlig heyecan verir mi? Bursaspor deplasmanından nasıl da çekiniyorlardı.
    Maçlar La Liga gibi, premier lig gibi hafta içi oynansa süperlige ilgi artardı fakat bu olmayacak herhalde.
    Türk futbolunun gelişmesi için bu gerekliydi.

    Asıl menajerler ve bunlara verilen yüksek paralar sorgulanmalı. Gyan ı ali ay a kakalamak istediler , 3te1 fiyatına kayseriye kakaladılar. Para olsaydı demek ki ali ay Gyan ı alacaktı. Bunun gibi daha neler var.

    8
    1
 2. Kardeşim birak sağda solda boy göstermeyi bugün ödenmesi gereken parayı öde ondan sonra boy göster ceza kapıda

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu