Mestan “TFF’den transfer yasağı getirecek borcumuz yok”

Mesut Mestan, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Bursaspor Kulübü’nün şu anki sürecinde 6 milyon Euro’yu ödeme gücünün bulunmadığının altını çizen Başkan Mestan, “Tüm gelirler temlikli. Federasyondan da 1’inci Lig’de galibiyet başına prim yok, onu da cebimizden ödüyoruz. Bizi -6 puan şeklinde bekleyen bir tehlike yok. Naklen yayın gelirleri bankaya temlikli olduğu için bize gelmiyor. Federasyondan bir kuruş para gelmedi bize. Alternatifimiz proje üretmek ve şehrin ileri gelenlerinin Bursaspor’a sahip çıkması. Şu an bizim TFF’den transfer yasağımız yok, transfer yasağı getirecek borcumuz da yok. Onları da ödedik, erteleme de yok. 30-40 küsür dosyayı da hallettik. Kendimize değil, Bursaspor’a destek bekliyoruz. Biz burada neferiz. SMS kampanyası yaptık, yaklaşık 400 bin lira gibi bir gelirimiz oldu. Onun süreci var, şu an bu rakamı kullanamadık hala bankada bekliyor. Telekomların tahsilat süreçleri var, tahsil ettikten belirli bir gün sonra kulübe ödeme yapıyor ama açtığımız kampanyada da gelen gelir, beklediğimiz düzeyde değil. Biz derken, bizi Bursaspor olarak algılıyorum. Başkanlar gelip geçici, Bursaspor kalıcı, bizler de Bursaspor için çalışıyoruz. Bursaspor’un neferiyiz. Şehrin kenetlenmesi gerekiyor. Bursaspor, Türkiye’nin en değerli kulüplerinden, şampiyon kulüplerinden bir tanesi ve Bursa’nın en büyük markası” dedi.

 

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. başkan siz ve yönetimizniz taşın altına elini baştan kyacaksınız borç olarak da olsa bu 6 milyon euronun 1 milyon eurosunu çıkaracaksnızın daha sonra şehirden geri kalananı isteyeceksiniz 30-40 milyon tllik futbolcu satıldı bunlarla döndürdün üz bugüne kadar ama şuanda satılacak adam kalmadı ne kadar beğensem de umarım devre arası shehu güzel bir paraya satılır klübe para girer

  31
  14
  1. @bursalı yorumuna yanıt olarak

   Kardeş sana desemki git kulübe bugün 100 TL bağışla, tahminim 10 tane bahane bulursun. Amma aleme gelince 1 milyon euro bağışla dersin. Hayatında en fazla kaç euro yu bi arada gördün sen bi onu düşün sonra git elalemden 1 milyon euro bağış iste. İçi boş muhabbet bunlar.

   40
   10
 2. Alternatif bir proje: TV’de yardım kampanyası.

  Derhal düzenleyin sayın başkan. Ağrıspor bile yaptı.

  Bursaspor açısından çok faydalı olacaktır eminiz.

  23
  1. @Bursaspor 16 yorumuna yanıt olarak

   Evet devre arası onüç oyuncu daha alacağız.
   Ne transferi arkadaşım.
   Biz gelenlerin ve mevcutların maaşlarını günü gününe odeyebilelim yeterli olur.
   Gerisi şampiyon olup Süper Lig e çıkınca hallolur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu