Mestan “SOCAR bize geldi ama…”

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan, Divan Kurulu’nda açıklamalarda bulundu.

Mesut Mestan “İsim hakkı yıllardır devam ediyor. İş adamları da kaçıyor. Biz görüşme yapıyoruz. Çok sağlıklı konuşmuyor. Socar geldi. Sadece görüşmeler yapıyoruz, Socar projelerini askıya almış durumda. Elektrik borcu var 1 milyonu ödedik 1.6milyon TL kaldı. Bursaspor -6 puan geldi diye maç günü yazılıyor. Bu kulübün borcunu ödemeye değil, iyi yönetmeye gelir. Kulübün geliri sıfır. 400 milyon TL’yi cebinden ödemez.

Levent Kızıl başkan bende genel sekreterdim. Kongreden kongreye konuluyor, kulüp fikir alışverişinde bulunsun diye Divan oluşturuldu. Herkese teşekkür ediyorum. Divan Kurulu üyeleri hepimiz evlerimizden fedakarlık yapıyoruz, Bursaspor’u sevdiğimiz için. Biz satış yetkisini bile almadık. Bugüne kadar hiçbir başkan helalleşmedan gitti. Futbolcu kötü, yönetici kötü. Bir tek Pablo Martin Batalla’ya çiçek verip gönderdik. Onunda kulüpten 80 milyon alacağı var.”

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bataca mı? Sen kendini bu takımdan büyük mü görüyon Bataca? Aa, gercekten de büyükmüşsün. Vah Bursasporum vah, hayatında 80 milyonu bir arada gormemis adamlar Batalla’ya küfürler etmişti. Ilahi adalet! Zaten tutturdunuz bi Bataca Bataca, Bataca 32 yaşında arkadaşlar. 80 milyon taktik adama. Batalla oyle buyuk topcuydu ki Bursaspor olmasaydi da Batalla olurdu. Batalla gidince Bursasporun halini goruyoruz. 450 milyon borç var. Adam gercekten Bursaspordan büyükmüş ekonomik olarak. Vay anasını.

  70
  19
   1. @Alperen yorumuna yanıt olarak

    beytullah pusuda bekliyordur, ctesi günü maç sabahı yeni bir yazı döşer, elektriksiz kalacağız, deplasmana gidecek paramız yok diye.Her maç önü böyle olumsuz haberler vermeye bayılır..

    7
    1
 2. Admin şu haberlerdeki anlatım bozukluğu ve imla hataları ne olacak peki? Üniversite tahsili görmüş insanım, okuduğumu anlamak için can verdim neredeyse!

  26
 3. Bu nasıl bir Türkçe, nasıl cümle kurma bilgisi. Spor basını kimlerin eline kalmış. Bir takım birinci lige takım olarak çıkmaz herşeyiyle çıkar. Taraftarı personeli yönetimi basını.. tüm şehir çıkar, tüm şehir olarak düşer. İyi düşmüşüz.

  18
 4. Batalla sen nasıl büyük adamsın valla diyecek kelime yok !! yaptıkların ve fedakarlıkların için Allah senden razı olsun hakkın ödenmez net!!

 5. bu haberi kim yazdıysa ilk okul 1. sınıftan tekrar okumaya başlasın yada sonsuza kadar bir daha yazmasın.

 6. Başkan sen değilmiydin satış yetkisi alan kongrede herkes dağıldıktan sonra bu yetkiyi isteyipte yeniden oylatan bende oradaydım ya sen yanlış konuşuyor yada arkadaşlar yalan haber yazıyorlar bende oradaydım derken sen ikinçiye oylama yaptırdığında ben sana hayır demiştim ama yetmedi çünkü yandaşların varken istedin

  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Socar işin neresinde? Hiç anlamadık. Noolmuş yani. Socar gelmiş bunlara? Sonra noolmuş? Sokmadan mı gitmiş. Anlamadım ki

 7. Sayfanızı sevdiği takımım adıyla olması,içimizdeki sevda arkadaşlarımızla tatlı diyaloglar için hem okuyor hemde yorum yaparak şahsi kanaat ve düşüncelerimi paylaşıyorum.Değerli bir faaliyet yapıyorsunuz ancak yapılan hataların bu değere zarar verdiğinide hatırlatmak bir dost tavsiyesi ve uyarısıdır.
  ATASÖZÜDÜR:Ağzınızdan söz çıktığında o size hakim olur.Sözünüze ağzınızdan çıkasıya kadarda siz hakim olursunuz.
  Burada da yaynlanan haberlerin doğru olarak yayınlanmasıyla siz prestij sahibi olur amma hata ve yanlışlar olursa itibarınız ve prestişiniz sarsılır.Lütfen bu uyarılarımızı yanlış anlamayınız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu