Mestan “Orada olmalıyız”

Emin adımlarla hedefe yürüdüklerini ifade eden Başkan Mestan, 'Giresunspor karşısında da taraftarlarımıza ihtiyacımız var. Onların desteğiyle bir engeli daha aşmak istiyoruz' dedi. 

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, takımın gidişatından memnun olduğunu söyledi. Yeşil-beyazlı taraftarlara seslenerek yarın oynanacak karşılaşmaya davet eden Mestan, ‘Onların desteğine çok fazla ihtiyacımız var. Hep birlikte bir engeli daha aşmak istiyoruz. Emin adımlarla hedefe yürüyoruz. Geldiğimiz nokta iyi ama yeterli değil. Zirveye çıkıp sezon sonuna kadar da orada kalmalıyız’ dedi.

TEK HEDEFİMİZ VAR

‘Hep beraber olalım Süper Lige dönelim’ diyerek sözlerini sürdüren Mesut Mestan, ‘Şehrin bütünleşmesiyle hedefe ulaşacağımıza inanıyorum. Tek hedefimiz Süper Lig‘e çıkmak. Giresunspor maçıyla da Süper Lig’e bir adım daha yaklaşmak istiyoruz. Takımımıza güvenimiz tam. Taraftarımızın da bu maçta futbolcularımızı yalnız bırakmayacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu düştüğümüz hâle bakınca, Mesut Mestan’ında çabasını görünce şöyle hissediyorum; bunca sene Mesut Mestan’a haksızlık yapmışız, Mesut Mestan’a geç kalmışız. Kimler bu kulübü yönetmedi ki; Ali Ay, Recep Bölükbaşı, Erkan Körüstan.

  Haydi maça!

  104
  6
 2. Ben Mesut Mestanın başkanlığını,Rahmetli İbrahim Yazıcı ,ya çok benzetiyorum.sessiz ve derinden.Birde kulüpte para olsa,Mestan daha iyi işler yapar.bu adam gerçekten bu işi biliyor.

  62
  5
   1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

    600 milyon borç,düşmüşsün elinden tutanın yok,1 lira gelir yok,TFF den olmayan gelirler bile temlikli,resmen enkaz gibi bir kulüp,enkaz gibi bir takım kadrosu,Valla ne yalan söyliyeyim Mestan hepsinin üstesinden geldi,borcu 400 lü seviyelere çekti,yasakları,cezaları vs.leri kaldırdı,bu lig için yüzde yüz olmasada yeterli bir kadro kurdu,şuan puantajda 3.yüz,bana geçtiğimiz Haziran ayında Aralıkta bu durumda olacaksınız deseler,mucize bile diyemem,öyle bir şey olma ihtimali yok derdim ama oldu,Helal olsun Mestana arada sırada sırf ona muhalefet etmek isteyen gudubetlerin bile sesini kesti şuan !!!

    9
    2
 3. Bunca secim oldu kimleri kimleri başkan sectiniz başkanlık nasıl yapılır görün der gibi hareket edip genel kurul üyelerine tokat atıyor resmen adam.

  10
 4. Mestan’ın yönetim anlayışını sevmeye başladım. Çok profesyonelce yürütüyor işleri. Her hafta öyle göz önünde değil. Birileri gibi çıkıp ona buna da ağlamıyor. Yasak kalkana kadar her yerde söylenmeyen söz kalmamasına rağmen sesini çıkarmadı. Ama gel gör ki bu zor durumda bile destek çıkan firma yok adama. Trabzon gidiyor QNB ile anlaşmaya yapıyor. Bize niye hiç gelmiyor böyle firmalar arkadaş. Bırak şehir firmasını ülke firmasını hiç yurt dışından firmada mı yok? Azeri şirketi olur, İran olur. Hiç mi talep olmaz. Ne günlere düştük 1 tane geliri yok takımın BUDO’dan başka.

  10
  1
  1. @ertugrulsaglam yorumuna yanıt olarak

   Bunun sonucu da maalesef şirketleşmeye gidiyor. En kısa sürede Kasımpaşa gibi Başakşehir gibi bizim de şirketleşmemiz lazım. Yoksa ne bu borçlar biter ne topçular maaş alır ne de bir daha şampiyonluk görürürüz…

   4
   1
   1. @ertugrulsaglam yorumuna yanıt olarak

    Sirketlesme bizi 2-3 yıl ayakta tutar sonra Manisa gibi maziyi anlatır bizden sonrakiler. Birde bugünün Türkiyesi nde sirketlesme tamamen siyasilesme demektir. Başakşehir Kasımpaşa gibi olursak taraftar da tektiplesir. Bursasporluluk dil, din, ırk, cinsiyet, siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin ortak değeridir. Sirketlesme ye hayır. Sadece başarıya odaklanmak lazım. O zaman para da gelir stad da dolar futbola da doyariz..

    6
    1
    1. @ozkan_gazi yorumuna yanıt olarak

     Böyle devam edersek de gelen yer giden yer parayı. Ekonomiyi düzeltmedikçe futboldan bahsedemeyiz. İlla Türklere satılması gerekiyor diye bir şeyde yok. Taylandlı, Arap fark etmez. Aynı yurt dışındaki gibi adam yatırımını yapıcak çekilcek. Yoksa daha çok ağlamak zorunda kalan başkan görürüz.

  2. @ertugrulsaglam yorumuna yanıt olarak

   Yarınki maçta aman dikkatli olalım.
   Giresunspor bize hep dostluk yapmıştır.
   Şehrimizde yaşayan pek çok Giresunlu hemşehrimiz Bursaspor’u tutar.
   Bizim için Rize’de kavgaya tutuşmuş bir taraftar grubu vardır.
   Elbette takımımızı destekleyeceğiz ama kırıp dökmeden,
   Kazanırsak bu hafta 2.yiz inşallah. Son hafta Hatayspor maçını alıp lider olarak tamamlariz.

   11
 5. Bursaspor sevdalıları;EK başkan olmayı o zaman istemedi lakin zorladılar oldu ve yanında kimler vardı bir bakın (YÇve AA) sonra sı RA nin adamı RB başkan yapmak için ortam oluşturuldu ve onun yanında kimler vardı (Bir kısım taraftarlar ve menejerler MM alacağı varmış allem edildi kullem edildi çoçuklarının parası imiş verildi tabiki bu arada neler götürdüler 11 den 8 futbolcu dünyanın hiç bir yerinde satılmaz ama sattılar) ve RA )sonra dönüldü başa AA ı başkan yapalım dediler şöle dediler böyle dediler ortam oluşturdular AA ve yanına aldığı YÇ ile başkan yaptılar ve plan da ilk kez ya bu başkan cebinden para veriyor diye bir oluşum yaptılar bu başkan tirbün gruplarını ,bazı dernekk ve oluşumları ve bazı yöneticilerini gerçekten cebinden verdi destekledi hele ki bir otobüs faciası var akıllara zarar senin efsane dediğin adamı dövmedikleri kaldı hep gizli hesaplar yapıldı karanlık işler oldu zaten futbolun içine iyice çıkar menfeat kumar öyle işledi ki bataklık gibi oldu herneyse sonra son maçta Trabzon maçında kurtulduk kalktık o maçtan sonra istifa edip Bursa yı terk temesi gereken başkanı yetmedi olmadı dedik bir daha seçtik ;bu arada Yıllarını camianın içinde geç,irmiş Selim dahi AA oy verenler haindir dedi bu bile ters tepki yaptı bizim camia yetmezmiş gibi onu seçti sonra 1073 kongre üyesine suç atıldı peki sorarım size ona destek verenler tirbüncülerin ve Bursaspor çok sevdiğini söyleyenler ne olacak yada Bursaspor a üye olmayıp suçu üye olan Bursaspor sevdalıları kenardan neden seyretti peki üye olup üyelikten istifa edenlere ne demeli Trabzon maçından sonra dünyanın neresinde olursa olsun o başkanı istifa ettirrlerdi ama Bursa da bir kısım tirbüncülerinin,dernekçilerin YE nun FÇ in,CÇ ın ve daha bazı derin Bursasporluların hesapları var bakalım bu hesaplar hayra mı olacak bunların niyetinde ister istemez insanın aklına Bursa da Bursaspor yeni yeşil çok iyi Bursaspor mu yapmaya niyetleri var yoksa Bursaspor bizim olsun ama küçük olsun hesaplatrı mı var ne var ne yok tarih bize göstercek en önemli olay şu Bursaspor da SEVGİ-SAYGI-GÜVEN bitti yerine MENFEAT-KUMAR-DÜMEN aldı
  EY BURSASPOR SEVDALILARI bu işin siyaseti iş adamı ,sanayicisi ,tirbüncüsü a partili -b partilisi aşşağı mahallesi yukarı mahallesi yok o tirbünlerde bu şehri sevenler sesini yükseltmedikçe o tirbünler belli grupların elinde oldukça bence çok daha kötüye gideriz sahip çıkmalıyız o tirbünlere çocuğumuz eşimiz ile dostlarımız ile sevgimizi ortaya koyar isek buralardan sosyal medya dan başkanlık hocalık yapmaz isek samimiyet ile gerçekleri görüp birlik beraberlik içinde olur isek inanın ki Bursaspor Bursa şehrine çok çok güzel şeyler katar tüm kalbimle buna inanarak söylüyorum çünki Bursaspor sevgi dir sevda dır sadece futbol takımı değildir ve Bursaspor asla belli kesimin elinde olmamalıdır olmazda
  NOT:Asla MM tasvif etmedim lşakin şu an başkan mı ve hoca da çok süper bir hoca değil lakin şu an hoca mı şu an kaos Bursaspor a zarar verir bundan dolayı eğer ki futbolcular başkan ve hoca için sorun çıkarmıyor ise devam edelim derim zaten hoca gitsin diyenlere diyorum ki peki hoca nın verin parasını tazminatı yeni gelecek hocanın da aranızda toplayın parasını gelsin yoksa tirbünden sosyal emdya dan hoca na futbolcuna şu şartlarda lütfen sallama yapmayın madem o kadar Bursasporluydunuzda geçen yıl Bursaspor bağıra bağıra dşürdünüz neden sesiniz çıkmadı derler adama tirbünlerden öyle laf olsun diye fısıltı AA istifa Samet istifa süs olsun diye AA evinin önenne de laf sokmalar hep şekil hep karşılıklı dövüş derim ben ona bakın tirbünler iyice sizin gibiler yüzünden boşalıyor sanıyormusunuz ki bunları sadece ben biliyor yada farkındayım asla tüm camia bunun farkınmda ama kimse kral çıplak demiyor sadece
  Yeniden sevgi ,güven dolu camia olmamız için o tirbünler gerçek karşılıksız sevenler ile dolduğunda oluşacaktır

  3
  2
 6. Böyle giderse kimse kalmayacak! Herhalde Yazar Gazeteci Seyirci vs vs Hepiniz Aptalsınız Böyle Şeyleri Anlamazsınız Diye Böyle Muamma Bir Açıklama Üstü Kapalı Yalap Şap Geçiştirmek Tarzında Yapılıyor! Ya Arkadaş Bu 14 Dava Neyi Ve Kimi Hangi Futbolcu vs Kapsıyor Bursaspor Bir Dernek Neden Herşey Gizli Saklı Araştırılmıyor? Nerede Nereye Gitti Bursaspor’un 500-600 Milyon Lirası? Ne Geliri Var Ne Malı Mülkü Kaldı Eski Başkanlar Cidden Aldımı zimmetlidimi Bursaspor’un Taşınmazlarını? Davalar Ne Oldu Bunlar Açıklanmazsa Bursaspor’lunun İnancı Zaten Kalmadı -6 -12 Puan Vs Gelecekse veya İhtimali Varsa Herşey Açık Açık Açıklanması Lazım Şu Anki Futbolculara Ne Veriliyor Nasıl Anlaşıldı Eğer Para Yoksa Bunlarda FIFA CAS’lık Olacak Veya Borçlu Olup Başvuru Yapmayan Kim Kaldı? Açıklayın Burası Dernek Kişisel Şirket Değil!

 7. Yarınki maçta aman dikkatli olalım.
  Giresunspor bize hep dostluk yapmıştır.
  Şehrimizde yaşayan pek çok Giresunlu hemşehrimiz Bursaspor’u tutar.
  Bizim için Rize’de kavgaya tutuşmuş bir taraftar grubu vardır.
  Elbette takımımızı destekleyeceğiz ama kırıp dökmeden,
  Kazanırsak bu hafta 2.yiz inşallah. Son hafta Hatayspor maçını kazanarak lider olarak tamamlariz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu