Mestan “Liglerin oynanmasını istiyoruz!”

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, TRT SPOR Instagram hesabında TRT SPOR muhabiri Erman Gönülşen ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Mestan, liglerin geleceği ile ilgili, “Biz oynayacak gibi planlamalarımızı yapıyoruz. Oynayın derlerse hedef Süper Lig; oynamayın derlerse oynamayız. Ama bizim oynama yönünde olduğumuzu söylemek isterim.” dedi.

Burak Kapacak ile Ozan Koç ile ilgili çıkan transfer haberleri ile ilgili ise, “İkisi için de teklifler geliyor ancak biz iki oyuncumuzla devam etmek istiyoruz. Oyuncularımın Süper Lig‘de bizimle beraber oynamasını istiyorum. Ancak gelen tekliflerden de kıvanç duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.

Mestan’ın diğer açıklamaları şu şekilde

“Şu an hiçbir şey yok. Sıfır kuruş. 1. Lig’in geliri de malum. Gelenler de alacaklılara gitti. Bize gelen bir şey yok. Şu an 3.’cüyüz, iyi bir kadro kurmuştuk. Hak ettiğimiz Süper Lig‘e çıkmak istiyoruz.”

“Puan silme gibi bir konu söz konusu değil. FIFA ile tüm görüşmeleri yaptık. Sezon başında yaşadığımız şanssızlıklar önceki yönetimle alakalıydı.”

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. BÜYÜK YALANCISIN BAŞKAN BU YÜZDEN AİDATLARI YATIRMIYORUZ HANİ BATALLA GELİYORDU ADAMIN HABERİ BİLE YOK SEN GİBİ YALANCI BAŞKAN İSTEMİYORUZ BİRAN ÖNCE İSTİFA ET

    1
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu