Mestan istiyordu ama Kasımpaşa kaptı!

Başkan Mesut Mestan'ın temas halinde olduğu Mustafa Pektemek, Kasımpaşa'yla sözleşme imzaladı.

Bursaspor yönetiminin yeni sezon için kadrosunda görmek istediği isimlerden biri Mustafa Pektemek‘ti. Başkan Mesut Mestan‘ın temas halinde olduğu tecrübeli santrfor, tercihini Süper Lig‘den yana kullandı. Mustafa dün Kasımpaşa ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @9Maraton üst yorumuna yanıt olarak

   Ağustos’ un ilk haftası dedi bekleyelim görelim bakalım anlaştığı futbolcular varmış hepsine imza attıracağını söyledi. Basın yoluyla camiaya böyle bir demeç verdiiğine göre vardır herhalde bir bildiği transfer politikasını gizli yürütüyor galiba olması gerektiği gibi değil mi ?

   4
   5
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Yeter artık gına geldi her yere yazmışsın ne reklamı seviyin be brqder her haberede aynı yorum yazilmazki…

    3
    1
   1. @Yanlız timsah yorumuna yanıt olarak

    Ben bu genel kurul olağan üstü kongreye gidilsin diye en başından söylüyorken benim yorumlarımı ( eksiliyorlar) olmaz kardeşim olamaz ( mesut MESTANLA ) bu iş olmaz yine tekrarlıyorum ,yardım kampanyası yapılacağına önce erken seçim yapılsın koskoaca ,ŞAMPİYON BURSA SPORUMUZA YAZIK OLUYOR İTİBARIMIZ YERLERDE SÜRÜNÜYOR ,TAMAM BU OLUMSUZLUKTA MESUT MESTANIN SUÇU YOK BELKİ AMA MESTANLA OLMAZ ,KÜME DÜŞTÜK HEPTEN İKİNCİ SINIF OLDUK İKİBİN DÖRTTE DÜŞTÜĞÜMÜZDE BUKADAR EZİLMEMİŞ VEDE KÜÇÜLMEMİŞTİK ,OYSA ŞİMDİ CEP DELİK CEPTEN DELİK , ((YARINIMIZ BUGÜNÜMÜZDEN )) DAHA KÖTÜ OLACAK GİBİME GELİYOR ,,İNŞALLAH. BİZLER YANILIRIZ AMA ÇOK ZOR

    8
    1
 1. İsteme hakkımız olması için önce tahtayı açmak lazım. Temmuz ayınıda yedik, Ağustosta ağustos böceği gibi olmayız inşallah..

  28
  1. @Dance4Lifee yorumuna yanıt olarak

   Taraftar olduk olalı takımız 1.lig e düştü bizler sevdalı iken bu takım şapmpiyon oldu malesef ki kombine almayan forma almayan hiç konuşmasın aynı şu şekilde üye olmaz üye ye neden seçtin AA yı dersin ben Sn MM hiç istemedim de sevmem de lakin forma mı kombine mi alırım çünki ben Bursaspor sevdalsısıyım zaten 500 kişi kaldı Bursaqspor sevdalısı satılan kombine den belli amigo selim dahil kombine almaz iasee lütfen hiç kimse ben Bursasporluyum demesin çıkar ,menfeat düşkünü çakal olmayın lütfen bu takımın tirbün lideri efsane futbolcuna saldırdı hala camianın içinde itibar görüyor ise bizim neden ptt 1.lig de olduğumuzun nedenlerinden dir

   1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

    bak dostum.ben beşiktaşi bursada 5-0 yendiğimiz macı çilli mehmedi sedat 2 yi attığı golleri
    kıbrıslı gazi muhteşem kaleci osmanı izlemiş adamım.maçlara yastık yorgan alıp sabaha karşı gittiğimizi babamların eski stadın ordaki storun yanındaki birahanede bira içtiklerini gün gibi hatırlıyorum.

    işte o taraftar ve taraftarlık ruhu
    şampiyon diye bu takımı tutmadı,tuutuğu takımı şampiyon yaptı.
    rahmetli amigo yaşar saha ortasına çıktımı bütün stad susar sonra inletirdi ortalığı.
    şimdi o taraftar profili gitti yerine tuttuğu takımı küme düşüren taraftar geldi.hepsi yıkamacı yağlamacı menfaat ve çorba peşinde koşan it kopuk sübyan coluk çocuk.
    kusura bakmayın ama neyi hak ediyorsak öle yönetiliyoruz.
    gerisi boş teferruat kardeşim.allah sonunu hayretsin.

    18
    1
    1. @eskiyönetici yorumuna yanıt olarak

     Aynen iyi yad ettin o günleri bende hatırlıyorum çarşambadaki seyyarlardan köfte ekmek stad önünden bir külah çekirdek kafamıza kağıttan şapka bir de altımıza stadın o beton basamaklarına oturmak için karton alırdı rahmetli babam dün gibi hatırlarım yağmur kar üstümüze yağardı çamaşırımıza kadar ıslanırdık maç izlerken ateş yakar öyle kurur ısınırdık yine susmazdık güneş tepemize gelirdi stadda çatı yoktu bu seferde güneşin alnında donumuza kadar terlerdik yorulmazdık usanmazdık daima Bursasporumuzun yanındaydık ! Şimdikiler klavye taraftarı stada gelenler de faydasız seyirci ! Bilmem anlatabildim mi ?

 2. Son tekmeyi bize mestan vurdu..hayri yazici 2 gün içinde tahtayi açtiracakti,ve anlaştiğı futbolculara imzayi attrip takima kampa çikaracaktı…büyuk bir nakitle gelecekti..çıktı bu mestan efendi seni mahkemeye veririm onu yaparim bunu yaparim dedi yaziciyi engelledi.. mestan efendinin egolari koca bir camiayi yoketmek uzere.. ali aydan sonra 2.şoku kaldiramaz bu camia!

  10
  4
 3. Mestan istiyormuş ne ile öpücükle mi ? . Kardeşim para para yoksa olmadıkça da BURSASPOR her geçen gün daha da zorlanacaktır .

 4. eğer bu yönetimle transfer açılırsa çok sıkıntılı dönemler bizi bekliyor. mustafa pektemek gibi isimleri tff 1de patatese çevirirler. eğer başkan hem maliyetli hem de kız gibi oyuncuları getirecekse inanın sıkıntı çok büyük.

 5. Ah Mestan ah…bir gram Ali aydan farkın yok.. Vezir olmak vardı Hayri yazıcıya yol verseydin ama şimdi görünen o ki tahta falan açamayacaksın rezil olacaksın… Diyelim tahtayı açtın ileride maaşları nasıl ödeyeceksin? Nasıl bonservis verip adam alacaksın? Borçları nasıl ödeyeceksin?

 6. Bu adam 10 senede Süperlig’de 10,000 Dakika Oynamış yani 100 -90 Dakika Maç- yani seneye vursan sene başı 10 maç! 50 gol atmış yani 5 gol her sene- Beşiktaş’da hiç oynamadı gibi birşey- neden Bursaspor’u böyle tarihi geçmiş oyuncuları almaya çalışırlar anlamıyorum ama bir gerçek var nasıl yapıyor vs menajerlik şirketi bunu oraya buraya yerleştirebiliyor ama yazılan oki Beşiktaş’dan milyonlar kazandığı yani Bursaspor’un yöneticilerinden çok daha varlıklı böyle biri parasını ödenmedinimi ne yapar o kulübe? zaten gelmezdi hikaye ötesi fantezi bile olmıyan bir haber!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu