Mestan “Gerekirse servetimi ortaya koyarım!”

Transfer tahtasının açılmasının gecikmesi ve bu nedenle gerçekleşmeyen transferler ister istemez taraftarı çileden çıkardı. Yaşanan bu sıkıntılı süreçte Başkan Mestan'ın yakın çevresine "Başladığım işi asla yarım bırakmam, gerekirse servetimi ortaya koyarım" dediği ileri sürüldü.

Bursaspor’da yeni yönetimin tüm çabalarına rağmen transfer tahtasının bir türlü açılmaması üzerine camiada yeniden çatlak sesler yükselmeye başladı. Sosyal medyadaki artan tepkilerden rahatsız olan Başkan Mesut Mestan’ın yakın çevresine “Bu işin şakası yok. Ben bu yola baş koydum. Gerekirse tüm servetimi ortaya koyarım, ama asla inandığım davadan vazgeçmem’ dediği öğrenildi.

ZORLUK ÇIKARANLAR VAR

Transfer tahtasını açmak ve takıma yeni isimler katmaya çalışan yönetim,  geçmiş borçlar için futbolcu ve teknik adamlarla anlaşma zemini arıyor. Ancak, yönetim kurulunun hiç beklemediği isimler kolaylık sağlarken, Bursaspor‘un öz evladı gibi görünen isimler ise büyük zorluklar çıkarıyor. Tüm bu sıkıntılar ise yeni Başkan Mesut Mestan‘ı yolundan döndürecek gibi gözükmüyor.

Kaynak
Bursa Hayat Gazetesi

62 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Ali aycilara çorbacı diyenler şimdi onlar çağlar ‘ın çorbacılar oldu bırakın yalakaliği sadeece BURSASPOR umuzun geleceği için çalışalım yalnız gördüğüm gerçek mestan ali ay’ı mumla aratacak madem parası yoktu neden aday oldun derim böyle bir başkanlığı sende bende yapardık

   10
   9
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Ne oldu arkadaş bizim sözde bursalı iş adamlarımıza ÇAĞLAR,SÖNMEZ,ÖZDİLEK, nedir bu sessizlik birer milyon euro verseler herşey hallolacak bu rakamlar saydığım iş adamları için nedirki yazık bu şehre ya

   91
   6
   1. @ERTUĞRULGAZİ16 yorumuna yanıt olarak

    Olmaz ,olmaz.Ona buna eyvallah etmekle, başkanın servetiyle falan olmaz bu işler.Olsa da o işten hayır gelmez. Kaç kombine, kaç forma satılırsa tahta açılır bunu niye yazmıyorsun?Kimseye eyvallah etmediğimiz gün, bu ve bunun gibi problemleri kendimiz çözdüğümüz gün,bizim kurtuluş günümüzdür.

    12
    5
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Neyin serveti ? Bizim mahalleye gelen sütçünun bile senden iyi serveti var.inekleri var.sende ne var ?.freyin 500bin eurosunu odeyemedik belediye borç verdi.sen kimi yiyon.

   92
   62
    1. @aziz yorumuna yanıt olarak

     Var hocam sen rahat ol.Ama servetin den tahtayı açacak olan geldiği gün açardı.Neden açmadı ? Altıniny yükselmesini mi bekliyor yoksa doların mı? Bursa tanıyor artık Mesut beyi öyle elle tutulacak mal varlığı maalesef yok.Kimse boş keseden sallamasın.Uzulerek söylüyorum ki tahtayı acamayacak.2.yarı açacaklar.

     22
     5
    2. @aziz yorumuna yanıt olarak

     Bilmeden tanımadan etmeden maddi durumun hakkında yorum yaptım ! Hoş olmuyor dimi ? Sende hiç bilmediğin tanımadığın adamlar hakkında yorum yapma !

     38
     32
     1. @aziz yorumuna yanıt olarak

      Bizim yorumlarımız BURSASPOR gerçeği üzerine şehir 1 aday üzerine birleşmeye uğraş verirken mestan (çağlar’ın maşası)yırtık dondan çıkar gibi çıktı ve şu an taraftarlar bölünük durumda birbirine lâf sokmalar bu taraftar işi fakat gerçek BURSASPOR lular sadece BURSASPOR umuzun menfaati için yazar neyine güveniyorsunuz mestanin BURSASPOR umuzun borcunu ve acil ödemeleri 5 yaşındaki çocukta biliyordu da mestan mı bilmiyordu

      5
      1
 1. Başkana güvenelim arkadaşlar.Kimse çıkmadı bu çıkdı.önce tebrik edelim sonra destek verelim. Herkes gücü nispetinde yardımcı olmalı.

  32
  24
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Evet mestan çıkmasaydı şehir 1 aday üzerine birleşmeye uğraş verirken mestan çıktı yolları kapadı şimdi laf ebeliginden başka bişey yapmiyorki

   4
   4
  1. @Ahmet yorumuna yanıt olarak

   Yav arkadaş adam öyle bir şey dememiş (gerekirse servetimi ortaya koyarım dediği İLER SÜRÜLMÜŞ) diyo haber hemen herkese sallamak kolay başka aday mı vardi da Mestan seçildi herkezde bir yalan yok mahkemeye verirmiş yok abiler şöyle yok falanca listeyi kendi yapacakmış kim bunlar kim bu abiler çıkın açıklayın her seçimde aday olun seçime birkaç gün kala türlü bahanelerle adaylıktan çekilmeyi alışkanlık haline getiren hep aynı isimlere birşey demeyin sevin yada sevmeyin güvenmek zorundayız he bu arada bu abilerden korkup adaylıktan çekilen arkadaslarinda nasıl bir açıkları varsa artık (?)

   17
   5
  1. @semihcn yorumuna yanıt olarak

   “Servet” burada problem bu tahtayı açmak vs değil- geçmiş yönetimler kasayı sadece bomboş bırakmadıkları ile bırakmayıp birde Futbolcu Banka Devlete olan borçları 20 misli katlayıp defolup gitmiş-tahtayı açtık diyelim transfer edebilmek için para lazım sonrası bu oyuncuların ve şu ankilerin maaşları yine ödenmeyecekmi ? Belediye zaten borçlar içinde zorlanıyor olmıyan paralarını Futbola yatırırsa milletin yolu stadı vs yarım kalırsa onların durumu ne olacak sonra? Bursaspor’un tek yolu var oda halka açılması ve hisselerinin 75% seyircilere 10000 TL den 50,000 hisse satsa böylelikle kısa vadede Tüm Borç ortadadan kalkar ve o saydığız para babaları binlerce hisse alıp böyle parasızlıktan kurtulur bu kulüp üye aidatı vs ile olmuyor artık.

   11
   1
 2. ortada büyük borç var adam hepsini cebinden ödeyemez, hemen kampanya başlatsa toplanan para
  hiçbir şeye yetmez herkes o paraya atlar, önce anlaşabildiği kadar anlaşma yapıp sonra da kampanya başlatmak daha akıllı bir süreç olarak görüyorum.

  12
  2
 3. Bize edebiyat lazım değil icraat lazım..
  Bunlar biraz süslü delikanlı cümleleri..
  İcraat aynası gösterecel biz gerçekleri.
  İşin zor umarım başarılı olursun Başkan..

  11
  3
 4. Habere bak arkadaş. Yakın çevresine demiş bu yola baş koymuş. Yolundan dönecek gibi gözükmüyor falan filan. Adam açıklama yapsın da görelim. Yok ona demiş buna demiş bunlar hikaye.

  11
  5
 5. …gerekirse mı!!!!!!!!!!. ……nasıl yani….gerekip gerekmediğine ne zaman karar vereceksin..
  …millet puan ve deplasman hesaplarına başladı …ikinci kamplarına gidiyor takımlar….akhisar …erzurum….karagümrük…adanademirspor…..osmanlispor….hatayspor….dan hangi üçü çıkar diye bahisler açılmaya başlandı….biz ise düşmenin en büyük ve banko adayıyız şu an da…yanımiza çekeceğimiz transfer tahtası kapalı ikinci bir takım bile yok…karabük gibi 90 tane gol yiyip ineceğiz ikinci lige…transfer tahtası kapalı olupda inen samsundan….sakaryadan….kocaeliden….manisadan…antepden….karabukden….erciyesden….mersinden…ordudan…..ne farkımız varda onların başına gelen, gelmeyecek başımıza…aci çeke cekeee inicez aşağılara….hâlâ hayal dünyası…tahta açılcak da transferler gelecek….siyasilerde küstü yanaşmaz artık….adam stad yapıyor tukuruk denizinde boğuluyor….yeni başkan frey için para buluyor , yok nerden bulmus…yok kim vermiş…size ne ulan ..başakşehir iki forma , iki kombine satmadan 100 milyon euro lük takım yapıyor da kimse sorabiliyor mü o para nerden geliyor diye…

  8
  3
 6. Koy o zaman servetini ortaya mestan.. finans bulamiycaksan niye geldin..alacağimiz bütün topcular gidiyor teker teker.. bu kafayla bursasporun mezarini kazarsin sen anca.. istifa da erdemdir.bursasporun geleceğini yoketmeye kimsenin hakkı yok!

  5
  2
 7. Takımın mali durumu belli önce para lazım sen hala ne bekliyorsun kimse senin kara kaşına gözüne eyvallah etmez herkes alacağına bakar madem ki paran var neden hala bekliyorsun be adam .

  4
  1
 8. Amann… Allah korusun, ne paranızı ne canınızı ortaya koymayın Bursaspor için !.. Sadece işinizi adam gibi yapın
  Öde öde bitmiyor sizin servetiniz !..

  4
  1
 9. SERVET’im derken rahmetli Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı’nın döneminde kovulduktan sonraki icradan aldığın Servet mi..
  Ah ah keşke 23 Nisan’da koltuğu verselerdide kulübü gercekten düşünen Hayri Yazıcı bey gelseydi.

  3
  1
 10. servet falan bağsetmeyin yapmayın hic ama hic bir şeye başlama cok gördük işini yarıda bırakmayanı halimize bak nerelerdeyiz kepazelik bu saate kadar kapı gıcırtısı bile duymadık istemiyoruz kapı falan acmayın yolu acın yeter siz gidin istirat edin hic bir halt olmaz bu saat itibari ile zaman gecti gec kalındı brıkın takım kendi kendine yönetsin

  3
  1
 11. Bırakın “gerekirse servetimi ortaya koyarım” lafını “Gerekirse ölürüz” diyenlerin bugün neler yaptığını ibretle izliyoruz. Sahtekarlığın geldiği boyutu yaşayarak görüyoruz. Sahtekarlar değilimdir ki bizi bu durumlara düşüren Lafla peynir gemisinin yüzmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Laf yerine”Transfer tahtasını zamanında açtırmak için servetinden harcadı”laflarını ne zaman duyacağız? ZİNHAR HİÇBİR ZAMAN DUYMAYACAĞIIZ.

  3
  1
 12. “Servet” burada problem bu tahtayı açmak vs değil- geçmiş yönetimler kasayı sadece bomboş bırakmadıkları ile bırakmayıp birde Futbolcu Banka Devlete olan borçları 20 misli katlayıp defolup gitmiş-tahtayı açtık diyelim transfer edebilmek için para lazım sonrası bu oyuncuların ve şu ankilerin maaşları yine ödenmeyecekmi ? Belediye zaten borçlar içinde zorlanıyor olmıyan paralarını Futbola yatırırsa milletin yolu stadı vs yarım kalırsa onların durumu ne olacak sonra? Bursaspor’un tek yolu var oda halka açılması ve hisselerinin 75% seyircilere 10000 TL den 50,000 hisse satsa böylelikle kısa vadede Tüm Borç ortadadan kalkar ve o saydığız para babaları binlerce hisse alıp böyle parasızlıktan kurtulur bu kulüp üye aidatı vs ile olmuyor artık.

  2
  1
 13. Birileri de gerekirse ölürüz diyordu sonucu gördük baba köy servetini kurtar bizi lig başlıyor ne bekliyorsun

  1
  1
 14. bence başkanın izlediği yöntem çok doğru, mevcut borçları vadeli ödeyip, gelir gider dengesi ile bir süreç oluşturmak istiyor. kolay gelsin, işini kolay değil, bizler bu sayfalardan moral vermeliyiz. ortak paydamız bursaspor.

  1
  1
 15. Bırak siyasi demeçler vermeyi Sayın Mestan,
  Bu koltuğa oturmaya niyetlendiğinde ekibinle birlikte cebine
  50 MİLYON TL koyup öyle gelecektin, bu parayı koyacak yürek yoksa sende,
  Hiç aday olmayıp, aday olacak olanların önünü açacaktın

 16. Allah aşkına şu Bombacı Osman’ın kaynak olduğu haberler için birbirinizi kırmayın. Adam gazeteyi doldurmak için haber yapıyor. Yalanla gerçek arasındaki ince çizgide sek sek oynayan bir arkadaş.

 17. Bu kadar yorum yapılmış ne güzel de acaba bugün itibari ile kaç forma kaç kombine satılmış biz ne zaman kendimize taraftar olarak nerede hata yaptığımızı sorgular sadece sanal Bursasporlu olmaz gerçek sevdalı sevgiyi saygıyı tekrar getirir isek işde o zaman asıl şampiyon oluruz birbirimizi yada b,irilerini kötüleyerek nereye kadar ,forma ,kombine almaz en iyi futbolcusunu dövmeye kalkanı kahraman yapar,aldırdığı cezalar ile nerde ise bir futbolcu transfer edilir ,sevgiyi ,saygıyı yitiriyoruz sonra başkan kötü ,yönetim kötü evet kötü peki kim iyi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu