Mestan Barış ile buluştu

Sağ diz kapağından ameliyat olacak başarılı oyuncumuz Barış Yardımcı‘ya Başkanımız Mesut Mestan ve İkinci Başkanımız Konuralp Yeşil, moral ziyaretinde bulundu.

İstanbul’da ameliyat öncesi yapılan ziyarette oldukça duygulanan Barış, başkanımız Mesut Mestan ile Yeni sezon öncesi takımın durumuyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Biz de Bursaspor ailesi olarak başarılı sağ kanat oyuncumuza geçmiş olsun dileklerimizi ileterek, Barış Yardımcı‘nın biran önce takımdaki yerini almasını dileriz…

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mestan’ın insani ve ikili ilişkilerini beğeniyorum tatlı dil bazen iyi sonuçlar veriyor. A.A. şuan hala olsa transfer tahtasında biriken para muhtemelen 100 milyonu geçerdi örneğin

  73
  2
  1. @Necati16 yorumuna yanıt olarak

   Şu barışın takıma ne katkısı olmuş allah aşkına biri söylesin yav allahtan kork insan bitane orta yapmazmı bitene be

   14
   33
   1. @Yanlız timsah yorumuna yanıt olarak

    Eksi verenler size diyorum 50 yasındayım ne topçular gördüm ama bunun kadar beceriksizini gormedim yav takımi kume dusurduler utanmadan naz yapiyorlar

    4
    1
   2. @Yanlız timsah yorumuna yanıt olarak

    Eskiden futbolcular yöneticiyle esim çektirirdi. Şimdi yöneticiler oyuncuyla selfi çektiriyor. Aradaki kalite farkı apaçık ortada. REsim çektirdikleri adam da Messi falan değil ha. 3 kulüpte oynayıp 3’ünü de küme düşüren sağ bek görünümlü takoz

    10
    7
  2. @Necati16 yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle geçmiş olsun.
   Allah şifa versin kardeşim.
   Barış takimda kalirsa ptt liginde katki sağlar.
   Ücretinde biraz indirim yapip takimda kalmali.
   Alt liglerde ücretler düşük

   36
   6
 2. BURSA SPOR FORMASI TASIYAN VE TAŞIDIĞI SÜRECE HER FUTBOLCU DEĞERLİDİR. TARTIŞILMASI BİLE BURSASPORA ZARAR VERİR

  59
  2
 3. Bu paragöz herifi bir an önce takımdan göndermeli. Daha dune kadar paramı vermezseniz giderim diyen adam simdi yarim sezon yatacağını anlayınca kulupsuz kalma korkusuyla bursasporda mutluyum diyor.. yorum sizin!!

  24
  25
  1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Nereden biliyorsun paragöz olduğunu. Adam profesyonel bir bakış ile haklarını arıyor. Kim hakkını aramadıki?Araması kadar doğal ne olabilir. Sen önce kulüp ol ,camia ol ,ekonomini büyüt ,verdiğin sözlere ve attığın imzaların arkasında dur.

   20
   1. @MustafaVural yorumuna yanıt olarak

    İnsan hakkını ararda aramadan önce bi utanır ya Amma çok barış hayranı taraftar varmış bizde ya ne katkısı var 2 seneden beri sadece 1 gol 1 asist yıllık milyon euro ları götürüyor yazık

    5
    6
  2. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   şu görüşten kurtulmalıyız taraftar olarak ,”paragöz” “ne verdi de ne istiyo” vs vs , adamın sözleşmesi var kapı gibi ayrıca burada bu görüşte olan herkes ama herkes aynı durumda olsa sözleşmesine göre hareket ederdi,insanlık mış omuş bumuş bu futbol endüstrisi denen şey bildiğin ticaret biraz sıyrılın şu komik düşüncelerden!!!!

   46
   3
   1. @chiefofficer yorumuna yanıt olarak

    Biraz hoş biraz da boş yorum yapmışsınız. Demek istediğim benim ücretini artırmazsanız giderim diyen biri olduğu için barış ile alakalı bu yazıyı yazmıştım.kimseden fedakarlık beklemiyorum sözleşmesi neyse alsin ama hakkını da versin

    9
    5
    1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

     benim yoruma kafa yorsaydın hoş ve ya boş demezdin!!! , Barış kendine göre istemiştir istememiştir beni,seni,kimseyi ilgilendirmez,,Barışı sevdiğimden de değil,bu gibi bi sürü futbolcu geldi buraya ama futbolcu kapasitesi ile ölçülür bunları alanlar bana göre futbol cahili,Bursaspor kulubu olarak dönün bakın bakalım bizim yanlış transfer politikamız ne zaman başlamız , söyliyim sana 2010 mayıs16 şampiyon olduk, o yaz nunez steinert vs gibi adamlar alındı buraya o zaman başladı bizim çöküşümüz,say bakalım 11 futbolcu bulabilecekmisin BURSA mız gibi şehrimizde oynayabilecek kapasite de , yani bu adamları alanlara gider yapın!!Bir tane yöetici olmazmı ya futbolu bilen,taraftara ne demeli herbokolog maşallah her şeyi en iyi biz biliriz !!!

     6
     2
 4. Başarılı sağ kanat oyuncumuza mı?Gülüp geçiyorum.Neredeyse yıldız oyuncumuza diyeceklermiş resmen komedi….

 5. Tarihimizin en kötü sağ bekine güzellemeler yapan arkadaşlara sesleniyorum.Biz bu adamı Küme düşen Antepspor’dan aldık sonrasında bazı maçlarda taraftar ve ertuğrul ile arasında sürtüşmeler yaşandı.Malum düşmeden bir kaç maç önce arkadaş kayıplara karıştı bahaneler, sakat vb. ve sonunda düştük.Benim hatırladığım yine kritik konya maçında sow a kestiği orta haricinde adam gibi orta sayısı bir elin parmaklarını geçmez.Şimdi hala bu adamla devam etmek istiyorlar.Son olarak Erdem özgençe bu kadar sabır göstermedik bu adam kim ya ALLAH aşkına Bursaspor’a yakışmayan isimlere yol verelim….

 6. Buraya çok uzun zamandır yorum yazmıyordum ama yorumları okuyunca dayanamadım. Bursasporumu küme düşürmüş reziller ordusunun en kötü futbolcularından birini bile burda övenler var.inanılcak gibi değil.ne defansı var ne ofansı.geride olduğumuz maçlarda bile taç kullanmaya sallana sallana giden onu bile beceremeyen bir adam.mümkünse şehire bile girmesin.

  7
  1
 7. Bırakın futbolcunun yeteneğini önce dikkafalı mı, takımla uyumlu mu diye bakacaksınız. Barış sahada ertuğrulla felan atışmadı mı?
  Böyle bir futbolcudan verim alınamaz.

 8. Başkanın yaptığı bu jest kulübümüze çok şey katacaktır,
  Sırf Barış çin İstanbula gitmek bile Barışın daha kolay sözleşmesini,
  Fesh etmesini sağlayacak, belki de ücretinin YARISINDAN %50- feragat edecektir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu