Mestan “Badji’ye kulüp bulun”

Yüksek maliyeti sebebiyle takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Stephane Badji konusunda başkan Mesut Mestan'ın harekete geçtiği bildirildi.

Mestan’ın bazı menajerlerle görüştüğü ve ‘Badji’ye kulüp bulun’ dediği kaydedildi. Stephane Badji’yi Malatyaspor ve Bulgaristan’dan bir kulüp istemiş, ancak Ali Ay yönetimi o dönemde fiyatı az bulduğu için teklifleri değerlendirmemişti.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Dün Bir kulup 1 milyon euro veriyor yazılmıştı. Hemen satıp 1 milyon euroyu Frey’e yollayın olsun bitsin bela oldu pzvnk 5 yıldır başımıza. Mestanın işi çok daha tahtayı kaldıracak da transfer yapacak.. Allah yardımcımız olsun renktaşlar.

  112
  1
   1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Başkan oluyorsan artık her türlü günahda sevapta senin.Başkan olacak kişi Frey işini bilmiyormuydu.O zaman neden geldin?Bu bile Mestanın çapını göstermeye yeter.

    7
    12
 2. Ya bu nasıl tabir adam hem stoper hem de 6 numara oynuyor. neden satılıyor. Hoca belli oldumu da kadro planlaması yapılıyor onu sat bunu sat gelen paralarla borç öde öyle başkanlığı ben de yaparım kaynak bulamıcaksanız neden bu işe girişiyorsunuz

  25
  9
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Helal olsun kardeşim futboldan anlıyorsun tribünde badji yüzünden kalp krizi geçiriyordum adam tam bir moloz pas ve sut ne bilmiyor hemen gitmeli

    7
    1
 3. Sen satmaya bu kadar hevesli olursan 500 bin euro değil 250 bin euro bile veren çıkmaz, bu haberler hep mahvetti bizi !!!

  18
  2
 4. Baskan Mestan Frey le bağlantı kurmaya ve taksitlendirmeye olur vermesi için ikna etmeye çalışiyor gibime geliyor.

  10
  2
 5. Şu bir hafta içerisinde bir oyuncu satsak 1 milyon euro üzerine aslında bize 1 ay zaman kazandırır. Yabancıları elden çıkarmak önemli sonuçta ücretleri döviz ile alıyorlar. Badji ve Shehu bize bonservis kazandırabilir. Vergini de bir şekilde giderse Atanasov harici bir yabancımız kalmıyor zaten.

 6. Şimdiden yolu açık olsun diyorum,
  Yetenekleri sınırlı olsa bile profesyonelliği ile
  Daima formanın hakkını vermeye çalıştı,
  takımda ayakta kalan nadir isimlerden biriydi zaten

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu