Mestan “Ali Ay’ı ibra etmemek için el kaldırdım!”

2014 yılında Fikret Üstenci döneminde kulüp küme düştüğünde başkanın alacaklarını bağışladığını hatırlatan Mestan, şu açıklamalarda bulundu:

“Ama yönetimdekilere, ‘sizin kendi paranızdır ona karışamam ama ben takımı düşürdüm bir bedel ödemem lazım bütün alacaklarını bırakıyorum’ dedi. Gelinen noktaya bakar mısınız? Mesut Mestan yönetimi başarısız olsun herkes beni arasın. Sen nefes almaya yer bırakmadın. Bugün ibra etmemek için elimi canı gönülden kaldırdım. Hiçbir baskı filan da yok. Bu benim Bursasporluğumdan dolayı kaldırmayın derseniz de kaldırırım.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Eli kaldırmayı boşver de transfer yasağını kaldır ve bu haftasonuna kadar bi hocayla anlaş artık takvim belirlenmeli temmuz oldu daha takım kurulup kamp yapılcak sonra eksikler görülüp ağustosun sonunda takviye olucak zaman kaybına tahammülümüz yok

  51
  8
 2. Kamuoyu baskısından el kaldırdı, yoksa kaldırmaz. Diğer röportajda o yönetimden aldığı adamlar için çok çalışkan arkadaşlardı ondan aldık sonran çok tepki olduğu için ayrıldılar diyen adam. O yönetimi ibra etmediğini ve baskı olsa bile yine etmem diyerek şekil yapıyor. Komedi gibi

  2
  4
 3. Ya arkadaşlar seçim bitmiş bazıları hala tenkit ediyor.Zaman eleştirme değil birlik olma zamanı.Hic olmazsa bir müddet susun ya.Cok bilen varsa çıkıp aday olsaydı.Dünyada en kolay şey eleştırmek.Ben yönetimin başarılı olması için destek olacağım.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu