Mestan “Aday olarak hata mı yaptık?”

Bursaspor Kulübü başkanlığına aday olan ve son dakika bir çok sansasyonel iddia ortaya atılan Mesut Mestan Kent Gazetesi'ne olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Mestan “Biz hata mı yaptık? Kulübümüz zor durumdayken biz çıktık ve bu ateşten gömleği giydik. Bana destek olacağını söyleyen ve listeye adam sokanlar daha sonra “Yüz yılın satışı” yazdılar. Bunlar hoş şeyler değil. Madem ki kimseden çekinceleri yoktu veya kaygıları neden aday olmadılar” dedi.

DİVAN KURULUNA GİDECEĞİZ

Özellikle imzaların sahte olması ve listede ki isimlerin çekilmesine takılan insanlara da cevap veren Mestan “Biz bugün Divan Kurulu Başkanına ziyarette bulunacağız. Ben İdris beye de söyledim. Gerekirse bütün isimleri yanınıza getirir orada imza attırırım. Kendisi de bana inandığını söyledi. Zaten bu işin yalanı olamaz ki. Yarın göreve başladığımızda imza atmadığını iddia ettikleri isimler yanımızda saf tutmayacak mı? Zaten imzası kendisine ait değil diyenler bu isimler çıksa yönetim kalmıyor. Böyle bir yalan olabilir mi? “ dedi.

GÜVENİN VE YANIMIZDA OLUN

Artık suçlu aramak değil güvenmenin zamanı olduğunu söyleyen Mesut Mestan “Arkadaşlarımla beraber taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağız. Bizlere güvenin ve yanımızda olun. Zor durumda bir kulüp devralacağımızı biliyoruz ancak bu şehir daha önce de aynı durumlardan çıkmasını bildi. Arkadaşlarımla beraber taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağız. Yalnız Bursaspor‘u bu sıkıntılı süreçten bizlerin tek başına çıkartması mümkün değil. Şehir olarak kenetlenmeliyiz. Şuan suçlu aramanın, -Biz niye buralara düştük- demenin zamanı değil” dedi.

DÜŞTÜĞÜMÜZ YERDEN BİRLİKTE ÇIKACAĞIZ

Bursasporluyum diyen herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyleyen Mestan “ Düştüğümüz yerden her beraber çıkacağız. Bursasporluyum diyen herkes destek vermeli. Bizlere güvenin ve yanımızda olun. Bursaspor‘un sahipsiz olmadığını şimdi tüm camia olarak Türkiye‘ye de kanıtlamamız lazım. Belki seçimi beklemeden bile kolları sıvayıp çalışmalara başlayacağız” dedi.

Kaynak
Kent Gazetesi

64 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. A.a. dan kalan yoneticiler aciklansin.Hala soru isaretleri var bu konusmada.ilk liste nedir? Ikinci liste nedir? Bunlari aciklasin adam gibi.Hala net olmayan seyler var.Aciklansin seffaf olsun.

  112
  6
  1. @Erdem_Jon yorumuna yanıt olarak

   İnsanları kullanan, yalan söyleyen, uzaktan kumandalı bir şahısa güven duymak imkansız.Zaten bu borç yükünü onun mali olarak 1. Ligdeki paralarla karşılaması imkansız.Bu adam resmen başkaları diskalifiye olduktan sonra bana göre atanmış oldu.Fakat herkes yaptıklarının bedelini bu hayatta öder ve dolayısıylada olan Bursaspor’a olursa ne olacak?

   12
   8
  2. @Erdem_Jon yorumuna yanıt olarak

   Ünitimsah üyesi olan görkem akbaşı ne işi var. rresmne ünitimsah ile maratonun kulüp ile arasınaki köprü bu adamdır. neler dönüyor bilmiyoruz. Ayrıca unutmayalım ki ali ay seçimlerinde ünitimsah 2 başkanı ali ayın yanında esnafı ziyaret ediyordu. Ünitimsah misyonundan ve vizyonundan şaşmıştır. Tribünlerden çekilerek kendini yenilemeli

   14
   2
  3. @Erdem_Jon yorumuna yanıt olarak

   Kimse aday beğenmiyor, açıkcası ben de temkinliyim Bekleyip görmek lazım, bu saatten sonra yapacak birşey yok. Akdemir, noyan, lemi sadece konuştu icraata gelince kaçtılar. Bir bakıma haklılar camiada birlik beraberlik yok, bursanın değil türkiyenin en zengini olup külübe başkan olsan da, küfürü yersin. Burası bursa. Yazıcı ya ve sağlam a yapılanları görünce stadda ağlamıştım.

   15
   2
  4. @Erdem_Jon yorumuna yanıt olarak

   Yahu bırakın liste kim var diye bir an evvel istesek te istemesek te eğer gerçekten BURSASPOR’LU isek omuz omuza vermek zorundayız,haaa yok beni işin dedikodu tarafı daha çok ilgilendiriyor diyorsanız.gidin sabahları kadın programı izleyin düşün şu takımın yakasından.

   16
   3
  5. @Erdem_Jon yorumuna yanıt olarak

   Tamam arkadaşlar herkes yerden göğe kadar haklı diyelim herkesin söylediği doğru bu adam kukla, a.a nin adamı ya da başka bişey…. Benim anlamadığım o zaman niye bı başkası çıkmadı başkan adayı olmadı takım geçen sene süper ligdeyken onu getircem bunu alicsm 50 milyonlar vericem diyenler nerde… Demek ki herkes sahtekarmiş
   Sonuç olarak adama fırıldak mirildak beni ilgilendirmez yok bala düşürecek yok 2. Kümeye… Zaten kimse yok bu olmasa zaten dusucez…
   Sonuç olarak bı aday var biseyler yapacak elde kalanların %40 bile alt lige yeter iki takviyeye çıktıktan sonra aday olan diğer sahtearlara sallardiniz….
   Neredeler kardeşim niye yoklarrr haftalrdirrrrr…..!!!!!!

   17
   8
  6. @Erdem_Jon yorumuna yanıt olarak

   Lemi keskin in açıklamalarından sonra kimse bu takıma zerre miktarı destek olmayacak.Cunku kimse o “büyükler” den haz etmiyor.Aciklama tablonun degismeyeceginin göstergesi.Ha Ali ay ha mesut mestan.ikisi de ayni.kuklalar.

   26
   15
  7. @Erdem_Jon yorumuna yanıt olarak

   Bu adam yeni kukla olacak.Bursaspor da bir daha süper lig yüzü göremeyecek.Sonumuz bal ligi.Simdiden hayırlı olsun.

   https://www.bursasporluyuz.org/kongre-uyeleri-ali-ay-dedi/

   Açın okuyun.Tam 1 sene önce 23.36 da greenman nickimle küme dustugumuzu söylemişim.Simdi de buraya yazıyorum.Mesut Mestan seçilirse bir daha süper lig yüzü goremeyiz.Sonumuz bölgesel amatör ligi olur.

   Şimdi seçim sizin.Daha yola çıkmadan,yola çıkacaklarını satan,”buyuklerinin” kapısında kapıkulu olan,7 defa aday olup kaybetmiş,kulübün calisaniyken defalarca kovulmuş birisini başkan yapıp Bursaspor’u bitirmek istiyorsanız!Buyurun hodri meydan! Her maç ben de çorbacı taraftar istemiyoruz ve volkan şen dışarı diye bagiracagim! Mesut Mestan i seçmek Bursaspor a en büyük ihanettir!

   27
   23
   1. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    Sen Türkiyenin siyasi durumunun farkında değilsin sanırım kardeşim. Adalet bakanı Koç Holdingin CEO suna terörist diyor. Sabancının CEO su bakanların peşinden kuyruk gibi ayrılmıyor.
    Bursanın korkak patronlarından ne bekliyorsun. Bursanın değil ülkenin düştüğü halden kurtuluş nasıl kurtuluruz bunu düşünün.

    18
    6
    1. @Adalı yorumuna yanıt olarak

     Ben de burada kimlerin teröristlerle işbirbiliği yaptığını, kimlerim emperyalistlerin kucağında olduğunu yazmak istiyorum ama taraftar sitesinde yazmayı uygun görmüyorum. Ama yayınlanıyorsa yazalım biz de sabah akşam, siyaset arenasına döndürelim burayı.

     1
     1
   2. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    Mesut Mestan ismine neden bu kadar ön yargılısın anlamış değilim.yaa bu adam çıkmasaydı,kulübü 6 ay daha,Ali Ay yönetecekti.şimdi sana soruyorum Mestan 6 aylık kredi haketmiyormu?Trabzon,da takım son maçta ligde kaldı,3 yıl takımı düşmemeye oynattı ve sonunda düşürdü,borçları 2 katına çıkardı,kulübün marka değerini sıfıra indirdi.Türkiye kupasında 3 yıl boyunca,2.lig takımlarına elendi..zimmetine arsa geçirdi.3 yılda 1 tane olumlu transfer yapamadı.bunlara rağmenAli Ay,a ,Mesut Mestan,a şu an verdiğiniz tepkiyi vermediniz.neymiş Lemi Keskin,i satmış..Lemi Keskin,de konuşarak Bursaspor,a zarar vermesin.çok biliyorsa çıksın aday olsun ozaman.veya Mestan 6 ayda başarılı olamazsa gider,yerine Lemi Keskin gelir.böyle tepkiler vererek kulübe zarar verdiğinizin farkında değilsiniz.keşke bu tepkileri zamanında Ali Ay ve yönetiminede verseydinizde küme düşmeseydik.ben bu sitede 3 yıl boyunca Ali Ay gitmeden Bursaspor düzelmez diyerek yazdım.ama nafile adam takımı düşürdü.hem Mesut Mestan ,şampiyon takımın futbol şube sorumlusu idi,Kenny Miller ve Josy Altidor transferlerini bitiren yönetici idi.tecrübeli işi bilen,futbol bilgisi olan,Ali Ay,dan daha vizyonlu bir isim.ben başaracağına inanıyorum,sizde 6 ay bari inanın ve destek olun.kulüp batmış zaten batacağı kadar.6 ay bekleyelim görelim.eğer Mestan beceremezse 6 ay sonra hep birlikte tepki veririz.

    24
    4
    1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

     Ben her zaman Ali ay a tepki verdim.Ancak arkamda çorbacı guruhlar olmadığı için bir işe yaramadi.Sanirim yorum yaptığınız yazımı tam anlamıyla okumamissiniz.Oraya linki bile bıraktım.Dediklerimin kanıtı da orada yazıyor.Siz okumaktan acizseniz benim yardımcı olabilecegim bir konu yok.Anlamadiginiz şey su.Gecen sezon ben tepki verdiğimde insanlar sizin gibi kredi tanıdılar.Ben de onlara taniyacaklari kredi sonunda küme düşeceğiz dedim ve düştük.Simdi de diyorum ki görünen köy kılavuz istemez.Mesut mestanla çıkacağımız yolculuğun sonu bölgesel amatör.Siz corbanizla mestana kredi tanıyın.Ben her maç tek başıma da olsa tepki koyucam.Daha yola çıkmadan ,yola çıkacağı insanları hele ki öz kardeşini tek celsede harcayan bir adamın başkanlığı,birilerinden icazet alarak başa gelmesi Ali aydan zerre miktar farkı olmayacağının göstergesi.Ali ay bu kulübe jovic,sahne,John gibi kaziklari soktu gitti.Mestan nunez,steinert,Iglesias gibilerini söküp üstüne de haciz göndermişti.Simdi yenilerini sokup dipsiz çukurda hızla ilerleyen Bursaspor a son tekneyi atacak.Bolgesel amatöre düştüğümüzde de bölgesel amatör takımlarına kredi tanirsiniz artık….

     3
     4
     1. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

      6 ay Mestana destek verelim.baktık beceremiyor ozaman hep birlikte tepki veririz.hem insanların kardeşleriyle aralarındaki diyaloglardan bizene.biz bakalım Mestan başarılımı?değilmi?bekleyap göreceğiz.

      4
      2
  1. @ugurdikerix yorumuna yanıt olarak

   Ondan iyi yönetmek ölçü olmaz tabi, bunu bir bebe bile yapabilir, kaç kere aday olup kazanamasada küsmemiş, bence denenmeyi hak ediyor, hem ben bu adamı gerçekten merak ediyorum, yöneticilik döneminde hemen iş bitiren bir adamdı, milır ve altidor transferleri gibi aklımda kalanlar var, benim adayım mestan, ayrıca ilk aday olması benim için artı.

   5
   1
 2. Aday olarak hata yapmadınız, birlik beraberliği sağlamayacak bir biçimde aday olarak hata yaptınız. Bu yapılan riyakarlıktan sonra Lemi Keskin, Hüseyin Akdemir, Timur Noyan ve arkadaşları gibi başı çeken insanlar, nasıl sizin yönetiminizle barışık biçimde kulübe destek sağlasın şimdi? Daha aday olurken lafından çıkamadığınız “büyükleriniz”e kulübü peşkeş çekin diye mi destek olsunlar? Hem Bursa kenetlensin diyorsunuz hem dostlarınızı sırtından bıçaklıyorsunuz. Yönetim listesi hazırlarken yamuk yapan, yarın başkan iken neler yapmaz? Gidin “büyükleriniz”den yardım dilenin, bizim parada pulda başarıda gözümüz yok. Şerefli biçimde şerefli Bursaspor’u destekleriz. Başında da sizin gibileri görmek ancak zulümdür.

  39
  11
 3. Rahmetli başkanımız İbrahim Yazıcının bir sözü vardı.”Ben tabelaya bakarım”evet Mesut Mestan,ın başkan adaylığında bekleyip destek olup görelim ve tabelaya bakalım.belki güzel kadro kurup ilk sene takımı layık olduğu yere çıkartır.yok listede şuymuş,buymuş,imza varmış,yokmuş,onu satmış bunu satmış,açıkçası bunlar benim umurumda değil,ben bakarım sonuca,tabelaya,belki Mestan ilk sene takımı çıkaracak.bekleyip göreceğiz.li başlasın ilk 10 haftada herşey belli olur zaten.

  29
  20
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Yanlış adamdan doğru iş çıkmaz eğer Allah’a inanıyorsanız kul hakkı yemenin ne kadar büyük günah olduğunu biliyorsunuzdur kul hakkı yiyerek başa gelenler insanların ahını alanlar bu takımı çıkaramazlar peygamberimiz gibi ticarette de savaşta da doğru insan olacaksın insanlar güvenecek bu adama kim güveniyor ve bu adam yalancının düzenbazın teki yine beklersek göreceğimiz tek şey bir alt lige düşmek olacak

   2
   4
   1. @Nerd Herd yorumuna yanıt olarak

    Nerd, sıktın ha, adam katakulleci eyvallah anladik, tmm şimdi senin kafa ve Lemi Huseyin ve Timur Beylerin tayfasi yonetime karşı tavir alin, hani kisiye degil makama hurmet edilecekti, adam neler yapacak gorelim, sizin taraf cesaret edip aday çıkaramadi birak da bu taraf işini yapsin, belki yeni baskan katakullelerini Bursaspora karşi degil de Bursaspor icin yapar he ne dersin, bekleyip gorelim ¿

    4
    5
 4. İyi diyosun güzel diyosun da taraflardan biri yalan söylüyor, acaba hangisi? Büyükler büyükler diyosun da kğm bu büyükler? Siyasetin kuklası mı okucaksın yine… Şahsen ortak bir yönetüm beklerdim ve tüm şehrin desteğini alabülmeliydi. Böyle soru işaretleriyle başlamak büyük sıkıntı, hele bide böyle bi zamanda…

  10
  1
 5. Aday olarak hata yapmadınız bilakis bu zor dönemde bu işe kalkışmanız takdire şayan. Fakat, liste sürecinde yaşananlar çok yanlış. Ayrıca bursasporumuzu küme düşüren yönetim kurulu üyelerinden isimleri son dakikada listenize dahil etmeniz de prensip olarak çok hatalı. İnsanların tepkisi buna.

 6. Sen demedinmi lemi keskin ve serhat yıldırıra tek liste yapalım diye şimdi kalkmış çıksalardı kimden korktular diyorsun almışsıın arkana F.Ç yi bide burda ahkam kesiyorsun bira delikanlı ol mestan oturacağın koltukta ömrün en fazla 6 ay boşuna demedi rahmetli ibrahim yazıcı ben ölürsem bunu klüpten sokmayın diye

  5
  2
 7. Bursa,dışarıdan bakınca büyüksün ama içeriden küçücüksün.Adam heveslenmiş,emek vermek istiyor.Bari sahip çıkın

 8. Mestan “Biz hata mı yaptık? Kulübümüz zor durumdayken biz çıktık ve bu ateşten gömleği giydik.
  Bu tarz söylemelere artık karnımız tok Sayın Mestan, size de kimse zorla aday olun demedi,
  Kimse kafanıza silah dayamadı, gel bizi kurtar diye çağrı yapmadı, belki de bu şehirde
  Doğal aday diyeceğimiz isimler saysak, siz aklımıza dahi gelmezdiniz,
  Artık yapacak bir şey yok destek vereceğiz el mahkum, eğer ağlanmayacaksan Ali dede gibi
  Gel sıva kolları işine başla, bu işin üstesinden kalkacağına inanmıyorsan, destek aldığın
  AĞABABALARININ sana maddi kredi vereceğine inanmıyorsan derhal çekil adaylıktan,
  Gerekirse kimse çıkmasın aday, KAYYUMA kalsın bu kulüp, ama ADAM GİBİ yönetemeyecekseniz de
  Boş yapmayın, şov yapmayın, ateşten gömleği giydim naraları atmayın rica ediyorum.
  Ya adam gibi o koltuğa hakkınla otur, bu kulüp yönet ve düzlüğe çıkart, ya da
  YOl yakınken çekil, ggeç kenarıya olanları izle bizim gibi

  4
  3
 9. Destek verelim. Ali Ay dan kurtulduk. Neticeleri görelim ilk ligde 8-10 maç sonra belli olur. Asıl şimdi kamp için teknik direktör bulmalıyız. Aklıma gelenler Mustafa Denizli.

  4
  28
  1. @Çetin Serdar yorumuna yanıt olarak

   Çetin kardeş dediğiniz kişinin futbolculuk ve calistiricilik kariyeri çok farklı yerlerde.
   Futbolumuzun agabeylerinden biri kendisi fakat bu durumdayken bize zerre kadar faydalı olamaz.
   Çünkü bizim durumumuz onun alışık olmadığı kadar karışık halde.
   Ptt birinci lig de oynayacak bir takima su anda lazım gelen şey nedir biliyor musunuz.
   Yeni kurulacak kadroyu çekip çevirecek hedefi tekrar yukarıya tasiyacak tüm şehrin k abullenecegi onay vereceği bir çalıştırıcı.
   Örnek vermek gerekirse İrfan Buz hoca gibi.
   İrfan hoca ptt liginde çalışarak tecrübe kazandı ve hazır durumda.
   Başka alternatifler de var tabiki.
   Şimdi diyeceksinizki Mustafa hoca nin tecrübe konusunda neyi eksik.
   Hayır tam tersine kendisi su durumda bize fazla gelir diye düşünüyorum.
   Şartlar olusurda tekrar superlige dönersek düşünülebilecek kişilerden biridir kendisi.

  2. @Çetin Serdar yorumuna yanıt olarak

   Bırakın artık çorbayı ve destek verelim laflarını da azıcık adam olup dik durun dik! Zerre miktarı aklillanmamissiniz ki destek verelim diyip duruyorsunuz! Geçen sezonun başında da destek veriyordunuz! Küme düştük!

   13
   9
 10. Geçen sene aday olanlar şimdi niye aday olmuyor. Sebep ikinci lige düştük borç fazla , büyük nakit ihtiyacı var. 1 ay önce adaylığını açıklayan bile çekildi , bu adam delikanlı gibi aday oldu burada boş yapmayın . lemi keskinde keşke geçen seneki gibi aday olsaydı bir ipte iki canbaz oynamaz.

  4
  2
 11. Biraz Onur Un varsa istifa et ve kulübün önünü aç. İcazet aldığın ağabeylerinden bu güne kadar hayır gelmedi, bundan sonra da gelmez.

  4
  2
 12. kongrede ali ay ı ibra edecek olan kongre üyelerine sakın ibra etmeyin takımı bile bile küme düşürdü bursasporun arazilerini katakulle ile belediye başkanı ile işbirliği yaparak ve kulübe ait 3 adet çeki hangi yetki ile imzalayıp yanına alıyor bu yetkiyi ona kim verdi arazilerde çeklerde haram zıkkım olsun o arazilerde bursa halkının hakkı var birde hacı yazıklar olsun onu seçen 1060 yalama üyelerde sizi allaha havale ediyorum hepinizin işleri rast gitmesin tez zamanda her işiniz ters gitsin beter olun çok ah aldınız bu sizlerden kat be kat çıkacak allahın adaleti gün gelir yerini bulur o zaman çok pişman olursunuz ama iş işden geçmiş olacak saygılar

  4
  1
 13. Senin aday olman sorun değil ki
  Konu yola beraber çıktığın Lemi keskini neden listeden çıkardın
  Bu gazeteci bozuntusu sana bu soruyu neden sormadı
  Salakmı sandiniz siz taraftarı
  Bu şekilde etik olmayarak Bursaspor başkanlığına aday olunmaz

  3
  1
 14. Sayin Mestan öncelikle Lemi Keskin bir açıklama yaptı. Bu konuda bir açıklama yapmayacakmisiniz.
  * Listeye hangi büyükler neden itiraz etti. ?
  * Bazı yönetici adayları anlasma saglandigi halde neden listeden çıkartıldı?
  * Bu takımı küme düşüren yönetimden kadronuzda 4 yonetici neden var? ( Sezer bey’e lafim yok )
  * Bu kulübü bunca borç batağına batirarak kulübü ve şehri küme düşüren yonetimin ibrasinda oyunuz ne olacak?
  Bırakın şimdiden tribünlere oynamayı ve politik konusmayi da koskoca BURSA sehrinin merak ettiği bu sorulara cevap verin lütfen.

 15. ÖMER FARUK ŞAHİN
  HİÇ TANIMAM MMOBASKANI OLMUŞ MİMAR BİR GENÇ
  SADECE ÇOK GÜZEL KONUŞTUĞUNU GÖRDÜK
  ŞİMDİ HEDEF TAHTASI
  NİYE YÖNETİME ALINDI DİYE ORTALIK TOZ DUMAN
  PEKİ
  BEN ŞİMDİ AKLI BAŞINDA BURSASPORLULARA SORUYORUM
  DÖKÜM SAHASI DIŞINDA
  2NCİ BUYUK PROJEDEN BAHSEDİLİYORDU
  BAŞNDAN BERİ ONUN UHDESİNDE OLDUĞU BİLİNİYOR
  İYİMSER OLARAK DÜŞÜNSEK SADECE BU AÇIDAN YÖNETİME ALINMASI PROJE SORUMLUSU OLDUĞU İÇİN DESEK
  NE KAYBEDERİZ ACABA HİÇ BUNU DÜŞÜNDÜNÜZMÜ

  2
  2
 16. KARDEŞİM
  ŞEFFAF OLACAKSIN ŞEFFAF
  GÜVEN VERECEKSİN
  BİZ GEÇEN YIL 8 KOMBİNE SAHİBİYDİK
  BU YIL 3 KİŞİYDİK
  ZİRA ALİ AY TUM UMUTLARIMIZI DAHA BASTAN ALMIŞTI VE ARKADASLARA KOMBİNE ALDIRAMADIK
  BURSASPOR DÜŞTÜ
  AMA BİZİM KOMBİNE KISMETSE 8 E ÇİKACAK
  NE MESTAN İÇİN
  NE NOYAN NEDE AKDEMİR İÇİN
  SADECE BURSASPOR İÇİN
  BU PARALARI VERIRKEN EMEKLILER OLARAK
  SUNUDA EKLİYORUZ
  KİM BURSASPORUMUN 1 KURUSUNU YERSE
  YEMİŞSE
  YEMEK İÇİN GELİYORSA
  RABBİM FİTİL FİTİL BURNUNDAN GETİRSİN GETİRİRDE GETİRECEKTİRDE BİR ŞEKİLDE ÇIKAR ÇIKACAKTIR

 17. Siz ibra edilmesede üstüne gidilmeyecek sözü verdiyseniz büyüklerinize zaten 100 değil 1060 imzanız var demektir seç beğen getir, anlamıyorum açıklayın insanlara kontrollü şekilde 3 yılda kulübü kapatıp yenisini açacağınızı belirtin algıları kafaları sağa sola çekerek insanları düşüncelere umutsuzluğa boğmayın, bence bu kadar ranta çıkara gebe bir kulüp kapanmalı, kapanmalı ki çoluk çocuğumuzun rıskını aptalca ite köpeğe yedirmeyelim haydiii admin sen dediğimi anladım!

  2
  1
 18. Herkes muhalefet ama aday yok yorum cok bırak millet bu kulup Bi caneze taşıyanı yok her habere itibar etmeyin yalnız su var bu listede kulup iş yapıp da 1963 tribünden 800 milyar gibi para alanlar var yha kulup içinde bukelemun çok Bi finans bilen adam lazım ve burayı kendi iş yeri gibi görmesi lazım iyi bir muhasebe ve iyi Bi reklam ve reklam için tüm bursa geneli iş verenlere kombi alsın stad Bi dolsun atıyorum köfteci Yusuf Bi loca 200 kombine önemi yok yerinin sanırım tofaş türübü yok bu sene stad Bi dolsun bak o zaman reklam pazarlama nasıl artar öncü olun boşluklar dolsun başkan iş yapsın

 19. Bu şehir ve takım öyle bir kıvama getirildi ki, sana bile yani sana bile altın tepside sunuldu ama sen yüz yılın şansını elinin tersiyle ittin ,şimdi ne mi olacak ,bence bu riyakarlık ve hilebazlıkla sen seçileceksin ,sonra şehirde bir kaos ortamı daha olur ve seçime tekrar gidilir belki o zaman hiç sanmıyorum ama bir babayiğit çıkar ve ALLAHIN izniyle Bursasporum kurtulur.

  2
  2
 20. Bu herife tek bir oy bile çikmamasi lazim..çikarsa yaziklar olsun bu camiaya..ali aydan beter bu adam.akpden icazet alarak yönetim mi kurulur ulan!!!!

  2
  4
 21. Ne kenetlenmesinden bahsediyorsun?Senin gücün ne?Bu kadar borcun altına kime güvenerek giriyorsun?Arkanfa kim var? Sonra kalkıpta Ali Ay gibi şehrin dinamikleri bize yardım etmiyor deme! Kanaatim şu ki; Kongrede ben yokum deyip meydanı yine Ali Ay’a bırakacaksın.Daha önce yaptığın gibi.Siyaset seni nasıl da kullanıyor.Şehrin dinamikleri benim ve benim gibi Bursaspor’u canı gönülden sevenletden birine arka çıksa bu işi senden daha iyi yapar Bursaspor’umuzun yerle bir olan karizmasını geri getiririz.

  2
  1
 22. İnan isimler umurumuzda değil artık bursasporumuz eski günlerine dönsün yeter lakin hepimizin kendini cok cok çok kötü hissettiği böyle bi dönemde katukulli yaparak listelerin değişmesi insanlarin aklında haklı olarak kuşku bırakıyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu