Mert Yılmaz “Başka çaremiz yok”

Mert Yılmaz, Bursaspor - Balıkesirspor maçının ardından şunları söyledi;

Mert Yılmaz “1-0 geriye düştükten sonra bir konuşma yaptık bu maçı alacağız diye. Sahaya çıkıp yüzde 100 verdik oyuna kendimizi. Güzel dolu 2-1 kazandık ve bundan sonrada böyle devam edeceğiz. Maç sonu soyunma odasında herkes çok sevinçliydi. Ama kendimize dedik çok sevinmek yok, bundan sonra her maç 3 puan almaya çalışacağız.” dedi.

Bu maçla kırılma anı yaşadıklarını dile getiren Mert Yılmaz “1-0 geriye düşüp 2-1 kazanmak büyük bir takım ruhu ister. Takım arkadaşlarımla beraber o ruhun geri geldiğini düşünüyorum. Hocamızda iyi yönetiyor bizi, inşallah aynı şekilde her maçı alacağız.” dedi.

Timsah Arena‘da oynanacak 5 maç için Bursaspor taraftarına mesaj gönderen Mert Yılmaz “Size ihtiyacımız var, desteğiniz yüzde 100 olsun. Bugün ikinci yarıda oynadığımız gibi gol atıp maçları kazanacağız” dedi.

Son olarak ligde kalacaklarını söyleyen Mert Yılmaz “Başka çaremiz yok” dedi.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. % 100 oyununuz buysa gercekten düştük biz . Kötü oynadık ama kazanmasını bildik falan desen anlarım da %100 ümüzü verdik dersen sonraki maçlarda bu futbol bizi direkt düşürür

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu