Mersin Maçı Bilet Satış Programı

10 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 18.00’de Bursa Atatürk Stadı’nda oynayacağımız Mersin İdmanyurdu maçının biletleri 7 Aralık 2014 Pazar günü saat 15.00 itibariyle satışa çıkacak.  

– Bilet satışları Passolig kartlarına ve kağıt bilet formatında yapılacaktır. Kağıt bilet almak isteyen taraftarlarımızın kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Kağıt Bilet E-Bilet projesi kapsamında olacağından dolayı bilet üzerinde adı soyadı ve TC Kimlik numarası bulunacaktır.

– Passolig kartarına bilet satışları Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, Heykel Nalbantoğlu Bursaspor Katlı Otoparkı, Merinos Stadı bilet gişesi,  www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

– N’Kolay satış noktları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

– Kağıt bilet satışları sadece Bursa Atatürk Stadı Passolig ana bilet satış gişesinden yapılacaktır. Web üzerinden ve diğer satış noktalarından kağıt bilet satışı yapılmayacaktır.

– Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir.

– Kağıt bilet alacak olan taraftarlarımızın diğer kişilere ait kimlik orijinalleri veya kimlik fotokopisini ibraz etmeleri gerekmektedir.

– 2014 – 2015 sezonu kombineleri Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarında geçerlidir.

– Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri ücretsiz Passolig dolumlarını veya kağıt biletlerini 08.12.2014 Pazartesi günü saat 10.00 itibariyle Bursa Atatürk Stadı Ana Bilet Gişesinden engelli kartlarını ve refakatçi kartlarını ibraz etmek suretiyle alabilirler.

 

 

Bilet Fiyatları ise şöyle;

VIP Tribünü 1.Sıra: 200, 00 TL

VIP Tribünü 2….6.Sıra: 125,00 TL

KAPALI A-B-C, VIP C Tribünü: 75,00 TL 

MARATON Tribünü: 20.00 TL

KAPALI KALE ARKASI Tribünü: 10.00 TL

AÇIK KALE ARKASI Tribünü: 5,00 TL

MİSAFİR Tribünü: 5,00 TL

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu