Menajerleri Bursa’ya çağrıldı!

Bursaspor transferde bu hafta başkan Ali Ay'ın da belirttiği gibi nokta atışı yapmaya çalışacak.

Yeşil Beyazlıların gündemini meşgul eden üç futbolcu var. Golcü konusunda Papiss Cisse‘den yüksek fiyatı nedeniyle vazgeçmek durumunda kalan Yeşil Beyazlılar Seydou Doumbia‘nın henüz Suudi Arabistan‘a gidip sözleşme imzalamamasıyla umutlandı. Bursaspor bu hafta içinde 30 yaşındaki golcü oyuncu için bir kez daha nabız yoklayacak. Bursaspor yönetimi Titi‘nin alternatifini ise İsveç‘te bulmuştu. Teknik direktör Samet Aybaba‘nın raporu doğrultusunda harekete geçen transfer heyeti Malmö‘nün Danimarkalı stoperi Lasse Nielsen‘in menajerini Bursa’ya çağırdı.

SAVIET’TE ISRARCILAR

Bursaspor aynı bölge için Keneth Omeruo‘yu yedekte tutuyor. Aybaba yönetime önceliğinin Nielsen olduğunu bildirdi.

Bonservisi Chelsea‘de olan Omeruo‘ya Bursaspor, Alanyaspor ve Kasımpaşa da talip. 25 yaşındaki stoperin yüksek maliyeti ve kiralık gelme durumunun söz konusu olması bu transferi ikinci plana itiyor.

Yeşil Beyazlılar Mossoro‘dan şu an için beklediği yanıtı alamadı. Ailevi sebeplerden dolayı ülkesi Brezilya’ya giden Başakşehirli oyuncu için halâ beklemede olan Ali Ay yönetimi Henri Saviet konusunda daha istekli bir tutum sergilemeye başladı. Yönetim Nielsen‘inki gibi Saviet‘in menajerini de Bursa‘ya davet etti.

37 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Küme düştük küme.Bari daha fazla adam alıp borcu büyütme Ali ay.Rezaletlerine yenisini ekliyorsun.Allahtan çorbacı maraton ve unitimsah var da ses çıkarmıyorlar.Anlamadiklari şey cikarmadiklari ses eninde sonunda dönüp dolaşıp onların çorbasını kesecek farkında değiller.

  113
  12
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Green manin yaptığı her yorumu gereksiz ve saçma bulurum ama bu sefer gerçekten doğru söylemiş maratona giden biri olarak ben de herşeyi iyi biliyorum.Ali ayın altına yatmaktan başka birşey yapmıyorlar.Yönetime adam verip denetliyoruz zanneden çorbacı kesim.Texas zaten 2 yıldır bitik.Paşası Selim’i falan hepsi hikaye Bursaspor taraftarı kubilaya dün yuhalayarak ne kadar vasat ve iğrenç bir durumda olduğunu gösterdi üzülerek söylüyorum harbi amacı Bursaspor’u sevmek ve karşılıksız başarısını isteyen bilinçli taraftar sayısı 1-2 bini geçmeyecek şekilde.Koskoca maraton önce kendi ürün basacağına yönetime yolladığı adamıyla storea istenilen ürünleri yaptırtıp ordan aldırsın.Herkes çorbacı herkes menfaatçi.İnşallah küme düşeriz de bu yancıların ipi kesilir.Darko Receb’i de Selim’in de Enes’in de bilmemneresine vurayım.Hepsi şerefsiz kolsuz bile sinyalci Bursaspor klübünden parasını alan bir yardakçı.Gidip graviti yapmışsınız.Şuan sana 1 lira vermicez Bursaspor’dan 1 lira kazanamıcaksın deseler yönetime taraftarlara herkese savaş açar bunlar nasıl geçiniyor sanıyorsunuz.Erkan körüstan ile Selim’in kavgası neden oldu sanıyorsunuz.Allah hepinizin belasını versin

   15
   1. @Bursalı_16 yorumuna yanıt olarak

    Maraton aşağıdayım güzel kardeşim.Çorbacı maraton diye bağırmaya başladım aşağıda tek başıma.Herkes susturdu.Ali ay istifa dedim kimse ses etmedi.Bırakın bu işleri.Ünitimsah maratonun küçük kardeşi olarak onlarla birlikte çanak tutuyor.Herkes biliyor sizin de çorbanıza baktığınızı.İsim verdirtme bana buradan.

    42
    2
  2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Çorbacı Ünitimsah derken ? Öğrenci adamız biz ne çorbasını kovalayalım bursanın ? Senin gibi oturduğumuz yerden klavye delikanlılığı yapmıyoruz kalkıpda her deplasmanda oluyoruz. Senin o çorbacı dediğin adamlar kale arkasında

   19
   43
   1. @Bursalı_16 yorumuna yanıt olarak

    Kongrede amigo başkana giydirirken tepki gösteren sizin abileriniz, maratonun abileri değil miydi ? Boy boy fotoğrafları var o bursaspor aşığı abilerinizin kongre olaylarında. Kongre seçimlerinden önce ali ayı meşalelerle şampiyon gibi karşılayan kimlerdi ? Biz herşeyin farkındayız, kale arkasında biz ali aya bağırırken siz neden eşlik etmediniz ?

    29
    1
   2. @Bursalı_16 yorumuna yanıt olarak

    Bursa ünitimsahtan bahsediyorum.Başka ünitimsaha lafım yok.Herkes sizin ali ayın en büyük destekçilerinden birisi olduğunuzu biliyor.Bunu sadece ben söylemiyorum.Dün ben ali ay istifa derken neredeydiniz?Çorbanın peşinde değilseniz neden ali ay istifa diyince kimse destek çıkmadı.Başkandan bir çıkarınız var ki susuyorsunuz.Geçin bu ayakları.Öğrencilermiş.Bursa ünitimsah ali ay ın en büyük destekçileri arasında.İnkar etmeyip erdemli olup kabul edin.Kimse size bir şey demez.Bir de hala kim çorbasında diyorsunuz.Madem değilsiniz ilk maç bağırın ali ay istifa diye de ben de pankart açayım “Bursa ünitimsahtan özür diliyorum.Onlar ali ay savunucusu değiller.Sadece Bursaspor’a aşıklar!” diye.

    31
    3
    1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

     Burası senin kişisel web siten değil. Art arda spam mesajlar atıp ben ben ben diyemezsin. Git kendine web sitesi açıp şovunu orada yap.

     7
     29
     1. @.. yorumuna yanıt olarak

      Siz sanırım başkalarının adına burada yorum yapıyorsunuz.Size verilen artilardan biriside benim artim.Yani ben vermesem 2 kişi size katılmış olacak.Bu tahammülsüzlüklerinizi yemenizi tavsiye ederim.

      3
      2
   3. @Bursalı_16 yorumuna yanıt olarak

    Bak kardeşim belliki sen harbi ünitimsah bursasporu seven bir kardeşimizsin ancak sana gerçeği söyleyeyim bu kongreden önce benimde her yerde övündüğüm ünitümsah benim gözümde bitmiştir ünitimsah lideri cenk açık açık 300 blok oyuyla ali ayı desteklemiştir hatta ali ayın yönetimindeki görkem denen arkadaş da ünitimsah tarafından ali ayın yönetimine verilmiştir aynı zamanda ali ayı destekleyen radikal grubu fahriler ve teksastan kolsuz ve enesin tayfası vardır yani açıkacası ali ay kongreden önce tribünün önemli kafa adamlarını bağlamıştır burdan ali ayın ne mal oldugunu bilen ve kendi tayfasını bile karşısına alan amigo Paşa SELİM maratondaki ünitimsaha ömrünü veren ama oda satışa gelen Duka REİS ve teksasın emektarı Darko RECEP adamsınız geri kalanlarmı ???

    33
    1
   4. @Bursalı_16 yorumuna yanıt olarak

    Bir lafımda bizim takımın oyuncularını yuhlayan güruha.Bakın arkadaşlar , bizim armamızı taşıyan her oyuncuya ettiğiniz hakaretler ve küfürler bize eksi olarak dönüyor.Anlayın artık bunu.Sahaya çıkan adamların potansiyeli belli.Ondan sonra herkes kaçmaya yer arıyor.Tepki verecekseniz onu sahanın ortasına atan,transfer yapmayan yönetime verin.Gencecik çocukları yamyam gibi taraftarın önüne atıyorlar , üstüne başarı bekliyorlar.Açın okuyun.Musa çağıran ne diyor , ali tandoğan ne diyor , barış yardımcı ne diyor….Suç top oynayandan çok topu oynatanın.Sonra neden bizden genç oyuncu çıkmıyor.Sen ona sin buna kaf dersen o çocuk mental olarak çökmeden nasıl topunu oynayabilir.Elma ile armut arasındaki farkı iyi anlayın.Yönetimin yanlışlarını oyunculara mal etmeyin.Bir de empati yapın.Çalıştığınız kurumda size durmadan hakaret – küfür eden , sizi durmadan demoralize eden bir çalışma ortamı olsa ne kadar başarılı ve verimli olabilirsiniz!?

    34
    1
  3. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Ne hallere düştük. beğenmediğimiz Recep bölükbaşı bile,şu Ali Ay,dan daha iyi başkanlık yapıyordu. cuenca,ları,cucakları beğenmiyorduk.şimdi Yusuf Erdoğan,a kaldık.

   35
   1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

    Az önce google,da Recep bölükbaşı dönemi transfer yazdım.christobal Jorguero bonservissiz olarak Bursasporda haberi gördüm.şu an bu takımda Jorguero kalitesinde adam yok.bir başka haber,Şenol hoca transfere karşı çıkmasına rağmen,Cedric Bakambu ,Bursasporda.fiyat 1.700 bin.Recep bölükbaşını eleştirdik fakat,adam Ali Ay,ın yanında Futbol filozofu,ymuş.daha vizyonluymuş.acı ama gerçek.

    43
    1
 2. Bursaspor un üzerinden kim 1 kuruş menfaat sağlayıp bu ali aya ses çıkarmıyosa allah çoluk çoçuğundan çıkarsın.yazık size be 10 sene önceki taraaftar olsa ali ay bugün özlüce tesislerine giremezdi.gözgöre göre takımın küme düşmesini seyredicez bu sene

  32
  1
 3. Ali dede panikle Cisseye 2 milyonu verir. . Yine durum değişmez.. Geçen sezon son gün Yusufu almişti 1 milyona. .. Ah dede ah emekli ol yorma bizide kendinide

  31
  1
 4. Tarihin en zayıf kadrosuyla lige başliyoruz… bu sefer batalla da yok.. kurtuluşumuz imkansiz. Ali ay’a kizmiyorum ben.. ona oy verenlerin eminim ki hic biri gerçek bursasporlu değil.. siyaset bursasporu esir aldı.. tamamen siyasi sebeplerle ali ay tekrar başkan yapıldı.. bunun bedelini çok ağir öduyoruz.

  29
  2
 5. Şu dakikadan sonra Unitimsah ve Maraton gurubu ve uzantıları şapkasını önüne koyacak ve düşünecek,ya guruplarını lağvedecekler yada doğru yolu ARTIK görüp ona göre hareket edecekler,çünkü Bursasporun iyi yönetilecek bu tip guruplara ihtiyacı var,ancak oklar yavaş yavaş onlara doğru çevrilmeye başladı,bilmem farkındalarmı ??? Açıkçası Unitimsahtan ümidim var ama Maratondan yok,çünkü onlar ta Erkan Körüstan zamanından başladıkları yanlışlara hala devam ediyorlar ! İnsan yanlışı görüpte hiç akıllanmazmı ?

  23
  1
 6. Gerek yok zaten yüksek ihtimal düşeceğiz, bu saatten sonra yapacağınız bütün transferler alelacele yapılmış olacağı için, çöp olma ihtimali çok yüksek. O yüzden transfer yapmayın, u21’den genç kardeşlerimizi A takıma monte edin. En azından daha fazla borçlanmayız, önümüzdeki yılların da kadro yapısını oluşturmaya başlamış oluruz.

  12
  2
 7. Yasin oztekine burun kivirip lima içine sinenler lig baslayinca gorucem ben sizi abi ne bekliyorsunuz ki . Agir konusucam kusura bakmayin. Hic bir seyden anlamayan vizyon misyon 0 olan bir başkan . Siyasetin kopegi olmus bie bursa . Bilgisiz cahil bir futbolun f sinden anlamayan bir taraftar toplugulunun yeri 1.lig bile olmamali umarim beter oluruz

  11
  1
 8. Kim ne derse desin şu anda bizim alabileceğimiz pek futbolcu yok onun için boşta olan sağ açık VOLKAN ŞEN geçen sezon konyada 548 dakika yani 6 maçta 3 gol 2 asist, forvete ETO’O oda geçen sezon konyada 2101 dakika yani 23 macta 12 gol 4 asist yapmış, on numaraya BARAZİTE geçen ay araç Asaf sezon malatyada 780 dakikada yani 8 mac gibi bir surede 2 gol 3 asist yapmış, stoperede SERDAR TAŞÇI alınır ise
  …………………ETO’O………………….
  ……………..BARAZİTE……………….
  YUSUF..AYTAÇ..BADJİ..VOLKAN
  ……………….SHEHU………………….
  AZİZ..ERTUĞRUL..SERDAR..BARIŞ
  ………………..HARUN……………………
  hepsininde aylıklarını ayı ayına yatırırsan bak nasıl oynuyor bu takim

  9
  8
  1. @ozsntci yorumuna yanıt olarak

   Eto’ya ne vereceğiz peki? Para yok diye Afyon’da kamp yapıp tel örgülere asılı formalarla tanıtıp yaptık. Bizde Antalya’daki gibi sponsorlar mı var?

   4
   1
 9. Yusuf’u izliceme kanser olacagıma Volkan şeni izlerim bırakın gururu küme düşmektense Volkan gelir top oynar

  6
  1
 10. Ali Ay varken hangi futbolcunun transfer edildiği çok önemli değil çünkü Messi gelse o varken başarı olmayacak. Ama yine de yorum yapalım, Saivet bomboş bir oyuncu, bomboş. Batalla’nın yerine gelen adama bakın. Titi’nin yerine gelene bakın. On numarada Saivet olacağına Atanasov oynasın, çok daha etkili olur. Ayrıca bu takımın 2 tane baba kanata, 2 baba forvete, bir tane baba 10 numaraya, bir tane de baba 8 e ihtiyacı var.

  5
  2
 11. Kurtarıcılarımız nielsen mossorro ve saivet biri malmode ne yaptığı belli değil biri sivasta kaç maça çıkmış diğeri 35 yaşında bizim nokta transferlerimiz bunlar demek şaka gibi gerçekten.İnsanın içi acıyor ya nereden nereye yıldız transfer diye helikopter beklediğimiz günlerden bıraksan alanyanın erzurumun karabükün almayacağı oyunculara sahip kadrolara düştük.

 12. Bu morukla 2 sene ucundan döndük. Bu sene o sene. Küme düşmenin en net adayıyız. Bu başkan müsfettesininde bunu tekrar başkan yapan oyları vereninde suratına tüküreyim. Yazıklar olsun sizede sizin bursasporluluğunuzada.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu