Menajerlerden ilginç istek!

parlayan isimlerden biri haline gelen Burak Kapacak konusunda hemen her gün yeni bir transfer iddiası ortaya atılıyor.

İsmi birçok kulüple anılan genç futbolcunun durumuna Bursa Hakimiyet ulaştı. Bursaspor’dan konuyla ilgili yapılan bilgilendirmeye göre Burak Kapacak için şu an herhangi bir kulübün resmi teklifi yönetime ulaşmadı. Özellikle Trabzonspor, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın resmi yollardan bir girişimi olmamasına rağmen aracılarla Bursaspor’un düşüncesi hakkında bilgi aldıkları ifade edildi.

TRANSFER KONUŞMAK YASAK

Ancak Burak Kapacak için en dikkat çekici girişim menajerlerden geldi. Bazı menajerlerin Yeşil Beyazlı kulübe başvuruda bulunarak genç futbolcunun başka takımlara transferini sağlamak açısından yetki belgesi istedikleri öğrenildi. Bursaspor’un menajerlerden gelen bu talebe de olumlu yanıt vermediği bildirildi. Yönetim takım Süper Lig’e çıkana kadar gelecek teklifleri kesinlikle değerlendirmeyecek. Kararlı tutum son maça kadar sürdürülecek. Burak Kapacak ve diğer oyunculardan da transfer konularına kulaklarını tıkamaları ve sadece maçlara odaklanmaları istendi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. FEDERASYONUN BU SÜREÇTE YAPACAĞI İLK İŞLERDEN BİR TANESİ . KULÜPLERİ DÜZLÜĞE ÇIKARMAK İSTİYORLARSA ŞU MENAJER PİSLİKLERİNİN ORTADAN KALKMASINI SAĞLAYACAK BİR YASA ÇIKARMALARI. FUTBOLCUNUN AĞZI VAR DİLİ VAR AKLI VAR OTURSUN ANLAŞMASINI KENDİ YAPSIN. BU ÇAKALLARA NEDEN PARANIZI KAPTIRIYORSUNUZ.

  48
  2
 2. Kesinlikle doğru karar, bu arada kapacak, ali gibi gençleri de yok pahasına elden çıkarırsanız veya elden cıkarmak için taraftarın önüne atarsanız, en büyük hain sizlersiniz, menajerlerin cebine üç beş kuruş girsin diye bu güne kadar kaç kişinin geleceğini kararttılar!

  26
  1
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Mestan ve selçuk tek bir menajere çalışıyorlar. O menajer ne kadar para getirirse o kadara gider. Bedavaya bile gidebilir. Paranın çoğu cukkalanır

 3. Burak kesinlikle satılmamalı. Eğer şimdi satılırsa ucuza gider. Sonuçta ikinci ligde oynadı. En az iki yıl daha oynatıp ingiltereye çok iyi paralara satılır. Alt yapı mantığıda yetiştir oynat fayda gör ve sonra sattır. Bu şekilde olmayacaksa alt yapıyı kapatın. Biz istanbul takımlarının alt yapısı değiliz.

  19
 4. Ya adam sezonun 40-50% Sakat geçirmiş başlıca bir fiziki anlamda sorunları var buda TFF PTT liginde! yaptığı 7 asist hep alta bulunan takımlara karşı biri hariç! yani bu adam ne Sercan nede Volkan’ın krampon taşıyıcı kademesinde değil ve menajerlik şirketleri Galatasaray vs pazarlama girişim hikayeleri bolca yazılıyor! Gazetecilik yapın bu adamı boyuna gündem yapmayın bir sezonu sakatsız tamamlasın 7-8 gol ve 10 iyi takıma asist bir görelim!

  7
  21
 5. Merhum başkan zamanında Batalla’yı getiren bir menajer vardı. Bir kadındı sanıyorum. Ona teşekkürler ama onun dışında bunların bir gram faydasını görmedim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu