Menajeri 750 bin istiyor

Bursaspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın eksik gördüğü mevkilere alınacak futbolcularla görüşmelerin sürdüğü ifade edildi. Bobo, Serdar Özkan, Hakan Aslantaş ve bazı alternatif isimler ile temas halinde olan yeşil beyazlı kulübün, öncelikle Bobo transferini çözüme kavuşturmak için çaba gösterdiği belirtildi. Menajer Juan Figer'in yeşil beyazlı kulüpten imza parası adı altında 750 bin avro talep ettiği, yönetimin de bu teklife olumsuz yanıt verdiği öğrenildi. Bu gelişme üzerine Bursaspor kulübünün Bobo'dan bu parayı kendisinin ödemesi istediği öğrenildi.

Öte yandan, gündemde olan Serdar Özkan ve Hakan Aslantaş'a da son tekliflerini ileten Bursaspor Kulübü her iki futbolcunun önerilen ücretleri kabul etmesini bekliyor. Serdar ve Hakan'ın transferlerinde olumlu yol alınırsa iki futbolcunun da önümüzdeki hafta Bursa'ya gelmesi bekleniyor.

 

Eurosport

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu